fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Idejas perfektai dāvanai kāzās jaunajam pārim

Zelta cena (XAU-EUR)
2205,34 EUR/oz
  
+ 36,73 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,73 EUR/oz
  
+ 1,01 EUR
Idejas dāvanai kāzās investīciju zelts un sudrabs

Mēs visi vienmēr vēlamies atrast kaut ko nozīmīgu un neparastu īpašam notikumam. Ko dāvināt kāzās, lai dāvana kļūtu par ko īpašu? Lai palīdzētu jums šajā izvēlē, mēs esam apkopojuši dažas kvalitatīvas idejas dāvanai jaunlaulātajiem, kas radīs prieku un atstās ilgstošu atmiņu par īpašajiem dzīves mirkļiem.

Dārgmetālu monēta vai stienis, kas būs pasniegts mīlestības svētkos – kāzu dienā – kļūs par ekskluzīvu dāvanu. Tā ir ne tikai pirmā finansiāla investīcija ģimenes nākotnē, bet arī unikāla dāvana ar patieso vērtību. Esam atlasījuši skaistākās kāzu dāvanu idejas. Iepakojiet monētu vai stieni elegantā kastītē un oriģināla kāzu dāvana ir jūsu rokās!

Sudraba dāvanu monētas ar kāzu simboliku

dāvana kāzās 2024 sudraba dāvanu monētas

Visas šīs sudraba dāvanu monētas ir ar rūpīgi izstrādātu kāzu monētu dizainu, kas simbolizē vienotību, mīlestību un laimi. Katras monētas dizains satur arī kāzu gadaskaitli – 2024.

Uz monētas “Apsveicam” attēlota līgava un līgavainis, kas apskāvušies kāzu dienā, un divi savīti zelta gredzeni. Gredzeni ir mūžīgās mīlestības un uzticības simbols. Savas apaļās formas dēļ – bez sākuma un bez gala – gredzens simbolizē bezgalīgu mīlestību. Monēta ir iepakota baltā dāvanu kastē, kas ir rotāta ar kristālu sirds formā.

Sudraba dāvanu monētu “Divas sirdis – Viena mīlestība” rotā divas dūjas un zelta bezgalības simbols, kā arī romantisks uzraksts “divas sirdis, divas dzīves, viena mīlestība”. Monēta ir iepakota elegantā kastītē ar baltu sasienamu lenti.

Kāzu sudraba monēta “Mīlestība” (Love) ar savu nosaukumu vien apliecina, ka tā ir lieliska dāvana kāzu dienā. Izsmalcinātais dizains ar apzeltītām detaļām ir elegants mīlestības talismans, kas spēs apburt jauno pāri.

Zelta stienis – zelta gabaliņš jaunlaulāto dzīves pamatam un stabilitātei

dāvana kāzās 2024 zelta stieni

Gadījumā, ja ir vēlme uzdāvināt naudu, taču banknote aploksnē šķiet pārāk garlaicīga, ir vērts izvēlēties ieguldījumu zeltu!

Vidēji kāzu dāvana ir 70-150 EUR vērtībā. Augstākās proves 1 grama zelta stieņa cena ir zem 80 EUR un tā šī brīža atpirkšanas cena ir vien dažus eiro zemāka par iegādes cenu. Ideāls veids uzdāvināt naudu, ko jaunlaulātie varētu uzskatīt par labu ideju ģimenes uzkrājumu veidošanai.

Nepieciešamības gadījumā pāris varēs pārdot zeltu jebkurā brīdī, kad tas būs nepieciešams. Zelta stienis kā jaunās ģimenes finanšu stabilitātes sākums – tā ir lieliska ideja!

Zelta monēta – ideja dāvanai no augstākās proves zelta

dāvana kāzās 2024 zelta monētas

Tiem, kam patīk dāvanas ar izsmalcinātu dizainu, var uzdāvināt jaunlaulātajiem zelta monētu no investīciju zelta klāsta. Līdzīgi kā zelta stienis, arī monēta būs dāvana ar nezūdošo vērtību. Dāvinot monētu, kļūdīties ir ļoti grūti – galu galā monētām ir ne tikai pārdomāts dizains un zināma ekskluzivitāte, bet arī ikvienam saprotama vērtība. Arī monētu jaunlaulātie varēs jebkurā brīdī pārvērst naudā.

Investīciju sudrabs kā tīrības un laulības ilgmūžības simbols

dāvana kāzās 2024 sudraba monētas

Sudraba monētas ar divu iemīlējušos pandu dizainu būs piemērota dāvana kāzu dienā.

Šīs monētas dizains ir spējīgs aizkustināt ikvienu. Monēta ir izgatavota ar īpašu gravēšanas metodi, kas ļauj monētai atstarot gaismu tā, lai, gaismai krītot atšķirīgos leņķos, tā sudrabam piešķirtu dažādas krāsas, kas vizuāli atveidotu pandas melnbalto kažoku. 

Nauda kā labklājības simbols un negrieztas banknotes, kas ikdienā nav redzētas

dāvana kāzās 2024 banknotes

Visizplatītākā kāzu dāvana mūsdienās tomēr ir nauda. Dāvinot naudu, ir īpaši jāpadomā par tās iesaiņojumu vai pasniegšanas veidu. Mēs vēlamies atklāt to, ka pati nauda var būt kā pārsteigums, atliek vien samainīt to dažādos nominālos vai pat citā valūtā.

Droši varam apgalvot, ka jaunais pāris būs pārsteigts, ja uzdāvināsiet viņiem veselu paciņu ar īstu naudu, piemēram, paciņu pa 1 vai 2 ASV dolāriem. Šo valūtu varēs atstāt kā naudu iekrājumiem vai arī samainīt atpakaļ uz eiro tad, kad tas patiešām būs nepieciešams, kā arī paņemt kāzu ceļojumā, lai izmantotu to kā dzeramnaudu. Uzdāviniet iemeslu jaunajam pārim iegādāties ceļojumu uz siltajām zemēm!

Savukārt nesagrieztu ASV dolāru naudas sloksne noteikti būs neredzēta dāvana kāzās. Šai naudai ir lielāka vērtība, jo tā nav izgājusi pēdējo ražošanas procesu – griešanu. Šādu sloksni ar 1 vai 2 ASV dolāriem piedāvājam ievietot gaumīgā rāmī starp 2 caurspīdīgiem stikliem, lai ikviens interesents varētu pārbaudīt, ka nauda tiešām ir īsta.

Šajā kāzu sezonā mēs novēlam gan jaunlaulātajiem, gan arī kāzu viesiem pašu skaistāko laiku un sirsnīgākās emocijas!

dāvanu idejas kāzās

Jums būs interesanti lasīt arī