fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces zelta monēta — ASV „Buffalo”

Nav noliktavā
Ja vēlaties īpašumā iegūt zelta monētu, kas simbolizē Ziemeļamerikas mantojumu un ko ASV valdība ir atzinusi par ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
2163,69 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Ja vēlaties īpašumā iegūt zelta monētu, kas simbolizē Ziemeļamerikas mantojumu un ko ASV valdība ir atzinusi par likumīgu maksāšanas līdzekli, un kura satur vienu Trojas unci jeb 99,99% tīra zelta, tad ASV zelta monēta „Buffalo” ir radīta tieši Jums. To 2005. gadā apstiprināja ASV Kongress un gadu vēlāk tās kalšanu uzsāka ASV Vestpointas Monētu kaltuve. Tā ir pirmā 24 karātu zelta monēta, kuru izdevusi ASV valdība, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Ar graciozi atainotiem Amerikas simboliem, ASV zelta monētai „Buffalo” ir jābūt jebkura ASV dibināšanas vēstures entuziasta īpašumā.

Kāpēc iegādāties

 • Šīs 1 unces monētas cena ir atkarīga no zelta cenas. ASV zelta monētu „Buffalo” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • ASV zelta monētas „Buffalo” ir norēķinu līdzeklis. ASV zelta monētas „Buffalo” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis ASV, un tās pieņem un maina visā pasaulē.
 • ASV zelta monēta „Buffalo” ir atpazīstama. Tas, ka ASV zelta monētas „Buffalo” ir kaltas ASV Vestpointas Monētu kaltuvē un uz tām ir atainoti Ziemeļamerikas simboli, Amerikas bizons un Amerikas pamatiedzīvotājs — indiānis, garantē šo monētu atpazīstamību un likviditāti visā pasaulē.
 • ASV zelta monētas „Buffalo” ir kaltas no 99,99 % tīra zelta. Lielāku prieku noteikti sagādā tas, ka rokās var turēt 24 karātu ASV zelta monētu „Buffalo”, nevis kādu zelta sakausējuma monētu. Atšķirībā no zelta sakausējuma, tīrs 24 karātu zelts ir mirdzošā zelta krāsā un tam piemīt lielāks blīvums un patīkamāka sajūta, un svars, kad to tur rokā.
 • ASV zelta monētas „Buffalo” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Izgatavotas no tīra zelta un ASV valdības apstiprinātas, ASV zelta monētas „Buffalo” ir ideāls ieguldījums jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • ASV zelta monētas „Buffalo” ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, ASV zelta monētas „Buffalo” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2335,46 €
 • Atpirkšanas cena
  2163,69 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  171,77 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 122.45% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,34 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2151,85 EUR/oz

Vēsture

ASV zelta monētas „Buffalo” dizaina pamatā ir populārās 5 centu niķeļa monētas dizains

Viens no Amerikas slavenākajiem skulptoriem 20. gs. sākumā Džeims Ērls Freizers (James Earle Fraser) bija oriģinālās ASV zelta monētas „Buffalo” spiedveidnes dizaina autors. Oriģinālais dizains tika izmantots vara un niķeļa 5 centu monētai, kuru kala un emitēja ASV laikā no 1913. gada līdz 1938. gadam. Bija jāpaiet gandrīz 70 gadiem, lai šis ikoniskais monētas dizains tiktu vēlreiz izmantots uz apgrozībā esošas monētas, tikai šoreiz šī monēta ir izgatavota no zelta. Freizers ne tikai radīja zelta monētas „Buffalo” īpašā dizaina oriģinālu, bet arī izveidoja ASV visnozīmīgākos pieminekļus, piemēram, Bendžamina Franklina pieminekli Filadelfijā un Miera statujas (Arts of Peace) Vašingtonā.

ASV „Buffalo” simbolizē Ziemeļamerikas mantojumu

Amerikas bizons, kas ir attēlots uz ASV zelta monētas „Buffalo”, ir dzīvnieku suga, kas kādreiz savvaļā klejoja pa Ziemeļamerikas prērijām. Amerikas bizonu (angliski saukti arī par „buffalo”) intensīvu medību rezultātā šie dzīvnieki ASV 19. gadsimtā tika gandrīz pilnībā iznīcināti. Bet, pateicoties vairākiem nacionālajiem parkiem un ierobežotas piekļuves privātajiem rezervātiem, šīs sugas pārstāvji ir sastopami arī mūsdienās.

Redzot, cik lielu popularitāti gūst citu valstu 24 karātu zelta monētas, tostarp Kanādas „Kļavas lapa” un Austrijas „Filharmoniks”, ASV Monētu kaltuve nolēma pirmo reizi tās vēsturē laist apgrozībā savu 0,9999 proves zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Līdz 2006. gadam vienīgā ASV zelta monēta, kuru bija iespējams iegādāties un kas bija kā likumīgs maksāšanas līdzeklis, bija ASV zelta monēta „Ērglis”, taču atšķirībā no zelta „Buffalo”, tā ir izgatavota no 22 karātu zelta un vara un sudraba sakausējuma. ASV zelta monētas „Buffalo” ieviešana bija vēsturisks brīdis arī ASV Monētu kaltuvei, kas pirmo reizi laida apgrozībā divas dažādas zelta monētas ar dažādām zelta provēm, kuras bija likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Produkta svars gramos
31.10659
Zelts (999.9°) svars gramos
31.10348
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
32.7
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
50 dolāri
Ražotājs
The United States West Point Mint, Amerikas Savienotās Valstis

Averss

Uz aversa ir attēlots Amerikas pamatiedzīvotājs, kurš pēc mākslinieka Džeimsa Ērla Freizera (James Earle Fraser) teiktā tika radīts, apvienojot trīs dažādu Amerikas cilšu indiāņu virsaišu sejas vaibstus. Uz aversa ir redzams uzraksts „LIBERTY” (BRĪVĪBA), emisijas gads un dizainera Freizera uzvārda pirmais burts „F”.

Reverss

Uz reversa ir attēlots Amerikas bizons, ko mēdz dēvēt arī par Amerikas „Buffalo”. Virs bizona ir iegravēts uzraksts „UNITED STATES OF AMERICA” (AMERIKAS SAVIENOTĀS VALSTIS) un frāze latīņu valodā „E PLURIBUS UNUM”, kuras tulkojums ir „viens no daudziem”. Zem bizona attēla ir frāze „IN GOD WE TRUST” (MĒS TICAM DIEVAM), monētas nominālvērtība „$50”, svars un prove.

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams iepakot plastmasas kapsulā

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu