fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1/2 unces zelta monēta Austrālijas „Ķengurs”

Nav noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā īpaši augstas kvalitātes Austrālijas zelta monētu „Ķengurs” — Austrālijas visikoniskāko zelta monētu. Austrālijas zelta ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
1066,12 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā īpaši augstas kvalitātes Austrālijas zelta monētu „Ķengurs” — Austrālijas visikoniskāko zelta monētu. Austrālijas zelta monēta „Ķengurs”, ko pirmoreiz emitēja 1989. gadā Pērtas Monētu kaltuve, ir pasaulē pirmā zelta monēta, kas godina vienu no visunikālākajiem dzīvniekiem — Austrālijas ķenguru, izveidojot monētu no 99,99% tīra zelta. Šī monēta ar savu nevainojamo skaistumu un provi ir ideāli piemērota gan kolekcionāriem, gan investoriem. Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā, šī 1/2 unces Austrālijas zelta monēta „Ķengurs” ir ar nominālvērtību 50 Austrālijas dolāri, un tā ir pieejama ar zemu uzcenojumu šī brīža zelta cenai. Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs elegantās zelta monētas par visizdevīgāko cenu tirgū.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” cena ir atkarīga no zelta cenas. Šo monētu vērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir norēķinu līdzeklis. Tās ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina visā pasaulē.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir 24 karātu mākslas darbs. Šī monēta uz pārējo fona izceļas ar tās mākslinieciskajām detaļām apvienojumā ar matētām un spīdīgām virsmām un nevainojamiem attēlu motīviem, kas atstaro nepārspējamo zelta krāsas skaistumu. To pamanīs jebkurš, kurš apbrīno vērtīgus mākslas darbus.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir iecienītas kolekcionāru vidū. Austrālijas zelta monēta „Ķengurs” ir viena no divām zelta monētām pasaulē, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras galvenā attēla motīvs katru gadu tiek mainīts. Otra šāda monēta ir Ķīnas zelta monēta „Panda”.
 • Austrālijas zelta monētām „Ķengurs” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves partneris, Tavex var piedāvāt Austrālijas zelta monētas „Ķengurs“ ar zemu uzcenojumu.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir starptautiski atzītas. Monētas tika nepārtraukti ražotas 30 gadu garumā, un uz tās ir attēlota visievērojamākā un visilgāk valdošā karaliene 20. gadsimtā — Elizabete II, padarot Austrālijas zelta monētu „Ķengurs” plaši pieejamu pasaules zelta tirgū.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Austrālijas zelta monētas „Ķengurs” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  1189,25 €
 • Atpirkšanas cena
  1066,12 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  123,13 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 127.25% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2182,32 EUR/oz

Vēsture

Zelta tīrradnis un ķengurs — neapšaubāmi Austrālijas simboli

Mūsdienās Austrālijas zelta monēta „Ķengurs” tiek dēvēta dažādi:
* Austrālijas „Tīrradnis”
* Austrālijas „Ķengurs”
* Austrālijas „Zelta tīrradnis”
* Austrālijas „Zelta ķengurs”
Iemesls, kāpēc šai monētai ir vairāki nosaukumi, ir tāds, ka no 1986. gada līdz 1989. gadam uz monētas kā galvenais attēla motīvs bija atainots zelta tīrradnis, kas bija arī monētas sākotnējais nosaukums. Uz monētas atainotais zelta tīrradnis bija kā Austrālijas vēstures simbols, jo valstī tika radīti vairāki no lielākajiem aluviālā zelta tīrradņiem pasaulē; viens no tiem bija „The Welcome Stranger”, kura apstrādātais svars sasniedza apbrīnojamas 2 315 Trojas unces jeb 72 kilogramus. Lai arī uz Austrālijas zelta monētas „Zelta tīrradnis” attēls ar zelta tīrradni saglabājās vairākus gadus, 1989. gadā to nomainīja pret plašāk atpazīstamo Austrālijas simbolu — ķenguru. Turklāt ar attēla nomaiņu mainījās arī monētas nosaukums no Austrālijas „Tīrradnis” uz Austrālijas „Ķengurs”; pārējā monētas specifikācija palika nemainīga. Tā kā ķengurs ir tikai Austrālijā sastopams dzīvnieks, tā attēlošana uz zelta monētas bija pašsaprotama. Ķengurs ir attēlots ne tikai uz Austrālijas zelta monētas „Ķengurs”, bet arī uz Austrālijas ģerboņa. Ķengurs tiek uzskatīts par neoficiālo Austrālijas simbolu.

 

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā zelta monētām „Ķengurs”, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LBMA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre. Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LBMA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Zelta tīrradnis un ķengurs — neapšaubāmi Austrālijas simboli

* Austrālijas „Tīrradnis”

* Austrālijas „Ķengurs”

* Austrālijas „Zelta tīrradnis”

* Austrālijas „Zelta ķengurs”

Iemesls, kāpēc šai monētai ir vairāki nosaukumi, ir tāds, ka no 1986. gada līdz 1989. gadam uz monētas kā galvenais attēla motīvs bija atainots zelta tīrradnis, kas bija arī monētas sākotnējais nosaukums. Uz monētas atainotais zelta tīrradnis bija kā Austrālijas vēstures simbols, jo valstī tika radīti vairāki no lielākajiem aluviālā zelta tīrradņiem pasaulē; viens no tiem bija „The Welcome Stranger”, kura apstrādātais svars sasniedza apbrīnojamas 2 315 Trojas unces jeb 72 kilogramus. Lai arī uz Austrālijas zelta monētas „Zelta tīrradnis” attēls ar zelta tīrradni saglabājās vairākus gadus, 1989. gadā to nomainīja pret plašāk atpazīstamo Austrālijas simbolu — ķenguru. Turklāt ar attēla nomaiņu mainījās arī monētas nosaukums no Austrālijas „Tīrradnis” uz Austrālijas „Ķengurs”; pārējā monētas specifikācija palika nemainīga. Tā kā ķengurs ir tikai Austrālijā sastopams dzīvnieks, tā attēlošana uz zelta monētas bija pašsaprotama. Ķengurs ir attēlots ne tikai uz Austrālijas zelta monētas „Ķengurs”, bet arī uz Austrālijas ģerboņa. Ķengurs tiek uzskatīts par neoficiālo Austrālijas simbolu.

Austrālijas zelta monēta „Ķengurs” ir pasaulē lielākā zelta monēta

1991. gadā Pērtas Monētu kaltuve izdeva 1 kilograma Austrālijas zelta monētu„Ķengurs”. Tā bija pirmā reize, kad kāda valdības monētu kaltuve laiž apgrozībā tik smagu zelta monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Pretstatā vieglākajām zelta monētām „Ķengurs”, kurām ķengura attēls tiek mainīts katru gadu, 1 kilograma zelta monētas „Ķengurs” galvenais attēls kopš 1991. gada saglabājies nemainīgs, atainojot rudo ķenguru. Līdz šai dienai ir pārdotas aptuveni 23 600 viena kilograma Austrālijas zelta monētas „Rudais ķengurs”. Papildus tam, Pērtas Monētu kaltuve 2011. gadā spēra lielu soli uz priekšu, kļūstot par pirmo monētu kaltuvi pasaulē, kas radījusi vienas tonnas Austrālijas zelta monētu „Rudais ķengurs”. Monēta bija izgatavota no tīra 24 karātu zelta, un tajā laikā tās vērtība pārsniedza 50 miljonus Austrālijas dolāru. Milzīgā Austrālijas zelta monēta „Rudais ķengurs” pārspēja iepriekšējo rekordu kā visvērtīgākā zelta monēta, kas jebkad ir izgatavota. Iepriekšējais visvērtīgākās zelta monētas rekords piederēja Kanādas Karaliskās monētu kaltuves 100 kilogramu zelta monētai „Kļavas lapa”.

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
15.55329
Zelts (999.9°) svars gramos
15.55173
Prove
9999
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.5
Diametrs
25.1
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
50 dolāri
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Uz monētas aversa ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Austrālija ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Austrālijai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību — 50 Austrālijas dolāri un mākslinieka iniciāļi „IRB” (Īans Renks-Brodlijs (Ian Rank-Broadley).

Reverss

Uz reversa ir attēlots Austrālijas slavenākais dzīvnieks, ķengurs, un virs tā ir teksts „AUSTRALIAN KANGAROO” (AUSTRĀLIJAS ĶENGURS). Zem ķengura attēla ir emisijas gads, svars un prove. Ķengura labajā pusē ir burts „P”, kas norāda, ka monēta ir kalta Pērtas Monētu kaltuvē.

Iepakojums

Pērtas Monētu kaltuvē katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā. Pērkot vairumā, monētas iespējams saņemt oriģinālajā ražotnes iepakojumā, pa 20 monētām katrā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu