fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

5 rubļu Krievijas Nikolajs II

Ir noliktavā
Ja vēlaties iegūt īpašumā krāšņu atgādinājumu par Krievijas vēsturi, tad jums noteikti patiks Krievijas Nikolaja II 5 rubļu zelta ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-4
381,24 €
281,83 € 26.08%
5-9
375,79 €
281,83 € 25.00%
10+
373,07 €
281,83 € 24.46%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 6,38 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Ja vēlaties iegūt īpašumā krāšņu atgādinājumu par Krievijas vēsturi, tad jums noteikti patiks Krievijas Nikolaja II 5 rubļu zelta monētas. Simbolizējot vairāk nekā 300 gadus ilgu Krievijas vēsturi, šīs Krievijas 5 rubļu zelta monētas iemieso visnozīmīgākās ekonomiskās, politiskās un sociālās pārmaiņas vienā no lielākajām impērijām cilvēces pastāvēšanas vēsturē. Tās ir kā intriģējošās pagātnes atgādinājums, atainojot vienu no pasaulē visietekmīgākajām valdnieku dinastijām. Vēsture, ko šīs monētas simbolizē, ir tiešām satriecoša.

Lielākā daļa no šīm Krievijas 5 rubļu monētām tika kaltas Sanktpēterburgas Monētu kaltuvē no 1898. gada līdz 1911. gadam. Tās ir līdzīgas tā laika britu zelta suverēniem, taču rubļi ir daudz retāki. 5 rubļi ir vienas no populārākajām Krievijas zelta monētām, tāpēc tie būs lielisks papildinājums jebkuram ieguldījumu portfelim vai monētu kolekcijai.

Kāpēc iegādāties

 • Nikolaja II 10 rubļi ir slavenas Krievijas zelta monētas. Krievijas visatpazīstamākās zelta monētas pārstāv laikposmu, kad valdīja viena no pasaulē visietekmīgākajām imperatoru dinastijām — Romanovu dinastija.
 • 10 rubļu zelta monētas ir vērtīgs ieguldījums zeltā, kā arī tām ir liela numismātiskā vērtība. Kā šo monētu pircējs, jūs iegūstat ne tikai šo monētu zelta vērtību, bet arī tai pievienoto numismātisko vērtību.
 • Krievijas 10 rubļi ir reti. Lai arī laikā no 1898. gada līdz 1911. gadam tika izkalti vairāki miljoni šīs monētas, lielākā daļa no tām ir tikušas izkausētas un daudzas ir pazudušas. Tā kā tās ir salīdzinoši retas, tās ir ļoti iecienītas kolekcionāru un investoru vidū.
 • Nikolaja II 10 rubļu monētas ir īpaši piemērotas monētu kolekcionāriem. Monētu kaltuves meistari ir radījuši īstu mākslas darbu, izkaļot šīs monētas un pievēršot īpašu uzmanību detaļām. Zelta rubļa monētas ar to plašo vēsturi un māksliniecisko dizainu ir lieliska izvēle jebkuram nopietnam monētu kolekcionāram.
 • 10 rubļu zelta monētām noteikti būs augstāka cena otrreizējā tirgū. Ja kādreiz nolemsiet zelta rubļus pārdot, ņemiet vērā, ka to vēsturiskā vērtība un retums ievērojami paaugstinās ierasto cenu.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  381,24 €
 • Atpirkšanas cena
  281,83 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  99,41 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 123.71% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2171,44 EUR/oz

Vēsture

Uz 5 rubļu zelta monētas atainotais Nikolajs II

Uz monētas aversa ir atainots Nikolajs II — Krievijas imperators un autokrāts, Somijas lielhercogs un Polijas karalis no 1896. gada līdz 1917. gadam. Viņš bija pēdējais monarhs no Romanovu dinastijas, kurš ieguva neierobežotas pilnvaras Krievijas impērijā. Romanovu dinastijas, kura bija viena no visietekmīgākajām un ilgāk valdošajām karaliskajām ģimenēm pasaules vēsturē, valdīšanas beigas pienāca ļoti pēkšņi, kad 1918. gadā Nikolaju II un viņa ģimeni nežēlīgi nogalināja boļševiku revolucionāri. Līdz tam Romanovu dzimta bija valdījusi Krievijā un visās tās teritorijās ilgāk nekā 300 gadus. Šajā laikā iegūtā ietekme, bagātība un vara bija neizmērojama. Romanovu dinastijas varas zenītā 1866. gadā Krievijas impērija aizņēma 22,8 miljonus km2 jeb 15 % no pasaules sauszemes teritorijas, kas stiepās no Austrumeiropas līdz Aļaskai.

Zelta rublis un Krievijas rūpnieciskā revolūcija

Romanovu dinastija, kuras valdīšanas laiks aizsākās 1616. gadā un ilga līdz 1917. gadam, pieredzēja, kā Krievija piedzīvo ievērojamas strukturālas pārmaiņas. Ievērojamākās no pārmaiņām bija dzimtbūšanas atcelšana, dzelzceļa sistēmas izbūve un zelta rubļa standarta ieviešana. Zelta rubļa standarta ieviešana 1897. gadā sniedza tūlītēju pozitīvu impulsu Krievijas ekonomikai: ārzemju investori, kurus piesaistīja jaunais stabilais zelta rublis, ieguldīja lielus līdzekļus smagajā rūpniecībā tādās pilsētās kā Sanktpēterburga un Maskava. Jaunā dzelzceļa sistēma nodrošināja efektīvāku izejmateriālu transportēšanu no attālajām, resursu bagātajām valsts teritorijām uz rūpniecības centriem visā Krievijā, un dzimtbūšanas atcelšana nozīmēja to, ka valstī lielā skaitā bija pieejams jauns mobils darbaspēks, kas varēja palīdzēt paplašināt smago rūpniecību Krievijā. 20. gs. sākumā Krievija bija preču ražošanas lielvara, un tā laika straujo attīstību Krievijas ekonomikas vēsturnieki dēvē par „lielo izrāvienu”.

Diemžēl zelta laikmeti parasti neilgst mūžīgi, un šajā gadījumā Pirmā pasaules kara sākums piespieda Krieviju atmest zelta rubļa standartu. Papīrnaudas monetārās sistēmas ieviešana pavēra ceļu papīra banknošu neierobežotai drukāšanai, kas apvienojumā ar Ļeņina kara komunismu radīja ilgstošu ekonomisko krīzi, kurā hiperinflācija un citas slikti pārvaldītas valdības politikas iznīcināja kādreiz tik plaukstošo rūpniecības nozari. Palaimējās tiem, kuri paturēja savus zelta rubļus, jo tie spēja paglābt no daudzām nelaimēm, kas Krieviju piemeklēja šajā laika periodā.

Produkta svars gramos
4.29918
Zelts (999.9°) svars gramos
3.86927
Prove
900
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.1244
Diametrs
18
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
5 rubļi
Ražotājs
Krievija

Averss

Uz monētas aversa ir atainots imperators Nikolajs II. Uz monētas ir uzraksts kirilicā „НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЬ ВСЕРОСС”, kura tulkojums ir „Cars Nikolajs II visas Krievijas imperators un autokrāts”.

Reverss

Uz reversa ir atainots Krievijas impērijas ģerbonis — divgalvains ērglis, kurš nagos tur zelta scepteri un lodi. Uz ērgļa krūtīm ir redzams Svētā Andreja ordenis, kura centrā ir vairogs, uz kura attēlots kā Svētais Juris nāvē pūķi. Kroņi virs ērgļu galvām ir izgreznoti ar lentēm. Uz ērgļa spārniem ir redzami astoņi ģerboņi, kas simbolizē visas karalistes, kuras tajā laikā bija Krievijas sastāvā: Poliju, Hersonēsu, Gruziju, Sibīriju un Kazaņas caristi, Kijevas un Somijas kņazisti un Novgorodu. Zem ģerboņa ir norādīta monētas nominālvērtība un emisijas gads.

Iepakojums

Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu