fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Kādas proves dārgmetālu juvelierizstrādājumus var pārdot Tavex filiālēs?

Publicējis kirke pirms 7 gadiem
Zelta cena (XAU-EUR)
2163,12 EUR/oz
  
- 1,26 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,78 EUR/oz
  
- 0,83 EUR

Tavex iepērk zelta juvelierizstrādājumus ar provi, augstāku par 375, un sudraba juvelierizstrādājumus ar provi, augstāku par 500.

Cenu par gramu izplatītākajām dārgmetālu provēm var redzēt uzņēmuma cenu lapā vai arī piezvanot pa tālr. +371 6720 5533.

Zelta un sudraba uzpirkšanas cenas ir piesaistītas dārgmetālu cenām pasaules tirgū. Tās var mainīties vairākas reizes dienā atbilstoši cenām pasaules tirgū.

Ātri aprēķiniet Jūsu zelta juvelierizstrādājumu vērtību, izmantojot kalkulatoru, un piesakiet vizīti uz Tavex filiāli:

Izmaksājamās summas kalkulators

Darījuma norise

  • Juvelierizstrādājuma proves un svara noteikšana
  • Izstrādājuma pieņemšanas-nodošanas akta sastādīšana un parakstīšana
  • Juvelierizstrādājuma pārbaude
  • Klienta identifikācija
  • Norēķins par nodoto juvelierizstrādājumu

Tavex klientu apkalpošanas speciālisti noteiks Jūsu juvelierizstrādājuma provi un cenu. Zelta pārbaudes laikā juvelierizstrādājums tiek attīrīts no akmeņiem vai citiem ne dārgmetālu priekšmetiem. Samaksa tiek veikta tikai par dārgmetāla saturu juvelierizstrādājumā, neņemot vērā atsperes, akmeņus utt.

Gadījumā, ja klientam ir svarīgi, lai akmens vai kāda izstrādājuma detaļa (piem., atspere vai ādas aproce zelta pulksteņiem) netiktu deformēta vai citādi bojāta, Tavex iesaka pirms šādu izstrādājumu nodošanas savlaicīgi griezties pie juveliera ar mērķi akurāti izņemt akmeņus no izstrādājuma.

Gadījumā, ja rodas šaubas par zelta proves atbilstību norādītajai uz juvelierizstrādājuma, Tavex patur tiesības novirzīt klientu juvelierizstrādājuma ekspertīzes veikšanai. Ja zelta izstrādājuma provi noteikt nav iespējams vai zelta izstrādājums ir no balta zelta, Tavex veic šāda veida izstrādājumu pirkšanu, pamatojoties uz Valsts Proves Biroja slēdzienu par zelta saturu izstrādājumā. Saņemt šāda veida slēdzienu var Valsts Proves Birojā Rīgā, Teātra ielā 9, detalizētu informāciju par biroja pakalpojumiem var iegūt mājaslapā  www.prove.lv.

Uzmanību! Tavex neiepērk zelta pulveri, smiltis, graudus un neattīrītu zobārstniecības zeltu.

Zelta cena (XAU-EUR)
2163,12 EUR/oz
  
- 1,26 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,78 EUR/oz
  
- 0,83 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī