Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -
Svarīga informācija:
 • Pasūtījuma veicējam, maksātājam un saņēmējam jābūt vienai un tai pašai personai. Juridiskās personas gadījumā, pasūtījumu var saņemt persona ar paraksta tiesībām.

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.

1 unces zelta monēta — Austrālijas Lunārs 1997 — Vērsis Pieejams

Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex ar prieku piedāvā vienu no ekskluzīvākajām kaltajām zelta monētām pasaulē — ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
1+ 2 055,11 €
1 593,37 €
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - BEZMAKSAS

Ievads

Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex ar prieku piedāvā vienu no ekskluzīvākajām kaltajām zelta monētām pasaulē — Austrālijas Lunārs 1997 — vērsis. Šī zelta monēta ir iekļauta Pērtas Monētu kaltuves izslavētajā hronoloģiskajā zelta monētu kolekcijā — Austrālijas Lunārs I sērijā, kurā katra sērijas monēta tiek izkalta tikai vienreiz divpadsmit gados saskaņā ar seno ķīniešu mēness kalendāru. Turklāt visiecienītāko vienas unces monētu sērijā monētu kaltuve saražo ierobežotā daudzumā, izkaļot vien 30 000 monētas, kas tādā veidā ievērojami paaugstina tās cenu kolekcionāru otrreizējā tirgū.

Vērša gada zelta monēta ir augstākās kalšanas kvalitātes — brilliant uncirculated — 99,99% tīra zelta monēta, ko ražo, izmantojot īpašu kalšanas tehniku, kas rada īpaši spīdīgas un matētas virsmas ar īpaši izteiktām detaļām. Šī no cēlmetāla izgatavotā monēta ir īsts zelta mākslas darbs, kas piesaistīs kolekcionārus, kuri novērtē skaistu dizainu, un tos, kuri vēlas sagādāt saviem tuviniekiem kaut ko tiešām atmiņā paliekošu un īpašu. Šī monēta būs izsmalcināta dāvana arī tiem, kas dzimuši Vērša gadā – 1925., 1937., 1949., 1961., 1973., 1985., 1997. un 2009.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas Lunāru monētu sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir īsta nauda. Lunāru sērijas zelta monētu izgatavošana aizsākās 1996. gadā, un visas šīs sērijas zelta monētas, tajā skaitā "Vērša gads", ir Austrālijas valdības atzīts likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Austrālijas Lunāru monētu sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir reti sastopamas. Kopš Lunāru monētu sērijas pirmsākumiem šīs monētas apgrozībā ir laistas tikai 1997. un 2009. gadā, to pašreizējā tirāža sasniedz tikai 43 709 eksemplārus, kas padara vienas unces monētu "Vērša gads" par vienu no visretāk sastopamajām 21. gadsimtā izgatavotajām 24 karātu zelta monētām, kas atzīta arī par likumīgu maksāšanas līdzekli.
 • Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētas "Vērša gads" balstītās uz augsti vērtēto ķīniešu Mēness kalendāru. Vērša gadā dzimušie tiek raksturoti kā piesardzīgi un pārliecināti cilvēki, kam piemīt liela izturība un kas vienmēr pastāvēs par savu viedokli.
 • Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir lieliska dāvana Jūsu mīļajiem. Ja meklējat dāvanu, kas simbolizēs Jums nozīmīga cilvēka labās īpašības un dzimšanas gadu, šī 24 karātu zelta monēta būs nezūdošs Jūsu cieņas apliecinājums.
 • Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir īpaša kaluma. Ņemot vērā monētas augstās kvalitātes kalumu, izsmalcinātību un detaļu daudzveidību, būs grūti to nedēvēt par "savu dārgo".
 • Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir iecienītas zinošu kolekcionāru vidū. Monētu dizains ar vērsi, kura motīvs mainās ik 12 gadus, ierobežotā tirāža, to kvalitāte un tīrības pakāpe, kā arī likumīga maksāšanas līdzekļa statuss izskaidro to, kāpēc sekundārajā tirgū šo monētu vērtība ir daudz augstāka par tajās esošā faktiskā zelta cenu.
 • Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētas "Vērša gads" ir starptautiski atpazīstamas. Šīs monētas ir daļa no Austrālijas Lunāru monētu sērijas zelta monētām. Pateicoties dizainam, ko rotā slavenās ķīniešu zodiaka zīmes, kā arī 20. gadsimta ietekmīgākā un visilgāk valdosī karaliene Elizabete II, Austrālijas Lunāru sērijas zelta monētu "Vērša gads" atzīst dārgmetālu dīleri un kolekcionāri visā pasaulē.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2 055,11 €
 • Atpirkšanas cena
  1 593,37 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  461,74 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par +63.88% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 858,16 EUR/1oz un visaugstākā 1 634,55 EUR/1oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 1 578,65 EUR/1oz

