fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Apdomīgi, bet ESAM SĀKUŠI CEĻOT!

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Aktualitātes ceļotājiem 17.06.2021
Zelta cena (XAU-EUR)
2160,31 EUR/oz
  
- 16,07 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,45 EUR/oz
  
- 0,12 EUR
Sakusi-celot

Tas brīdis ir klāt! Ierobežojumi ir mīkstināti tik tālu, ka ceļojuma plānošana šajā vasarā vairs nešķiet neizpildāmā misija. Esošie ierobežojumi ir visai demokrātiski un ļauj gandrīz ikvienam doties atpūtā uz valstīm, kur vasara garantēti būs.

No pieprasījuma pēc valūtām redzam, ka cilvēki ir atsākuši ceļot. Vērojot aktivitāti Tavex filiālēs, redzam, ka notiek aktīva ceļojumu plānošana.

Ja salīdzinām jūnija sniegumu ar identisku periodu maija mēnesī, redzēsim, ka visu valūtu apgrozījums Tavex filiāļu kasēs ir palielinājies gandrīz uz pusi – par 49%.

Kā ir palielinājies populārāko ceļojumu valūtu pieprasījums pēc ierobežojumu mīkstināšanas?

Pieprasījuma tendences iezīmēšanai esam salīdzinājuši šī gada jūnija mēneša datus ar identiskiem datiem maija mēnesī. Rezultāti pārsteidz! Zemāk sniedzam ieskatu ceļojumu valūtu pārdošanas darījumu palielinājumam jūnijā:

  1. Polijas zloti +327%
  2. Norvēģijas kronas +166%
  3. Horvātijas kunas +313%
  4. Turcijas liras +10%
  5. Bulgārijas levas +540%
  6. Gruzijas lari +730%

Pieprasītākās ceļojumu valūtas šī gada jūnijā:

Apkopojot darījumu datus varam secināt, ka pašreiz populārākie ceļojumu galamērķi ir atrodami tuvajā Eiropā. Tūristi joprojām ir piesardzīgi, tomēr ir vērojama pieprasījuma palielinājuma tendence arī tādu valstu valūtām kā Gruzija, Islande, Kanāda, AAE.

Vai ceļojumu galamērķu vidū atradi arī sev kāroto? Ja neesi – ieskaties Tavex lielajā valūtu sarakstā – noteikti spēsi atrast sev nepieciešamo!

Tavex ir vadošais ārvalstu valūtu tirgotājs Latvijā, kas statistiski nodrošina katru otro Latvijas ceļotāju ar nepieciešamo valūtu ārvalstīm. Vairāk nekā pirms gada uzņēmums kļuva par pirmo finanšu iestādi Latvijā, kas piedāvā iegādāties valūtu ceļojumam attālināti, ar saņemšanu Tavex filiālēs vai pat ar piegādi līdz namdurvīm.

______________________

Rakstu ir sagatavojusi Tavex Latvia Mārketinga nodaļa.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2160,31 EUR/oz
  
- 16,07 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,45 EUR/oz
  
- 0,12 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī