fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Francijas 10 franki — Francijas Napoleons III

Tavex ar prieku piedāvā Eiropas klasiku — izcilo Francijas 10 franku Napoleona III zelta monētu. Ar vairāk nekā 600 gadus ... lasīt vairāk
Mēs pērkam
0+
140,77 €

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Eiropas klasiku — izcilo Francijas 10 franku Napoleona III zelta monētu. Ar vairāk nekā 600 gadus garo iespaidīgo vēsturi, 10 franku zelta monēta atsauc atmiņā Francijas kādreizējo varenību, ko tā iemiesoja kā viena no 19. un 20. gs. lielvarām. To standartizējis un apstiprinājis pats Napoleons Bonaparts, un šī 10 franku monēta ir Francijas visvērtīgākā un vispieprasītākā zelta monēta. Francijas 10 franki ir ideālas vienveidības un precizitātes piemērs ilgāk nekā gadsimta garumā, kas veicināja pasaules tirdzniecību un kļuva par pamatu Eiropas pirmajai monetārajai savienībai. Ar vairāk nekā 100 miljoniem eksemplāru, tās šodien ir vienas no visplašāk atpazīstamajām klasiskajām zelta monētām ar vislielāko likviditāti, kas pieejamas Eiropas dārgmetālu tirgū. Francijas 10 franku zelta monēta simbolizē Francijas rūpniecības, kultūras un sociālos sasniegumus, un tā ir pieejama izdevīgā svarā, padarot to piemērotu kolekcionāriem, dāvināšanai, kā arī kā materiālu investīciju zeltā.

Kāpēc iegādāties

 • 10 franku Napoleona III zelta monētas ir izcilas franču monētas. 10 franku zelta monēta ir Francijas, kā arī Eiropas visatpazīstamākā monēta.
 • 10 franku Napoleona III zelta monētas ir norēķinu līdzeklis. Francijas 10 franku zelta monētas neapliek ar pievienotās vērtības nodokli, un gan dārgmetālu tirgotāji, gan investori visā Eiropā brīvi maina tās pret reālu valūtu.
 • 10 franku Napoleona III zelta monētas ir likvīdas. Francijas 10 franku zelta monētas kopš 19. gs. sākuma ir tikušas izkaltas vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru, kas tās padara par ļoti likvīdām un garantē iespēju tās viegli iegādāties un pārdot.
 • 10 franku Napoleona III zelta monētas kalpoja par pamatu Eiropas pirmajai monetārajai savienībai. Šī monēta kalpoja par pamatu Latīņu Monetārajai savienībai, kas bija pirmā lielā monetārā savienība Eiropā.
 • 10 franku Napoleona III zelta monētas ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Francijas 10 franku Napoleona III zelta monētas kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.
 • 10 franku Napoleona III zelta monētas ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Francijas 10 franku zelta monētas ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  158,49 €
 • Atpirkšanas cena
  140,77 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  17,72 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 42.7% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 858,16 EUR/oz un visaugstākā 1 748,86 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 1 509,88 EUR/oz

Vēsture

Francijas zelta franka izcelsme

Zelta franka aizraujošā vēsture aizsākās 14. gadsimtā Simtgadu kara laikā. Tas bija laiks, kad starp Franciju un Lielbritāniju notika ilgstoša konfliktu virkne, un Kaujas pie Puatjē laikā 1356. gadā Francijā angļi saņēma gūstā Francijas karali Žanu II. Angļi vēlējās par Francijas karali saņemt izpirkuma naudu trīs miljonu zelta monētu apmērā. Kad tika panākta vienošanās par nosacījumiem, karali Žanu atbrīvoja, un viņa atgriešanās no gūsta tika atzīmēta, izdodot zelta monētu ar nosaukumu franc à cheval („brīvs uz zirga”), atsaucoties uz to, kā karalis kā brīvs cilvēks izjāja no gūsta zirga mugurā. Lai arī jaunās zelta franku monētas pēc tam tika izmantotas tirdzniecībā visā Francijā, tās bieži tika revalvētas. Situācija mainījās, kad Napoleons Bonaparts nāca pie varas 19. gs. sākumā.

Napoleons Bonaparts apstiprināja standartizētas Francijas franku zelta monētu

Uzskatīts par vienu no pasaules vadošajiem militārajiem līderiem, Napoleons Bonaparts ar savām labajām politiķa prasmēm pēc Francijas revolūcijas beigām iecēla sevi par Francijas valdības Pirmo konsulu. Kā pārliecinošs zelta piekritējs, 1803. gadā viņš apstiprināja Napoleona zelta monētas standartizāciju un izveidi. Jauno monētu sākotnēji izkala divās — 20 franku un 40 franku — nominālvērtības. Vēlāk tika izdotas un dažādos laikos izkaltas arī 5, 10, 50 un 100 franku monētas, bet vispopulārākā un visvairāk eksemplāros izkaltā bija 20 franku zelta monēta. Pirmā 10 franku Napoleona zelta monēta tika izkalta 1850. gadā un svēra 3,225 gramus, un tās sastāvā bija 90% jeb 2,902 grami zelta.

10 franku zelta monēta pēdējo reizi tika emitēta 1914. gadā un, lai arī tās dizains un uz tās esošais attēls šajā laikā mainījās, monētu nominālvērtība un vienveidība saglabājās tāda pati, kas veicināja monētas labo slavu un popularitāti kā viena no uzticamākajām un precīzākajām zelta monētām. Visas 20 franku zelta monētas, kas tika izkaltas 19. un 20. gs., tika dēvētas par Napoleoniem.

Uz Francijas 10 franku zelta monētas attēlotais Napoleons III, dzimis 1808. gadā Parīzē, pilnajā vārdā Luijs Napoleons (III) Bonaparts, bija Napoleona I brāļadēls. Kad Napoleons I zaudēja varu 1815. gadā, viņa dinastiju izstūma no Francijas, un tādēļ Napoleonam III nācās uzaugt izsūtījumā. Izsūtījuma laikā Šarls Luijs Napoleons pastāvīgi kaldināja plānus, kā atgūt varu pār bijušo Napoleona impēriju kā tās likumiskajam mantiniekam.

1848. gadā viņam radās šāda izdevība, kad pēc Februāra revolūcijas Francijas karalis Luijs Filips tika gāzts no troņa. Pēc atgriešanās Francijā Šarls Luijs Napoleons tautas vēlēšanās ieguva balsu vairākumu. Kā rezultātā viņu iecēla par Francijas Republikas prezidentu. Pirmajos valdīšanas gados viņš bija prezidents, bet tā kā Francijas konstitūcijā bija noteikts, ka prezidentam ir tikai viens pilnvaru termiņš, viņš veica valsts apvērsumu, kura laikā pasludināja sevi par Francijas imperatoru, turpinot valdīt pār valsti nu jau kā diktators.

Lai arī viņa valdīšanas režīms bija autoritatīvs, Napoleons III bija ļoti veiksmīgs valsts vadītājs, kurš Francijas sabiedrībā ieviesa ievērojamas pozitīvas pārmaiņas. Viņa divdesmit gadu valdīšanas laikā Francija piedzīvoja gan ekonomisku, gan sociālu labklājību. Dažas no viņa ievērojamākajām sociālajām reformām bija tiesību piešķiršana darbiniekiem streikot un veidot arodbiedrības, kā arī sievietēm nodrošināt plašāku piekļuvi valsts izglītībai. Viņa politika ekonomikas jautājumos iekļāva Francijas ekonomikas pieejamības paaugstināšanu, pazeminot tarifus un tādā veidā veicinot tirdzniecību. Viņš ieguldīja lielus naudas līdzekļus Francijas infrastruktūrā: tika būvētas dzelzceļa līnijas, kanāli, ceļi un ostas. Viņa valdīšanas laikā Francijas kara flote kļuva par otro lielāko kara floti aiz Lielbritānijas. Tāpat ievērojami pieauga arī Francijas rūpnieciskā un lauksaimnieciskā ražošana, kas pirmo reizi pēdējo gadsimtu laikā ļāva samazināt bada risku.

Lai arī liels skaits Francijas vēlētāju atbalstīja Napoleonu III, viņš saskārās ar aizvien pieaugošu iekšējo politisko opozīciju. 1870. gadā Napoleonu III sagūstīja, kad viņa armija zaudēja kaujā pret prūšiem. Pēc sakāves kaujā Francija padevās un zaudēja Francijas–Prūsijas karā. Napoleona III politiskie ienaidnieki izmantoja Francijas novājināto stāvokli un karaļa prombūtni un atcēla viņa kā Francijas imperatora pilnvaras. Napoleonu III atbrīvoja, kad starp Franciju un Prūsiju tika parakstīts miera izlīgums. Neraugoties uz to, ka viņš bija atbrīvots no gūsta, Napoleons III nevarēja atgriezties mājās, jo viņam bija atņemts viņa politiskais statuss, kā arī sabiedrība joprojām bija neapmierināta zaudētā kara dēļ. Šarls Luijs Napoleons Bonaparts izlēma ar sievu pārcelties uz dzīvi Lielbritānijā, kurā nodzīvoja līdz savai nāvei 1973. gadā.

 

Produkta svars gramos
3.22444
Zelts svars gramos
2.902
Prove
900
Zelts svars Trojas uncēs
0.0933
Diametrs
19
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
10 franki
Ražotājs
Francija

Averss

Uz aversa ir attēlots Šarla Luija Napoleona Bonaparta, Napoleona I brāļadēla, krūšutēls. Ap to vijas uzraksts „NAPOLEON III EMPEREUR” (NAPOLEONS III IMPERATORS). Zem krūšutēla ir kaltuves pārvaldnieka paraksts „BARRE”.

Reverss

Uz monētas reversa ir attēlots izrotāts vairogs, kura centrā redzams ērgļa motīvs. Ap vairogu ir redzams uzraksts “EMPIRE FRANÇAIS”, kura tulkojums ir „Francijas impērija”, un nominālvērtība 10 FR. Zem vairoga ir emisijas gads un monētu kaltuves zīme.

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams atsevisķi iepakot plastmasas kapsulā.

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.