Vēsture

Austrālijas Lunāra Vērša gada monēta

Ķīniešu mēness kalendāru mūsdienās izmanto daudzi taoistu kosmologi. Tiek uzskatīts, ka atkarībā no tā, kādā zodiaka gadā cilvēks ir dzimis, starp cilvēka personību un attiecīgo ķīniešu zodiaka dzīvnieku pastāv īpaša saikne. Zodiaka dzīvniekiem ir simboliska nozīme, kurā katrs dzīvnieks pārstāv konkrētu rakstura iezīmju kopumu, ko iespējams novērot ikkatrā cilvēkā. Ķīniešu zodiakā ir divpadsmit dzīvnieki, un katrs no tiem tiek godināts ik pa divpadsmit gadiem. 1997. gadā tika atzīmēts Vērša gads.

Tie, kuri dzimuši Vērša gadā, tiek uzskatīti par nelokāmiem un nemainīgiem. Viņi rūpīgi apsvērs, kādas būs viņu rīcības sekas, bet, kad lēmums tiks pieņemts, tas paliks nelokāms. Vērša gadā dzimušos uzskata par tādiem, kam piemīt izteikts garīgais spēks, neatkarīgi no viņu fiziskā tēla. Tas padara viņus par personām, kas spēj sasniegt augstus un cēlus mērķus, un viņu taktika risināt problēmas soli pa solim ļauj viņiem neizlaist nostādīto mērķi no skata. Viņi pievērš uzmanību detaļām un ir strādīgi cilvēki, kas var izturēt lielu slodzi un stresu pateicoties viņu izteiktajai pacietībai. Vērša gadā dzimušie mēdz būt ļoti ietiepīgi, jo bieži neaptver, kad būtu īstais laiks piekāpties, taču viņu nelokāmība nozīmē, ka viņi vienmēr spēs sniegt draugam godīgu un objektīvu padomu.

Tādēļ Austrālijas Lunāra Vērša gada monēta ir ideāla dāvana tam, kuru Jūs mīlat un cienāt, jo, dāvinot Lunāra zelta monētu, Jūs apliecināt to, cik ļoti tuvs Jums ir šis cilvēks, svinot šī cilvēka dzimšanas gadu un tikumus ar šo tīrā zeltā veidoto īpaši vērtīgo mākslas darbu.

Austrālijas Lunāra Vērša gada monētas — tik retas, cik zelts

Pērtas Monētu kaltuve pirmo reizi izdeva Austrālijas Lunāra Vērša gada zelta monētas 1997. gadā un atkārtoti 2009. gadā. 1997. gadā zelta monētas tika piedāvātas šādos svaros: 1 unce, 1/2 unce, 1/4 unce, 1/10 unce un 1/20 unce; savukārt 2009. gadā tika piedāvāti vēl papildus četri jauni izmēri: 10 kg, 1 kg, 10 unces, 2 unces. Vienas unces zelta monētas 1997. gadā tika izkaltas 13 709 eksemplāros, bet 2009. gadā tika pilnībā izpārdotas, sasniedzot to maksimālo tirāžu 30 000 eksemplāru apmērā. Saskaitot zelta monētas, kas izkaltas visos Vērša gados, to kopējais skaits ir ļoti zems salīdzinājumā ar citām labi zināmām investīciju dārgmetāla monētām. Piemēram, vienas unces zelta monēta Austrālijas Ķengurs tādu pašu tirāžu kā Vērša gada zelta sērijas monētām sasniedz četros mēnešos. Tāpēc Austrālijas Lunāra Vērša gada zelta monētas ir īpaši piemērotas kolekcionāriem, jo tās tiešām ir tik pat reti sastopamas, cik pats zelts.

Nomināla vērtības apraksts
100 dolāri
Diametrs
32.1
Prove
999.9
Zelts svars gramos
31.10348
Produkta svars gramos
31.10659
Zelts svars Trojas uncēs
1
Ražotājs
The Perth Mint
Izcelsmes valsts
Austrālija

Averss

Monētas aversā ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Austrālija ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Austrālijai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību — 100 Austrālijas dolāri un mākslinieka iniciāļi „IRB” — Īans Renks-Brodlijs (Ian Rank-Broadley).

Reverss

Uz reversa ir attēlots spēcīgs, zālē stāvošs vērsis. Zem vērša attēla ir norādīts monētas svars un zelta tīrība, pa kreisi ir ķīniešu hieroglifs, kura nozīme ir „vērsis” un monētas kalšanas gads.

Iepakojums

Pērtas Monētu kaltuvē katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā. Pērkot vairumā, monētas iespējams saņemt oriģinālajā iepakojumā, pa 20 monētām katrā.

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša straptautiska piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.