fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Premium

1 unces zelta monēta Spānijas „Ibērijas lūsis”

Nav noliktavā
Spānija pirmo reizi laidusi apgrozībā investīciju zelta monētu. Šīs monētas izlaišana, pēc Ekonomikas ministrijas domām, bija saistīta ar nepieciešamību "ņemt vērā jaunās tirgus vajadzības, kā arī Spānijas valsts un kultūras tēla izplatīšanu pasaulē, šajā gadījumā, izmantojot vietējās faunas pārstāvi - nenotveramo Ibērijas lūsi". ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
2214,81 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Spānija pirmo reizi laidusi apgrozībā investīciju zelta monētu. Kā zināms, šīs valsts zelta monētas, eskudo, no 16. līdz 19. gadsimtam ieņēma starptautiskās valūtas lomu. Tagad Spānijai atkal ir iespēja iegūt vadošo pozīciju zelta monētu tirgū, jo 2021. gada beigās Spānija laida klajā pirmo šādu produktu valsts vēsturē, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis.

2021. gada 12. augustā tika publicēts Spānijas Ekonomikas ministrija paziņoja par plāniem izlaist monētu ar nosaukumu "Ibērijas lūsis". Atšķirībā no kolekcionējamām un piemiņas monētām, kas agrāk tika kaltas Spānijas Karaliskajā naudas kaltuvē, monētas "Ibērijas lūsis" vērtība ir atkarīga no zelta cenas. Tas nozīmē, ka Eiropā ir parādījusies jauna pilnvērtīga 1 unces investīciju monēta.

Kāpēc iegādāties

Spānija pirmo reizi laidusi apgrozībā investīciju zelta monētu. Kā zināms, šīs valsts zelta monētas, eskudo, no 16. līdz 19. gadsimtam ieņēma starptautiskās valūtas lomu. Tagad Spānijai atkal ir iespēja iegūt vadošo pozīciju zelta monētu tirgū, jo 2021. gada beigās Spānija laida klajā pirmo šādu produktu valsts vēsturē, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis.

2021. gada 12. augustā tika publicēts Spānijas Ekonomikas ministrija paziņoja par plāniem izlaist monētu ar nosaukumu "Ibērijas lūsis". Atšķirībā no kolekcionējamām un piemiņas monētām, kas agrāk tika kaltas Spānijas Karaliskajā naudas kaltuvē, monētas "Ibērijas lūsis" vērtība ir atkarīga no zelta cenas. Tas nozīmē, ka Eiropā ir parādījusies jauna pilnvērtīga 1 unces investīciju monēta.

Šīs monētas izlaišana, pēc Ekonomikas ministrijas domām, bija saistīta ar nepieciešamību "ņemt vērā jaunās tirgus vajadzības, kā arī Spānijas valsts un kultūras tēla izplatīšanu pasaulē, šajā gadījumā, izmantojot vietējās faunas pārstāvi - nenotveramo Ibērijas lūsi".

Dārgmetāla monētas reversam izvēlētais Ibērijas lūsis, Spānijā ir ļoti populārs faunas pārstāvis. Šī monēta ir sava veida ķīniešu "Panda", amerikāņu "Ērglis", Dienvidāfrikas "Krūgerrands" ar antilopes attēlu, vai Austrālijas "Ķengurs" u.c.

Spānijas lūsis jeb Sardīnijas lūsis jeb Ibērijas lūsis ir gaļēdāju kaķu kārtas zīdītāju klases plēsējs. Iepriekš to bieži uzskatīja par parastā lūša pasugu. Mūsdienās ir pierādīts, ka tās ir divas dažādas sugas, kas attīstījušās neatkarīgi viena no otras.

Runājot par "tirgus vajadzībām", runa ir par zelta cenas pieaugumu un investīciju produktu pieprasījuma pieaugumu uz tradicionālo finanšu aktīvu rentabilitātes samazināšanās fona. Pēc Spānijas dārgmetālu asociācijas viceprezidentes Marionas Milleres teiktā, spāņu interese par zeltu pieaug kopš 2008.-2010. gada globālās finanšu krīzes.

Monēta ir izkalta klasiskā investīciju dārgmetālu monētu svarā – 1 unce. Tomēr tas, kas padara "Ibērijas lūsi" par augstākās kvalitātes monētu, ir tās kalšanas kvalitāte. Tā ir reversā proof kvalitāte: no abām pusēm monētas virsma ir matēta, savukārt reljefs veidots spoguļtehnikā. Kalšana tiek veikta manuāli, izmantojot īpašas tehnoloģijas. Šī ir pārsteidzoša īpašība pirmās ieguldījumu monētas emisijai.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

  • Produkta vērtība (1 gab.)
    2453,85 €
  • Atpirkšanas cena
    2214,81 €
  • Jūsu momenta risks tagad
    239,04 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 122.45% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,34 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2151,85 EUR/oz

Produkta svars gramos
31.1035
Zelts (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
37
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1.5 eiro
Ražotājs
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Spānija

Averss

Monētas aversā ir atveidots motīvs par Herkulesa pīlāru tēmu: divas puslodes zem karaliskā kroņa, ko ieskauj divas kolonnas no mūsdienu Spānijas ģerboņa (aizgūts no Kārļa V. emblēmas) un oficiālā devīze, ko arī pieņēma Kārlis V - "PLUS VLTRA". Visa kompozīcija ir novietota uz viļņainas jūras. Augšpusē ielokā ar lieliem burtiem izkalta leģenda: “FELIPE VI REY DE ESPAÑA”, monētas apakšā ir monētas “1 ONZA 999.9 ORO” tehniskie raksturojumi.

Reverss

Monētas reversā, pa kreisi no lūša galvas ir naudas kaltuves zīme - burts M (Madride) ar kroni, un monētas izdošanas gads ir "2021". Monētas augšpusē divās līnijās redzams nomināls 1,5 eiro. Apakšā nosaukums "LINCE IBÉRICO".

Iepakojums

Pirmajā laidumā ir ierobežota tirāža līdz 12 000 monētām. Katra monēta ir ievietota atsevišķā kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu