fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Nīderlandes 10 guldeņu Vilhelmīna

Ir noliktavā
Šī 21,6 karātu 10 guldeņu zelta monēta iemieso Nīderlandes karalistes vēsturi un tās mantojumu kā vadošā pasaules tirdzniecības vara. ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
465,66 €
432,22 € 7.18%
10+
461,43 €
432,22 € 6.33%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 6,69 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Šī 21,6 karātu 10 guldeņu zelta monēta iemieso Nīderlandes karalistes vēsturi un tās mantojumu kā vadošā pasaules tirdzniecības vara. Pirmoreiz Nīderlandes Karaliskā Monētu kaltuve to izkala 1818. gadā, un tās forma un dizains bija tik labi veidots, ka visu 115 gadu laikā, kad tā tika laista apgrozībā, tas gandrīz nemaz netika mainīts. Šī Tavex piedāvātā 10 guldeņu monēta ataino un stāsta stāstu par spēcīgo karalieni Vilhelmīni — visilgāk valdošo Nīderlandes monarhu — un viņas 58 valdīšanas gadiem. Vērtīgā un atpazīstamā 10 guldeņu monēta ir iecienīta zelta monēta no Nīderlandes, kas būs lielisks papildinājums jebkuram ieguldījumu portfelim.

Kāpēc iegādāties

 • 10 guldeņu zelta monēta ir iecienīta zelta monēta no Nīderlandes. Nīderlandiešiem tā kalpoja 115 gadus, sniedzot stabilitāti grūtos laikos, tā padarot šo monētu par daudzu iecienītu nodrošinājumu.
 • 10 guldeņi ir piemēroti gan kā investīciju zelts, gan kā monētu kolekcijas papildinājums. Šīs monētas mantojums aizsākās 14. gadsimtā, simbolizējot Nīderlandes iespaidīgo vēsturi kā vienai no vadošajām tirdzniecības valstīm pasaulē, kas šo monētu padara par lielisku papildinājumu jebkurai monētu kolekcijai.
 • 10 guldeņu zelta monētas ir līdzvērtīgas norēķinu līdzeklim. Tās neapliek ar pievienotās vērtības nodokli, un gan dārgmetālu tirgotāji, gan investori visā Eiropā brīvi maina tās pret reālu valūtu.
 • 10 guldeņu zelta monētas ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Nīderlandes 10 guldeņu zelta monētas ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas.
 • 10 guldeņu zelta monētas ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, guldeņu zelta monētas kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  465,66 €
 • Atpirkšanas cena
  432,22 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  33,44 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 125.4% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2173,65 EUR/oz

Vēsture

Uz 10 guldeņu zelta monētas atainotā spēcīgā karaliene Vilhelmīna


1890. gadā desmit gadus vecā Vilhelmīna, karaļa Viljamsa III meita un vienīgā troņmantniece, tika pasludināta par Nīderlandes karalieni. Uzskatīta par ļoti inteliģentu, šarmantu un taktisku, karaliene ar savu spēcīgo raksturu ieguva reputāciju kā viena no visu laiku ietekmīgākajām Nīderlandes valdniecēm. Viņa savas valdīšanas laikā pieredzēja divus pasaules karus, smagu ekonomisko krīzi un koloniālās varas maiņu. Cenšoties rīkoties savas valsts labākajās interesēs, Pirmajā pasaules karā karaliene nodrošināja Nīderlandes neitralitāti, kas tādā veidā ļāva saglabāt salīdzinoši labas politiskās attiecības ar visām tā laika lielvarām. Karaliene Vilhelmīna bija ļoti prasmīga politiķe, un viņa iemantoja pasaules cieņu un atpazīstamību, kad 20 gadu vecumā viņa sakāva britu jūras blokādi Dienvidāfrikā un nosūtīja Karaliskās Nīderlandes kuģu floti glābt Polu Krūgeru (Paul Kruger), kas bija būru (nīderlandiešu ieceļotāju pēcteči) vadošā persona, kurš vēlējās iegūt būru neatkarību no britu koloniālās varas.

Karalienes kompetence sniedzās tālāk par valsts lietām, jo viņa bija arī lietpratēja uzņēmējdarbībā un, pateicoties viņas gudrajiem ieguldījumiem, viņa kļuva par vienu no pasaulē bagātākajām sievietēm. Neraugoties uz viņas neizmērojamo bagātību, viņa dzīvoja pieticīgu dzīvi un, iemiesojot nīderlandiešu tikumus savu 58 valdīšanas gadu laikā, viņa tautā guva lielu popularitāti, kas ļāva viņai kļūt par Nīderlandes iemīļotāko un visilgāk valdošo monarhu.

Nīderlandes guldenis — zelta monēta

Vēsture liecina, ka valstis, kas veiksmīgi izmantojušas savas salīdzinošās priekšrocības, ir spējušas vairot savu bagātību un paplašināt savas teritorijas. Lai gan Nīderlande šajā ziņā neatšķīrās, tās vēsturiskie aizsākumi kā jūras un koloniju lielvarai sākās ar salīdzinoši savdabīgu, bet gardu resursu — zivīm.

Tā kā Ziemeļjūra bija bagāta ar zivīm, nīderlandieši kļuva par lieliskiem zvejniekiem. Lai pilnībā izmantotu šo bagāto zivju krājumu sniegto labumu, nīderlandieši pilnveidoja savu kuģubūves tehniku, kas ļāva tiem izveidot ātrus un izturīgus kravas kuģus. Nīderlandiešu kravas kuģi fluyts varēja pārvadāt lielākas kravas ar mazāku apkalpi nekā sāncenšu kuģi; turklāt, pateicoties 16. gadsimta tehnoloģiskajam sasniegumam — nīderlandiešu izgudrotajām ar vēju darbināmām kokzāģētavām, šo kuģu būve izmaksāja lētāk. Šis izgudrojums kokus pārvērta baļķos daudz efektīvāk, kas ļāva ievērojami samazināt kuģubūves izmaksas.

Līdz 1670. gadam nīderlandieši bija izveidojuši apjomīgu tirgotāju kuģu floti; viņiem bija vairāk kuģu nekā Lielbritānijai, Francijai, Vācijai un Spānijai kopā. Tā kā nīderlandieši bija dzimuši tirgotāji, viņi izveidoja kuģošanas ceļus uz Ziemeļameriku un Dienvidameriku, kā arī uz Tālajiem Austrumiem, vienlaikus nodibinot vairākas kolonijas (no kurām tie guva ievērojamu peļņu) un nostiprinot Nīderlandes Republikas reputāciju kā vienai no pasaules galvenajiem tirdzniecības centriem.

Lai šo tirdzniecību veicinātu, bija nepieciešams maiņas līdzeklis, kas nīderlandiešus pamudināja laist apgrozībā dažāda veida zelta un sudraba monētas. Nīderlandiešu dukāti, stīveri, kavalieri un dukatoni bija tikai dažas no tirdzniecībā plaši izmantotajām monētām, kuras nīderlandiešu tirgotāju flote izplatīja visā pasaulē. Guldenim, savukārt, bija nedaudz atšķirīgs mērķis.

Pēc Nīderlandes Apvienotās Karalistes dibināšanas 1815. gadā, kurā tika apvienotas visas Nīderlandes provinces zem viena valdnieka, guldenis tika ieviests, lai līdz pat 1933. gadam tas kalpotu kā jaunās karalistes oficiālā valūta. Guldenis (nīderlandiešu valodā „gulden”), kura nozīme ir „zeltīts”, tika kalts 5, 10 un 20 guldeņu nominālvērtībās, no kurām 10 guldeņi kļuva par visiecienītāko monētu. Turklāt, neskaitot nelielus uzlabojumus tās dizainā (kopumā visā guldeņu izmantošanas laikā tas palika nemainīgs), monētas 21,6 karātu prove un tās izmērs palika nemainīgs 115 gadu garumā, kas patiešām apliecina šīs monētas popularitāti. Visvairāk emitētie guldeņi bija ar karaļa Viljamsa III un karalienes Vilhelmīnas attēliem.

Produkta svars gramos
6.72866
Zelts (999.9°) svars gramos
6.0558
Prove
900
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.1947
Diametrs
22
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
10 guldeņi
Ražotājs
Nīderlande

Averss

Nīderlandes 10 guldeņi tika emitēti no 1892. gada līdz 1897. gadam.

Averss: Uz aversa ir attēlota jauna un rāma karaliene Vilhelmīna ar izlaistiem, viegli viļņainiem matiem. Ap attēlu ir viņas tituls „KONINGIN WILHELMINA” un devīze „GOD ZIJ MET ONS”, kuras tulkojums ir „Dievs ir ar mums”.

1898. gadā emitētie Nīderlandes 10 guldeņi.

Averss: Uz aversa ir attēlota pusaugu karaliene Vilhelmīne ar greznu diadēmu; viņas mati ir sapīti copē. Ap attēlu ir viņas tituls „KONINGIN WILHELMINA” un devīze „GOD ZIJ MET ONS”, kuras tulkojums ir „Dievs ir ar mums”. Zem krūšutēla ir kaltuves pārvaldnieka paraksts „P PANDER”.

No 1911. gada līdz 1923. gadam emitētie Nīderlandes 10 guldeņi.

Averss: Uz aversa ir attēlota pieaugusi karaliene Vilhelmīne, kas ģērbusies sermuļādas uzsvārcī. Viņai galvā ir diadēma, un viņas mati ir sapīti copē. Ap attēlu ir viņas tituls „KONINGIN WILHELMINA” un devīze „GOD ZIJ MET ONS”, kuras tulkojums ir „Dievs ir ar mums”.

No 1925. gada līdz 1933. gadam emitētie Nīderlandes 10 guldeņi.

Averss: Uz aversa ir attēlota karaliene Vilhelmīne gados; viņas mati ir sapīti copē. Ap attēlu ir viņas tituls „KONINGIN WILHELMINA” un devīze „GOD ZIJ MET ONS”, kuras tulkojums ir „Dievs ir ar mums”.

Reverss

Visām šīm monētām ir vienāds reverss, uz kura ir atainots Nīderlandes ģerbonis ar lauvu, kas savās ķetnās satvērusi zobenu un bultas, un karalisko kroni virs tā. Ģerboņa kreisajā pusē ir redzama nominālvērtība „10” un labajā pusē — burts „G”. Ap ģerboni vijas uzraksts „KONINGRIJK DER NEDERLANDEN”, kura tulkojums ir „Nīderlandes Karaliste”. Zem attēla ir redzams emisijas gads.

Iepakojums

Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu