fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Jaunums

1 unces zelta monēta — Britānija un Brīvība

Ir noliktavā
Šīs zelta monētas meistarīgi veidotais dizains apvieno Lielbritānijas un ASV ikoniskos simbolus - Britāniju (Lielbritānija) un Brīvību/Liberty (ASV). ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
2289,51 €
2180,65 € 4.75%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 11,81 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrētā produkta attēlojums.

Ievads

Šīs zelta monētas meistarīgi veidotais dizains apvieno Lielbritānijas un ASV ikoniskos simbolus - Britāniju (Lielbritānija) un Brīvību/Liberty (ASV).

Šī monēta ir fizisks iemiesojums "īpašajām attiecībām" (fāze, ko 1946. gadā radīja sers Vinstons Čērčils) starp Apvienoto Karalisti un Amerikas Savienotajām Valstīm.

Šo dizainu veidoja divi vadošie gravieri no leģendārajām naudas kaltuvēm - ASV (US Mint) un Lielbritānijas (The Royal Mint)Britānija un Brīvība ir vienlīdz pamanāmas šajā meistarīgi izstrādātajā dizainā, kas atspoguļo katra meistara prasmes un pieredzi. Šīs figūras arī atspoguļo spēku un brīvību, tikumus, kas ir gan Lielbritānijas, gan ASV nacionālās identitātes pamatā.

Kāpēc iegādāties

 • Šai 1 unces zelta monētai ir vēsturiska nozīme. Šī monēta ir pirmā monēta, kurā attēlota gan Britānija, gan Brīvība, kas iezīmē unikālu angloamerikāņu sadarbību starp Ziemeļameriku un Apvienoto Karalisti.
 • Šī 1 unces monēta Britānija un Brīvība ir izgatavota no 999,9 tīra zelta. Tas nozīmē, ka monēta ir aktīvs, kas var dažādot jūsu ieguldījumu portfeli.
 • Šīs 1 unces zelta monētas tirāža ir ierobežota. Šīs monētas kā kolekcijas monētas tirāža ir ierobežota — 11 000 eksemplāru, kas rada potenciālu laika gaitā palielināt monētas atpirkšanas vērtību.
 • Šī ir augstas kvalitātes un meistarības zelta monēta. Šo 1 unces zelta monētu izgatavojusi The Royal Mint un US Mint, kas ir slavenas ar savu augsto kalšanas kvalitāti un rūpīgu uzmanību detaļām.
 • Šī zelta monēta ir spēka un brīvības simbols. 1 unces zelta "Britānija un Brīvība" monēta atspoguļo skaidrus un mūžīgus brīvības un demokrātijas principus, kas ir kopīgi Lielbritānijai un ASV.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2289,51 €
 • Atpirkšanas cena
  2180,65 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  108,86 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 128.51% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 823,72 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2167,24 EUR/oz

Produkta svars gramos
31.1035
Zelts (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
32.7
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
100 mārciņas
Ražotājs
The Royal Mint

Averss

Monētas aversā attēlots Martina Dženingsa nekronēts karaļa Čārlza III attēls.

Uzraksts aversā:

· CHARLES III · D · G · REX · F · D · 100 POUNDS ·

Reverss

Reversā attēloti alegoriski Britānijas (Britannia) un Brīvības (Liberty) portreti, papildinot un līdzsvarojot aspektus, kas atgādina spēļu kāršu profilus. Katru figūru var atpazīt pēc tās raksturīgā izskata: Brīvībai rokās ir lāpa un ir izgreznota ar zvaigznēm, bet Britānijas rokā ir trijzaris un viņa nēsā Korintas ķiveri.

Uzraksts reversā:

BRITANNIA AND LIBERTY · 2024 · 1oz 999.9 FINE GOLD ·

Iepakojums

Monētas pa 10 tiek iepakotas oriģinālajā plastmasas tūbā (šāds iepakojums ir oriģinālais iepakojums monētu transportēšanai no rūpnīcas The Royal Mint).

Iegādājoties monētas atsevišķi, tās tiek iepakotas cietās plastmasas kapsulās (iepakojumu piedāvā Tavex Group).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu