fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Premium

Kanādas Kļavas lapas "Maplegram25" - 25x1 grama zelta monētas

Ir noliktavā
Zelta Kanādas kļavas lapa ir viena no populārākajām dārgmetālu monētām pasaulē. Kļavas lapas monēta ir izgatavota no ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
2142,02 €
1766,71 € 17.52%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 11,28 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Zelta Kanādas kļavas lapa ir viena no populārākajām dārgmetālu monētām pasaulē. Kļavas lapas monēta ir izgatavota no augstākās proves zelta un jau ilgus gadus ir Kanādas Karaliskās naudas kaltuves flagmanis. Jaunums, ko Tavex prezentē Baltijas valstīs — Kanādas Kļavas lapas "Maplegram25" 25x1 grama zelta monētas — ir vēl viens kvalitātes un precizitātes neliela izmēra šedevrs, ko radīja Kanādas Karaliskā naudas kaltuve (Royal Canadian Mint). Šī ražotāja monētas tiek novērtētas visā pasaulē, un tām ir augsta likviditāte.

Kanādas zelta monētas "Kļavas lapa" panākumi visā pasaulē iedvesmoja Kanādas Karalisko naudas kaltuvi radīt produktu, kas būtu lieliska alternatīva populārajam Šveices Valcambi CombiBar stienim — šādi tika radīts MAPLEGRAM25 - Kanādas zelta kļavas lapa, kas sastāv no 25 monētām, kur katra monēta satur 99.99% tīra 1 g zelta!

Kāpēc iegādāties

Kāpēc iegādāties Kanādas Kļavas lapas "Maplegram25" - 25x1 grama zelta monētas?
Zelta Kanādas kļavas lapa — 25 x 1g zelta monētas ir iepakotas blisterī, kas satur 25 monētas, katra sver 1 gramu, uz katras monētas ir attēlota ikoniskā kļavas lapa. Katra no monētām ir iepakota plastikāta iepakojumā, visu monētu iepakojumi ir savstarpēji savienoti blisterī. Blisteris ir iepakots vākā. Uz katras monētas iepakojuma ir t.s. autentiskuma karte, uz kuras tiek norādīts ražošanas gads, svars, zelta prove un sērijas numurs. Tas ļauj MAPLEGRAM25 sadalīt 25 vienādās daļās, padarot katru no tām par atsevišķu produktu ar svaru 1 grams. Pateicoties šādai iespējai, nolemjot iegādāties Kanādas kļavas lapas - MAPLEGRAM25™ - 25x1g zelta monētas, investors paplašina savas iespējas monetizēt ieguldījumus nākotnē - nepieciešamības gadījumā viņam nebūs jāpārdod viss zelts, bet tikai daļa no tā.
Katrai monētai, kas ir daļa no MAPLEGRAM25, autentiskuma kartītē ir norādīts individuāls sērijas numurs, un tās aversā ir informācija par nominālvērtību, kas ir 50 centi. Katra no iepakojumā iekļautajām monētām ir likumīgs maksāšanas līdzeklis emisijas valsts teritorijā. Tas viss neapšaubāmi ļauj pieņemt pozitīvo lēmumu MAPLEGRAM25 iegādei, jo šis investīciju produkts ir ar augstu likviditāti. Mazāku ieguldījumu produktu tirgus ir daudz plašāks, kas padara investēšanu gan iegādes, gan pārdošanas brīdī pieejamu un vieglu. Turklāt, salīdzinot ar populārākajām Trojas unces dārgmetālu monētām, Kanādas kļavas lapu MAPLEGRAM25™ ir patiesi izdevīga, ņemot vērā tās piedāvātās plašās iespējas.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2142,02 €
 • Atpirkšanas cena
  1766,71 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  375,31 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 126.61% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2171,70 EUR/oz

1908. gadā dibinātā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve pēdējo 20 gadu laikā ir bijusi viena no tirgus līderēm jaunu tehnoloģiju pielietošanā zelta un sudraba monētu ražošanā. Tā ne tikai radīja pirmo sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras sudraba prove bija ar četriem cipariem „9”, bet tā gāja vēl vienu soli tālāk, 1998. gadā ieviešot īpašas tirāžas 1,02233 Trojas unces zelta monētu ar 99,999 % (pieci „deviņi”) tīra zelta. Monētu kaltuves centieni pilnveidot un uzlabot augstās proves zelta monētas neapstājās pie vienas unces. Tā vietā 2007. gadā tā sasniedza jaunu rekordu, nākot klajā ar zelta monētu „Kļavas lapa”, kas svēra 100 kilogramus. Tā bija izgatavota no 0,99999 proves zelta, un tās nominālvērtība bija 1 miljons Kanādas dolāru.

2014. gadā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve noteica jaunu monētu drošības standartu, ieviešot inovatīvu „Dārgmetāla DNS pretviltošanas tehnoloģiju” (Bullion DNA Anti-Counterfeiting Technology), kas ietver procesu, kurā katrai monētai tiek uzkalta unikāla mikroskopiska drošības zīme. Drošības zīmes centrā ir cipars „14” (apzīmējot 2014. gadu), un to ir iespējams saskatīt tikai lielā palielinājumā. Šī jaunā tehnoloģija sniedz papildu nodrošinājumu pret monētu viltošanu, un visas zelta monētas „Kļavas lapa”, kas kaltas, sākot ar 2014. gadu, ietvers šo jauno drošības elementu.

Produkta svars gramos
25
Zelts (999.9°) svars gramos
25
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.80377
Diametrs
8
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
25 x 0.5 Kanādas dolāri
Ražotājs
Royal Canadian Mint, Kanāda

Averss

Kanādas Kļavas lapas "Maplegram25" - 25x1 grama zelta monētas aversā attēlots:

 • Viņas Majestātes karalienes Elizabetes II portrets
 • virs portreta ir uzraksts "Elizabete II"
 • portreta apakšā ir nomināls - 50 CENTI - 50 centi, un izdošanas gads.

Reverss

Kanādas Kļavas lapas "Maplegram25" - 25x1 grama zelta monētas reversā ir:

 • uzraksts "CANADA" - angļu val. "Kanāda" - ražotāja valsts apzīmējums;
 • Kanādas nacionālā simbola - slavenās kļavas lapas - attēls;
 • marķējums "9999" un uzraksts "FINE GOLD 1 G OR PUR" - "1 grams tīrā zelta", tas ir, izstrādājuma svars un norāde par zelta tīrību.

Iepakojums

Katra no monētām ir iepakota plastikāta iepakojumā, visu monētu iepakojumi ir savstarpēji savienoti blisterī. Blisteris ir iepakots vākā. Uz katras monētas iepakojuma ir t.s. autentiskuma karte, uz kuras tiek norādīts ražošanas gads, svars, zelta prove un sērijas numurs.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu