fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Pirmo reizi Latvijā apmaiņai pieejama Albānijas valūta - Albānijas leki

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Valūtu jaunumi 26.03.2019
Zelta cena (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR
albanijas-leki-valuta-tavex

Tavex savam valūtu klāstam pievienojis vēl vienu valūtu – Albānijas lekus (valūtas kods ALL). Priecājamies paziņot, ka esam vienīgā finanšu iestāde Latvijā, kurā iespējams apmainīt Albānijas valūtu.

Albānija jeb oficiāli Albānijas Republika ir viena no intriģējošākajām Balkānu valstīm Eiropas dienvidaustrumos, kas Latvijas tūristu vidū ir jauns galamērķis. Šī ir valsts ar skaistu dabu, tīrām pludmalēm un gleznainiem kanjoniem. To apskalo tirkīzzilā Adrijas jūra un Jonijas jūra. Tūristus aizrauj tās dienvidnieciskais šarms, kā arī, silts, subtropisks klimats ar vidējo gaisa temperatūru +25..+26 °C.

! Ir svarīgi atzīmēt, ka Albānijā ir vietējās valūtas ievešanas un izvešanas ierobežojumi: katrs cilvēks, kurš šķērso Albānijas robežu, drīkst ievest/izvest ne vairāk par 100 000 leku. Ārvalstu valūtas (eiro un dolārus) skaidrā naudā var ievest pietiekoši daudz (nepieciešams deklarēt, ja apjoms pārsniedz USD 5000), bet izvest ļauts ne vairāk par ievesto valūtu apjomu.

Albānijas leki ir pieejami visās Tavex filiālēs: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Spice Home, t/c Origo, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Elizabetes ielā 21a un no 4. aprīļa AKROPOLĒ.

Apmainīt ir iespējams apgrozībā esošās Albānijas leku banknotes. Albānijas monētas apmaiņai netiek pieņemtas.

Valūtas kursu un svarīgāko informāciju par šo valūtu var apskatīties ŠEIT vai uzzināt pa tālr.: +371 6720 5533.

Jums varētu interesēt arī šis raksts:

Jums būs interesanti lasīt arī