fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

5 idejas dāvanai absolventam, kuras novērtēs

Zelta cena (XAU-EUR)
2204,52 EUR/oz
  
+ 35,70 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,73 EUR/oz
  
+ 1,01 EUR
Izlaidums wev University

Kas var būt skaistāks par izlaidumu laiku, kad gaisā jūtams neizsakāms prieks un gandarījuma sajūta par paveikto. Izglītības iegūšana, vai tā būtu pamatskolas, vai arī maģistrantūras, ir sava veida maratons un nopietns dzīves izaicinājums, kura pārvarēšanu ir jāsvin un jāapbalvo.

Dāvana izlaidumā kā medaļa par sasniegumu

Jau daudzus gadus Latvijas izcilnieki tiek pie dāvanām no sudraba un zelta. Zelta stienis un monēta patiesi pagodinās ikvienu izcilnieku!

article photo graduation 2024 UNIVERSITY (1)

Dāvana absolventam ar labu humora izjūtu

Šī ir dāvana, kas patiesi spēs pārsteigt un uzjautrināt! Uzdāviniet interesantu banknoti, piemēram, 10 miljardu Zimbabves dolāru naudaszīmi. Tikai viena banknote un jūsu absolvents būs miljardieris!

Vai zinājāt, ka pastāv 0 eiro banknotes? Turklāt tās ir īstas banknotes ar eiro aizsardzības elementiem. Šādas banknotes atgādinās, ka ne visu šajā pasaulē var nopirkt par naudu! Izvēlieties savam absolventam atbilstošāko 0 eiro banknotes dizainu un pasniedziet ar interesantu stāstu – viņš to noteikti atcerēsies ilgi!

article photo graduation 2024 UNIVERSITY (10)

Dāvana absolventa finanšu neatkarības sākumam

Zelta stienis ir dāvana, kura saprotama jebkura vecuma absolventam. Šādas dāvanas saņemšana veicinās absolventa finanšu pratību, kā arī audzinās pieradumu investēt nākotnē. Dārgmetālu vērtībai ir tendence paaugstināties ilgtermiņā. Uzdāviniet absolventam pirmo stieni viņa investīciju portfelī – palīdziet uzsākt veidot savas zelta rezerves! Šeit ir iespēja iepazīties ar rakstu, kāpēc ir vērts investēt zeltā.

article photo graduation 2024 UNIVERSITY (4)

Dāvana izlaidumā ar sentimentālu vērtību

Šī ir dāvanas ideja, kura paliks absolventam par simbolu saviļņojuma pilnajam brīdim. Sudraba monētas, kuru dizains ir saistīts ar zināšanām (monēta “Pūce”), veiksmes novēlējumu (veiksmes monētas), uzvaras simbolu (monēta “Viktorija“), kā arī spēju uzdrošināties (monēta “Esi drosmīgs”) ir ražotas ierobežotā skaitā un kļūs par dāvanu, ko dāvanas saņēmējs glabās visu dzīvi kā svarīgās dienas simbolu!

article photo graduation 2024 UNIVERSITY (8)

Dāvana, kuru analītiķi varētu dēvēt par potenciāli veiksmīgāko drošības spilvenu

Ja dāvana ir paredzēta jaunam cilvēkam, kuram priekšā patstāvīgās dzīves izaicinājumi, tad zelta mazais brālis – sudrabs – var būt svarīgs finanšu atbalsts grūtību brīžos. Vairāki analītiķi ir atzinuši – sudrabam ir liels nākotnes potenciāls! Investīciju monētām un stieņiem ir augsta likviditāte un tos ir iespējams viegli pārdot, ja šāda nepieciešamība nākotnē būs aktuāla.

dāvana izlaidumā sudraba monētas

Jums būs interesanti lasīt arī