fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Idejas Ziemassvētku dāvanām 2020

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 15.12.2020
Zelta cena (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR
Vērša gads - idejas dāvanām

Katrai ģimenei Ziemassvētki ir īpašs laiks. Laiks, ko pavadīt ar ģimeni, laiks, kad pārdomāt šī gada notikumus un sapņot par plāniem nākamajam gadam. Nav noslēpums, ka šī gada notikumi ir ieviesuši būtiskas izmaiņas gan Ziemassvētku svinību tradīcijās, gan laikā, ko varam pavadīt, izvēloties dāvanas saviem mīļajiem. Viens no visvairāk uzdotajiem jautājumiem pēdējo dienu laikā ir “Vai Jums ir kādas interesantas dāvanas Ziemassvētkiem?” Mums viennozīmīgi ir! Un šajā rakstā mēs atbildēsim uz šo jautājumu.

#IEDIBINI SAVAS ĢIMENES TRADĪCIJU

Šodien Tev pačukstēsim, ka mūsu klientiem, kuriem ir bērni un mazbērni ir ļoti jauka ģimenes tradīcija:

katru gadu bērniem tiek dāvinātas klasiskās bērnu dāvanas –  rotaļlietas un konfektes, bet klāt tam tiek pievienota viena neliela zelta monēta vai stienis. Gadiem ejot un mazuļiem augot, jaunajai paaudzei tiek izveidots ievērojams pūrs, kuru sarūpējuši gādīgi vecāki un vecvecāki.

Mums, savukārt, ik gadu ir patiess prieks sagaidot pie mums Tavex filiālēs šos vecākus un vecvecākus, dzirdēt cik sirsnīgi viņi stāsta par jaunākās paaudzes sasniegumiem.

Vai Tavā ģimenē jau ir kāda jauka dāvināšanas tradīcija? Apsver iespēju iedibināt to!

Parasti šādos gadījumos vecāki un vecvecāki iegādājas kādu nelielu zelta stienīti vai monētu, kuru vērtība ir 50-100 EUR. Gadījumā, ja izvēle ir nevis zelta, bet sudraba monēta vai stienis, tad dāvanas vērtība var būt pat no 25 EUR.

Šī gada populārākie produkti bērnu nākotnei ir uzskaitīti zemāk (uzklikšķinot uz produkta bildi jaunajā logā atvērsies produkta lapa).

Katru gadu Ziemassvētkos Latvijas iedzīvotāji labprāt novēl saviem tuvajiem veiksmi, pasniedzot Šveices stieņus PAMP “Fortūna” vai PAMP “Lunārs”. Zelta vai sudraba versijā – stieņi ir ražoti ar uzmanību pret smalkām detaļām un augstu kvalitāti, ko Tavex klienti novērtē jau vairāk nekā 10 gadus.Investīciju zelta stienis PAMP

PAMP lunar vērsis 1oz sudrabs

Šī gada jaunums ir augstākās proves zelta stieņi, kas tika ražoti pēc speciāla Tavex pasūtījuma. Bez tam tiem ir īpaši izdevīgs cenas piedāvājums un starpība starp pirkšanu un pārdošanu šiem stieņiem ir mazāka par 3.50 eiro. Stieņiem ir izstrādāts premium kvalitātes iepakojums, kas ļauj saglabāt stieņus droši un gaumīgi.
Investīciju zelta stienis 1g

Austrālijas ražotāja The Perth Mint monētu sērija – Lunārs – dod iespēju veidot 12 monētu kolekciju, kurā katram gadam ir monēta ar atbilstošo gada simbolu pēc Ķīniešu kalendāra. 2021. gada simbols ir vērsis. Monētas ar vērša attēlu ir pieejamas gan sudraba (izmērā 1 unce), gan zelta (izmēros no 1/20 unces līdz 1 uncei) versijās. Monētām ar izmēru 1 unce ir iespējams iegādāties premium kvalitātes Lunāru sērijai domātu kastīti.
Sudraba lunārs 1oz Vērsis

Par klasisko izvēli vīriešiem kļūst simbolisko dāvanu pasniegšana – tie var būt augstākminētās Lunāru monētas, zelta un sudraba stieņi, taču burvīga izvēle Ziemassvētkos ir pasniegt dāvanu, kas var pateikt ko īpašu par cilvēku, kam tā tiek dāvināta. Kolekcijas dāvanu monēta “Laiks uzvarai” ir monēta “ar acīmredzamu raksturu”. Monēta, kas pasvītro vīrieša spējas sasniegt mērķus un gāzt kalnus savas ģimenes un laimes dēļ!
Sudraba monēta - Laiks uzvaraiNedaudz mazāka izmēra, taču ne mazāk harizmātiska ir monēta, kas veltīta 2021. gadam ar Melnā Vērša attēlu:

Melnais vērsis 2021- kolekcijas monētaSievietēm visbiežāk tiek pasniegts Šveices PAMP zelta stienis ar Fortūnas attēlu, taču nereti vīrieši lemj savas mīļotās pārsteigt ar kādu īpašu dāvanu, kas arī Ziemassvētkos apliecina viņu mīlestību. Šogad nebūs ilgi jādomā, kura no monētām būtu piemērotākā šādam žestam, jo pasaulē tika radīta Mīlestības monēta, kas jau tagad ir pieejama visās Tavex filiālēs vai iegādei tiešsaistē.

Mīlestības kolekcijas monēta

Šeit mēs esam uzskaitījuši vien nelielu daļu no iespējamā dāvanu klāstu – tikai tās dāvanu versijas, ko šogad Latvijas iedzīvotāji ir īpaši iecienījuši.

Ar plašāku produktu sortimentu Tu vari iepazīties mūsu dāvanu katalogos, kurus esam sagatavojuši speciāli šiem Ziemassvētkiem.

Jums būs interesanti lasīt arī