fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces sudraba monēta — Dienvidāfrikas Krūgerrands

Ir noliktavā
Tavex piedāvā jauno Dienvidāfrikas sudraba monētu Dienvidāfrikas Krūgerrands - pirmās pasaulē investīciju zelta monētas sudraba versiju. Krūgerranda zelta ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
36,25 €
25,45 € 29.79%
10-24
35,95 €
25,45 € 29.21%
25-59
35,65 €
25,45 € 28.61%
60+
35,28 €
25,45 € 27.86%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,13 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrēta produkta attēlojums.

Ievads

Tavex piedāvā jauno Dienvidāfrikas sudraba monētu Dienvidāfrikas Krūgerrands - pirmās pasaulē investīciju zelta monētas sudraba versiju. Krūgerranda zelta monētas ražošana sākās 1967. gadā ar mērķi dot iespēju cilvēkiem glabāt zeltu kā privāto īpašumu. 2017. gadā Krūgerranda zelta monētas 50. gadadiena tika atzīmēta, emitējot sudraba Krūgerranda monētas versiju ar īpašu 50 gadu jubilejas atzīmi. 2018. gadā pirmā sudraba 1 unces Dienvidāfrikas Krūgerrands monēta tika izdota kā investīciju monēta ar zemu prēmiju no sudraba biržas (spot) cenas. Monētas dizains ir identisks zelta monētai ar Dienvidāfrikas Republikas bijušā prezidenta Paula Krūgera portretu. Atšķirībā no zelta monētas, sudraba monētai nominālvērtība ir 1 Dienvidāfrikas rends.

Kāpēc iegādāties

 • Sudraba Krūgerrands ir nauda. Dienvidāfrikā monētām ir likumīgs maksāšanas līdzekļa statuss – nominālvērtība 1 rends. Tās tiek pieņemtas un konvertējamas visā pasaulē.
 • Sudraba Krūgerrands – tās ir jaunas pasaulslavenās Dienvidāfrikas monētu kaltuves monētas. Krūgerrands – atzīts zīmols, kurš izturējis laika pārbaudījumu.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  36,25 €
 • Atpirkšanas cena
  25,45 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  10,80 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 78.7% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 28,02 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 25,46 EUR/oz

Vēsture

Dienvidāfrikas gazele, kas attēlota monētas priekšpusē, ir Dienvidāfrikas nacionālais dzīvnieks. Attēlā Dienvidāfrikas gazele (Antidorcas marsupialis) izpilda tai raksturīgu vertikālu lecienu pāri alvejai (Aloe claviflora), kura ir viena no Dienvidāfrikā populārākajām alvejām. Šis augs ir plaši izplatīts Dienvidāfrikas iekšzemes sausajā reģionā, kuru plaši apdzīvo Dienvidāfrikas gazele. Monētas dizaina autors ir slavenais Dienvidāfrikas tēlnieks Koerts Steinbergs. Vārds “Krūgerrands” cēlies no piektā Dienvidāfrikas prezidenta Paula Krūgera un Dienvidāfrikas valūtas vienības – RAND, kas saistīts ar Vitvatersrandu, “balto ūdens kori” – zelta ieguves vietu seismiskā lūzumu zonā, ko Dienvidāfrikā atklāja 1886. gadā.

20. gadsimta vidū Dienvidāfrika bija lielākā zelta ieguves valsts, veidojot gandrīz 50 % no gada pasaules raktuvju piedāvājuma. Lai vieglāk pārdotu plaši pieejamo zeltu, Dienvidāfrikas zelta ieguves rūpniecības nozare nāca klajā ar ideju laist apgrozībā zelta monētu, kuras sastāvā būtu zelts, kas iegūts tikai no Dienvidāfrikas raktuvēm. Dienvidāfrikas Centrālā banka šo ideju apstiprināja un atļāva izveidot krūgeranda zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Dienvidāfrikas Monētu kaltuve pirmoreiz izkala zelta krūgerandus 20. gadsimta 70. gadu sākumā, un tā kļuva par vispopulārāko Dienvidāfrikas Republikas izdoto zelta monētu.

Produkta svars gramos
31.1346
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
38.725
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 rends
Ražotājs
The South African Mint, Dienvidāfrika

Averss

Monētas aversā attēlots iemīļotā bijušā Dienvidāfrikas prezidenta - Paula Krūgera profils. Sudraba monēta satur tādu pašu veidolu kā zelta Krūgerrands, kuru iedvesmojusi 1892. gada Dienvidāfrikas Krūgerranda zelta monēta. Apkārt portretam ir uzraksts «SUID AFRICA SOUTH AFRICA».

Reverss

Monētas reversā attēlota vidēja izmēra Dienvidāfrikas gazele, kas raksturīga Dienvidāfrikas savannas plašumiem. Virs dzīvnieka attēlots uzraksts “KRUGERRAND”, kā arī monēta attēlo izdošanas gadu, sudraba saturu "FYNSILWER 1OZ FINE SILVER" un nominālvērtību R1 (1 rends).

Iepakojums

Nepieciešamības gadījumā, katra monēta var tikt iepakota cietā plastikāta kapsulā. Oriģināla, aizzīmogota tūba satur 25 monētas. Lieliem pasūtījumiem mums ir pieejamas oriģinālas Dienvidāfrikas monētas kaltuves kastes, kurās ir 20 tūbas ar 25 Krūgerranda monētām katrā (kopā 500 monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu