fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Meksikas 50 peso

Nav noliktavā
Centenario jeb plašāk pazīstama kā Meksikas 50 peso ir neparasta klasiskā zelta monēta, kas apvieno iespaidīgu māksliniecisko meistarību ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
2631,06 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Centenario jeb plašāk pazīstama kā Meksikas 50 peso ir neparasta klasiskā zelta monēta, kas apvieno iespaidīgu māksliniecisko meistarību ar bagātu vēsturi, un tā ir viena no konkurētspējīgākajām tirgū. Vecākā naudas kaltuve Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā La Casa de Moneda de México (Meksikas Nacionālā monētu kaltuve) pirmoreiz šo monētu emitēja 1921. gadā ar 0,900 zelta saturu un iespaidīgu svaru — 41,6 gramiem. 50 peso zelta monēta ir īpaši skaista ar uz tās simboliski atainoto grieķu dievieti Nīki un zelta ērgli, kas ir Meksikas ģerbonis.

Monētas dizains stāsta par Meksikas Neatkarības karu un simbolizē revolucionāros ideālus, kas aizsāka valsts ceļu pretī autonomijai. Tāpēc Meksikas 50 peso ir vēsturiskas nozīmes monēta, kas būs ideāli piemērota kolekcionāriem, kuri vēlas iegūt skaistu zelta monētu par izdevīgu cenu.

Kāpēc iegādāties

 • Meksikas 50 peso zelta monētas ir unikālas. Papildus satriecošajam mākslinieciskajam dizainam un kalumam, Meksikas 50 peso mūsdienās ir vienīgā reti pieejamā vēsturiskā zelta monēta, kura sver iespaidīgas 1,34 unces. Šī smagā zelta monēta liks pasmaidīt jebkuram, kas to būs turējis rokās.
 • Meksikas 50 peso zelta monētas cenas ziņā ir vienas no viskonkurētspējīgākajām zelta monētām. Šīm monētām ir viena no zemākajām cenām zelta tirgū, tāpēc tās būs lieliska izvēle taupīgākajiem cēlmetālu kolekcionāriem.
 • Meksikas 50 peso zelta monētas ir antirepresiju simbols. Monēta iemūžina Meksikas Neatkarības karu pret Spāniju, kas notika 19. gs. sākumā, padarot to par lielisku izvēli kolekcionāriem, kuriem šis vēstures posms ir īpaši nozīmīgs, un tiem, kuri ir revolucionāru ideālu piekritēji.
 • Meksikas 50 peso zelta monētas ir starptautiski atzītas. Šīs monētas ar vairāk nekā 500 gadu ilgo vēstures mantojumu apvienojumā ar tās dizainā attēloto pasaulē slaveno neatkarības eņģeli ir iecienītas un pieprasītas dārgmetālu tirgotāju un investoru vidū visā pasaulē.
 • Meksikas 50 peso zelta monētas ir norēķinu līdzeklis. Tās neapliek ar pievienotās vērtības nodokli, un gan dārgmetālu tirgotāji, gan investori visā Eiropā brīvi maina tās pret reālu valūtu.
 • Meksikas 50 peso ir līdzvērtīgi ieguldījumam. Meksikas 50 peso ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas.
 • Meksikas 50 peso zelta monētas ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, zelta suverēni kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2832,88 €
 • Atpirkšanas cena
  2631,06 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  201,82 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 129.16% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2215,43 EUR/oz

Vēsture

Peso — cēlmetālu svars

Viena no fascinējošākajām klasisko zelta monētu īpašībām ir to aizraujošā vēsture, ko tās atklāj par iepriekšējām civilizācijām, kas dažos gadījumos aizved pat vairāku simtu gadu tālā pagātnē. Centenario ir viena no tādām monētām, un tās diviem nosaukumiem „Centenario” un „Meksikas 50 peso” ir katram savs unikālais stāsts. Meksikas 50 peso ir monētas visplašāk lietotais nosaukums, kas cēlies no tā, ka uz monētas aversa ir nominālvērtība „50 pesos”. Taču vārds „peso” pats par sevi ir interesants. Šī spāņu valodas vārda burtiskā nozīme ir „svars” un to sākotnēji izmantoja, atsaucoties uz slaveno Spānijas sudraba dolāru.

Spānijas sudraba dolāru pasaulē sāka plaši izmantot pēc Spānijas valūtas reformas 1497. gadā, kļūstot par vienu no vadošajām tirdzniecības monētām Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Āzijā laikā no 16. gs. līdz 19. gs. Valūtas reforma, kas palīdzēja šo monētu popularizēt, noteica arī sudraba standartu, kurā „reāls” bija kā norēķina vienība. Katrā reālā bija 3,195 grami sudraba, un Spānijas sudraba dolāra nominālvērtība bija 8 reāli. Monētas sastāvā bija 25,56 grami sudraba un to varēja sadalīt astoņās vienādās daļās (25,56/8 = 3,195), un tāpēc to dēvēja par „astoņu svaru” (peso de ocho).

Interesanti ir tas, ka galvenais iemesls, kāpēc Spānijas 8 reālu sudraba dolāru varēja sadalīt astoņās vienādās daļās, bija īpaša skaitīšanas metode. To varēja sadalīt divās, četrās vai pat astoņās daļās, lai Spānijas tirgotājiem būtu vieglāk uz pirkstiem saskaitīt naudu, kamēr tie par darījumiem norēķinājās ar citiem tirgotājiem. Bet vai cilvēkam nav 10 pirkstu? Protams, bet Spānijas tirgotāji nolēma, ka īkšķi tiks izmantoti, lai norādītu uz visiem četriem pirkstiem. Tāpēc Spānijas sudraba valūtas pamatā bija astoņas daļas, kas nozīmēja to, ka mazākā nominālvērtība teorētiski bija 1/8.

Interesanti, ka lielākie finanšu tirgi Amerikas Savienotajās Valstīs lietoja Spānijas sudraba peso skaitīšanas sistēmu, lai novērtētu vērtspapīrus, obligācijas un uzņēmumu akcijas ilgāk nekā 200 gadu garumā. Patiesībā šī daļskaitļu skaitīšanas sistēma tika lietota līdz 2000. gadam, kad visas ASV akciju biržas pārgāja uz decimālo skaitīšanas sistēmu.

Zelta Centenario — varenais laikmets

Vārds Centenario, kas ir oficiālais šīs zelta monētas nosaukums, ir spāņu valodas īpašības vārds, kas apzīmē 100 gadu ilgu laika posmu. Iemesls, kāpēc monētai tika piešķirts šis nosaukums, bija tāds, ka to laida apgrozībā par godu Meksikas 100. gadadienai, atzīmējot Meksikas Neatkarības kara beigas 1821. gadā. Tādā veidā Centenario zelta monēta simbolizē šī kara intriģējošo vēsturi un godina revolucionāros ideālus, kas aizsāka meksikāņu sacelšanās kustību pret Spānijas virskundzību. Pirms neatkarības iegūšanas 1821. gadā Meksika bija Spānijas kolonija, un Spānijas karalis to pastāvīgi izmantoja kā ienākumu avotu, iekasējot nodokļus par tirdzniecību un preču ražošanu.

Šāda bagātības izsmelšana turpinājās 300 gadus līdz 19. gs. sākumam, kad izglītotie kreoli sāka apšaubīt Meksikas attiecības ar Spāniju. Kreoli bija eiropieši (galvenokārt spāņu izcelsmes), kuri bija dzimuši Meksikā. Lai arī juridiski viņi bija vienlīdzīgi spāņiem, tiem bija liegts iegūt augstāku amatu baznīcā vai valsts pārvaldē, kā arī viņu saimnieciskā darbība bija stingri ierobežota. 1810. gadā Meksikas iedzīvotāju skaits pārsniedza sešus miljonus, no kuriem vien 15 000 bija spāņi. Atšķirībā no spāņiem, kuriem Meksikā bija grezna dzīve, lielākā daļa valsts iedzīvotāju, īpaši vietējie indiāņi un zemnieki, bija nabadzīgi. Tajā pašā gadā Meksikas ieņēmumi sasniedza 24 miljonus peso, no kuriem Spānijas Karalistes Valsts kase Madridē iekasēja 25 % nodokļu jeb sešus miljonus peso. „Pietiek!” teica grupa kreolu intelektuāļu, kuri 1810. gada 16. septembrī aizsāka Meksikas revolūciju par neatkarību.

Revolūciju vadīja kreolu priesteris Migels Idalgo (Miguel Hidalgo), kuram izdevās izveidot vairāk nekā 80 000 vīru lielu armiju. Lai arī karaspēks skaitā bija liels, lielākā daļa revolucionāru bija nabadzīgi meksikāņi, kuri nebija ne atbilstoši apmācīti, ne arī pienācīgi bruņoti. Tas bija skaidri redzams Kalderonas kaujā, kurā 6 000 smagi bruņoti un apmācīti Spānijas karavīri uzveica Idalgo revolucionāru armiju. Daudzi revolūcijas cīnītāji krita šajā kaujā un pašu Idalgo sagūstīja un pēc tam viņam izpildīja nāves sodu.

Revolūcija bija pilnībā apturēta tikai vienu gadu pēc tās sākšanās. Taču, neraugoties uz armijas vadoņa zaudējumu un pašas armijas izjukšanu, revolūcijas ideja neizsīka, un 1821. gadā daudzi uzticami kreolu monarhisti, kuri iepriekš bija nostājušies Spānijas karaļa pusē, tagad iestājās par neatkarīgu Meksiku. Tajā pašā gadā revolūcija vainagojās panākumiem, un tika proklamēta Pirmā Meksikas impērija kā suverēna valsts. Visi šie notikumi tiek godināti ar atbilstoši dēvēto Centenario zelta monētu, uz kuras atainots skaistais neatkarības eņģelis, kas simbolizē Meksikas brīvību no Spānijas jūga.

Uz Meksikas 50 peso zelta monētas atainotais neatkarības eņģelis

Viens no galvenajiem aspektiem, ar ko Meksikas 50 peso atšķiras no citām vēsturiskām zelta monētām, ir tā skaistas dizains ar neatkarības eņģeli, ko mēdz dēvēt arī par „Spārnoto uzvaru”. Neatkarības eņģelis simboliski ataino grieķu dievieti Nīki, kas lidoja pāri kaujas laukiem un atalgoja uzvarētājus ar godu un varenumu, ko simbolizē lapu vainags viņas rokās. Uz aversa attēlotais neatkarības eņģelis ir miniatūra Uzvaras kolonnas kopija, kas tika uzcelta Meksikas pilsētā 1910. gadā. Uzvaras kolonnu uzcēla, lai atzīmētu Idalgo sacelšanās 100. gadadienu, kas notika 1810. gadā. Šis piemineklis ir iespaidīgs: akmens kolonna ir 36 metrus augsta un tās virsotnē atrodas gandrīz 7 metrus liels neatkarības eņģelis, kas rokā tur lauru lapu vainagu. Eņģelis vien sver 7 tonnas un ir pārklāts ar 24 karātu zeltu. Akmens kolonnas pamatnē atrodas mauzolejs, kurā apglabāti vairāki varoņi, kas cīnījās par Meksikas neatkarību, tostarp arī Idalgo.

Meksikas 50 peso zelta monētas apgrozībā laida Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā vecākā monētu kaltuve.

Pēc tam, kad Kristofors Kolumbs atklāja Jauno pasauli, teritorija, kas mūsdienās tiek uzskatīta par Meksiku, 16. gs. sākumā tika iekļauta Spānijas impērijā. Drīz pēc tam spāņu kolonisti atklāja, ka Meksikā ir plašas izrakteņu, īpaši sudraba, atradnes. Ar saimnieciskās darbības paplašināšanos Meksikā pieprasījums pēc monētām, kas veicinātu tirdzniecību, pastāvīgi pieauga. Ņemot vērā ievērojamos sudraba rūdas krājumus, 1535. gadā tika pieņemts pašsaprotams lēmums — izveidot monētu kaltuvi Meksikas pilsētā. Meksikas Monētu kaltuve, kas kala arī 50 peso zelta monētas, uzsāka Spānijas 8 reālu sudraba dolāra monētu kalšanu 16. gs. 30. gadu beigās.

Pateicoties spāņu manuskriptiem, ir pieejama plaša informācija par to, kā dibināšanas pirmajos gados darbojās Meksikas Monētu kaltuve. Monētu kaltuve piedāvāja apstrādes un raudzes noteikšanas pakalpojumus, kā arī tā kala monētas. Kad tirgotājiem bija vajadzīgas monētas, tie devās uz Meksikas Monētu kaltuvi, kur tiem apmaiņā pret samaksu piešķīra monētas. Darījums starp šīm abām pusēm notika šādi: tirgotājs varēja ierasties pats ar savu sudrabu, kuru izkausēja, noteica tā raudzi un pēc tam izkala monētās, vai arī viņš monētu kaltuves lietuvē varēja nopirkt sudraba stieņus, kurus pārveidoja par monētām. Piemēram, ja tirgotājs iegādājās sudrabu monētu kaltuves lietuvē, viņam bija jāmaksā divi reāli (2 x 3,195 grami sudraba) par katriem 214 gramiem sudraba, ko viņš vēlējās pārveidot par monētām. Tādējādi monētu kaltuves maksa bija apmēram 3 % no kopējā sudraba svara, kuru bija plānots pārveidot par monētām.

Gandrīz 35 % no šīs maksas tika kaltuves darbības uzraugiem, 32 % nonāca kaltuves kasē, monētu kalēji saņēma 11 %, novērtētājs un monētu spiedes gravieri katrs saņēma 7 % un atlikums tika sadalīts starp svaru pārzini, sekretāru un sargiem, un tika norakstīts pie pieskaitāmiem izdevumiem.

Kad starp kaltuvi un tirgotāju bija noslēgta vienošanās, tirgotāja sudrabu aiznesa uz tam kaltuvē paredzēto vietu, kur noteica tā raudzi un pēc tam to izrullēja sloksnēs. Tad sloksnes sagrieza apaļās metāla plāksnēs, kuras pēc tam nosvēra, pārliecinoties, ka to svars ir atbilstošs. Pēc tam metāla plāksnes tika pakļautas rūdīšanas procesam. Tas nozīmē to, ka monētas tika karsētas un atdzesētas līdz konkrētām temperatūrām, lai atjaunotu to stiepjamību, kas tika zaudēta metāla izrullēšanas un griešanas procesā. Beidzamajā posmā tās tika ievietotas starp divām spiedveidnēm (metāla gabali ar attēliem, kas tiks uzspiesti uz monētas) un kaltas ar āmuru, tā radot Spānijas sudraba reāla monētas.

Meksikas Monētu kaltuve strādā vēl šodien, kas to padara par vecāko monētu kaltuvi Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Monētu kaltuve ir atbildīga ne tikai par Meksikā apgrozībā esošo monētu kalšanu, bet arī par zelta un sudraba Libertad monētu sērijas ražošanu, kuru daudzi uzskata par vienu no skaistākajām investīciju kategorijas monētu sērijām.

Produkta svars gramos
41.66666
Zelts (999.9°) svars gramos
37.5
Prove
900
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1.20565
Diametrs
37
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
50 peso
Ražotājs
Meksika

Averss

Uz aversa ir attēlots neatkarības eņģelis, simbolisks grieķu uzvaras dievietes Nīkes atainojums, kura fonā redzami Meksikas vulkāni Ikstaksihuatls (Ixtaccihuatl) un Popokatepetls (Popocatepetl). Labajā rokā eņģelis tur lauru lapu vainagu, kas simbolizē uzvaru, un kreisajā rokā — pārrautu ķēdi, kas simbolizē brīvību. Eņģeļa kreisajā pusē ir redzama nominālvērtība „50 PESOS” un gadskaitlis „1821”, kas norāda uz Meksikas neatkarības gadu. Eņģeļa labajā pusē ir norādīts zelta saturs „37,5 Gr”, uzraksts „ORO PURO”, kura tulkojums ir „tīrs zelts” un emisijas gads.

Reverss

Uz reversa ir attēlots Meksikas nacionālais simbols — ērglis, kurš sēž uz kaktusa un tur knābī čūsku. Ap ērgli vijas teksts „ESTADOS UNIDOS MEXICANOS”, kura tulkojums ir „Meksikas Savienotās Valstis”. 

Iepakojums

Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu