fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

30 gramu 2018. gada sudraba monēta Ķīnas „Panda”

Tavex ar prieku piedāvā jauno 2018. gada Ķīnas sudraba monētu „Panda” — vispopulārāko sudraba monētu no Ķīnas Tautas Republikas. ... lasīt vairāk
Mēs pērkam
0+
20,40 €

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā jauno 2018. gada Ķīnas sudraba monētu „Panda” — vispopulārāko sudraba monētu no Ķīnas Tautas Republikas. 1983. gadā Ķīnas Centrālā banka to ieviesa kā likumīgu maksāšanas līdzekli. Tā ir pirmā sudraba monēta, kuras galvenā attēla motīvs tiek mainīts, un tāpēc to īpaši iecienījuši ir investori. Ar 99,9% proves sudrabu Ķīnas sudraba monēta „Panda” attēlo mierpilnu un rāmu lielo pandu, kas ir Ķīnas nacionālais simbols un viens no retākajiem dzīvniekiem pasaulē. 

Jaunajām monētām vecā svara sistēma, kas tiek izteikta Trojas uncēs, tiks aizstāta ar metrisko sistēmu. Tādējādi monētas būs pieejamas 30 g versijā.

Tā izgatavota ar īpašu gravēšanas metodi, kas ļauj monētai atstarot gaismu tā, lai, gaismai krītot atšķirīgos leņķos, tā sudrabam piešķirtu dažādas krāsas, kas vizuāli atveidotu pandas melnbalto kažoku. Monētas mākslinieciskais dizains apvienojumā ar tās augsto kvalitāti ir veicinājis to, ka Ķīnas sudraba „Panda” ir kļuvusi par vienu no četrām vispieprasītākajām investīciju kategorijas sudraba monētām pasaulē. Tiem, kuri vēlas iegūt savā īpašumā Ķīnas sudraba „Pandu”, Tavex kā oficiālais izplatītājs Eiropā piedāvā šīs monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā jums vēlamā daudzumā.

Kāpēc iegādāties

 • Ķīnas sudraba monētām „Panda” ir ievērojams vērtības kāpuma potenciāls. Tā kā tām ir ierobežota gada tirāža un mainīgs dizains, tās ir ļoti pieprasītas kolekcionāru vidū, un to cena otrreizējā tirgū ir ievērojami augstāka par pārdošanas cenu.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir norēķinu līdzeklis. Ķīnas Centrālā banka tās ir atzinusi par likumīgu maksāšanas līdzekli.
 • Ķīnas sudraba monēta „Panda” ir starptautiski atzīta. Tā kā tā ir vienīgā sudraba monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, uz kuras atainota panda — tikai Ķīnas teritorijā sastopams dzīvnieks, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē. Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir kaltas no 99,9 % tīra sudraba.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Sudraba monētas „Panda” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas sudraba monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Sudraba monētas „Panda” ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Ņemot vērā sudraba zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Ķīnas sudraba monētas „Panda” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  36,83 €
 • Atpirkšanas cena
  20,40 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  16,43 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par -24.58% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 34,20 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 21,18 EUR/oz

Produkta svars gramos
30.03003
Sudrabs svars gramos
30
Prove
999
Sudrabs svars Trojas uncēs
0.96452
Diametrs
-
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
10 juaņas
Ražotājs
Ķīna

Averss

Uz aversa ir atainots Debesu templis — UNESCO pasaules mantojuma objekts, kas sastāv no Pekinas centrā esoša reliģisku ēku kompleksa. Virs Debesu tempļa ir uzraksts ķīniešu valodā „Ķīnas Tautas Republika” un tā apakšā ir norādīts emisijas gads.

Reverss

Uz reversa ir attēlots liels milzu pandas portrets bambusa zaru rokā un bambusu mežu fonā. Pa labi no pandas ir norādīta nominālvērtība „10 Yuan” . Apakšā ir uzraksts „30 g”, kas norāda uz monētas svaru, un „Ag .999”, kas norāda uz sudraba saturu.

Iepakojums

Katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.