Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

50×1 grama Valcambi Suisse zelta stieņi CombiBar In Stock

Tavex ar prieku piedāvā Valcambi Suisse 50x1 grama zelta stieni CombiBar. CombiBar ražo Šveices lielākā cēlmetālu lietuve Valcambi; ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
1+ 1 961,29 €
1 760,41 €
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē uzreiz - BEZMAKSAS
Apdrošināta piegāde (kurjers) no - 11,85 €

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Valcambi Suisse 50x1 grama zelta stieni CombiBar. CombiBar ražo Šveices lielākā cēlmetālu lietuve Valcambi; tas ir inovatīvs produkts, kas sastāv no 50 savā starpā savienotiem 1 grama zelta stieņiem, kur katrs no tiem ir ar 99,99 % provi. CombiBar var glabāt kā vienotu zelta plāksni, kuras svars ir 50 grami, vai sadalītu individuālos 1 grama zelta stieņos, kas to padara par lielisku dārgmetāla ieguldījumu un dāvanu. CombiBar ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas iegūt īpašumā izcilu zelta produktu ar vieglu pārnēsājamību un labu likviditāti, kas piedāvā iespēju iegādāties 1 grama stieņus par tādu cenu, kāda tajā brīdī ir zeltam. CombiBar ir vēl viens Valcambi šveiciešu meistarības, kvalitātes un dizaina piemērs.

Kāpēc iegādāties

 • Valcambi Suisse 50x1 grama zelta stienis CombiBar ir sadalāms pa plāksnītēm. Pateicoties šai ērtajai funkcijai, šo zelta stieni var efektīvi izmantot, nezaudējot vērtīgo metālu plāksnīšu atdalīšanas brīdī.
 • Zelta stieņu 0,9999 prove ir garantēta. Valcambi ražošanas un apstrādes procesus uzrauga apstiprināti novērtētāji, kurus akreditējis Šveices Federālais cēlmetālu kontroles birojs un LDTA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija), tādā veidā garantējot, ka Valcambi zelta stieņi atbilst stingriem kvalitātes un proves standartiem.
 • Valcambi Suisse 50x1 grama zelta stienis CombiBar ir visizdevīgākais 1 grama zelta stieņu formāts. Attiecīgais zelta saturs katrā no 1 grama stieņiem ļauj to iegādāties par salīdzinoši draudzīgu cenu, kā arī tā unikālais dizains, augstā vērtība un fakts, ka tas ir ražots Šveicē, padara to īpaši piemērotu dāvināšanai.
 • Valcambi Suisse zelta stienis CombiBar ir norēķinu līdzeklis. Šveices Centrālā banka, LDTA un visi lielākie preču apmaiņas punkti visā pasaulē pieņem Valcambi zelta stieņus kā zelta labas piegādes standartu, garantējot to, ka Valcambi zelta stieņus CombiBar ir iespējams apmainīt visā pasaulē, un tos pieņems dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori.
 • Valcambi Suisse zelta stienis CombiBar ir īsts zeltā kalts mākslas darbs. CombiBar ir mūsdienīgs un vienkāršs dizains. Tas ir vienkāršs, bet elegants, un uz tā ir pavisam maz teksta, kas ļauj skaistajai spīdīgajai virsmai mirdzēt visā tās krāšņumā.
 • Valcambi Suisse 50x1 grama zelta stieņa CombiBar vērtība tiek noteikta pēc tā zelta svara. CombiBar vērtība tiek noteikta pēc tā tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  1 961,29 €
 • Atpirkšanas cena
  1 760,41 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  200,88 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par +80.75% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 596,19 EUR/1oz un visaugstākā 1 386,70 EUR/1oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 1 097,82 EUR/1oz

Vēsture

Šveicē ražotais Valcambi 50x1 grama zelta stienis CombiBar

Šveices reputācija augstas kvalitātes luksusa preču ražošanā neaprobežojas tikai ar pulksteņu ražošanu, bet ir attiecināma arī uz investīciju zeltu. Šveicei zelts ir tas pats, kas Francijai — vīns; šo apgalvojumu apstiprina pārliecinoši fakti, kas pierāda, ka lielākā daļa pasaules zelta tiek apstrādāts šajā bagātajā Alpu valstī. Informācija Londonas Labas piegādes standarta sarakstā liecina, ka sešas dārgmetālu apstrādes rūpnīcas aizņem 90 % no visa tirgus, no kurām četras, tostarp Valcambi, atrodas Šveicē. Vidēji Šveice apstrādā apmēram 65–75 % pasaules zelta gadā, kas to padara par vadošo zelta apstrādes un dārgmetālu stieņu ražošanas valsti visā pasaulē. Šveice šajā līdera pozīcijā atrodas, pateicoties tās augsta līmeņa drošībai, efektīvai loģistikai, spēcīgai finanšu sistēmai, kurai pielāgojas vairākas pasaules vadošās starptautiskās bankas un, vissvarīgākais, pateicoties tās stingrajiem likumiem, kas nosaka augstus standartus gatavo dārgmetālu izstrādājumu kvalitātei un provei. Piemēram, uz katra Valcambi zelta stieņa aversa ir redzama kaltuves atpazīstamības zīme „ESSAYEUR FONDEUR”, kas garantē stieņa provi. Lai Valcambi varētu šo zīmi uz stieņiem likt, uzņēmumam ir jāievēro stingrie Šveices federālie likumi (Cēlmetālu kontroles likums) un tajā ir jāstrādā apstiprinātam novērtētājam, kurš ir ieguvis nepieciešamās federālās novērtētāja licences. Apstiprinātam novērtētājam ir jāveic uzskaite par veiktajām cēlmetāla satura noteikšanas darbībām un jebkurā brīdī šie uzskaites reģistri ir jāuzrāda attiecīgajām varas institūcijām, lai tos pārbaudītu. Citiem vārdiem sakot, katra Valcambi zelta stieņa provi akreditē valdība un nozares iestādes, to kvalitāte atbilst augstākajiem nozares standartiem un to pilnveido labākie Šveices inženieri, kā rezultātā rodas produkts ar tādu zelta kvalitāti, kas pārspēj visus izcilības standartus. Galu galā, tas taču ir ražots Šveicē.

 

Nomināla vērtības apraksts
-
Diametrs
-
Prove
999.9
Zelts svars gramos
50
Produkta svars gramos
50
Zelts svars Trojas uncēs
1.60754
Ražotājs
Valcambi Suisse
Izcelsmes valsts
Šveice

Averss

Zelta stienis CombiBar sastāv no 50 vienādiem 1 grama zelta stieņiem un uz katra no tiem ir Valcambi oficiālais zīmogs, svars „1 g”, uzraksts „fine gold” un „999.9”, kas norāda uz 99,99 % tīru zeltu. Kaltuves atpazīstamības zīme, kas garantē zelta stieņa provi, atrodas katra stieņa apakšpusē.

Reverss

Zelta stieņa CombiBar augšpusē ir Valcambi oficiālais zīmogs un uzraksts „VALCAMBI SUISSE”. Stieņa vidū ir uzraksti „50 g”, „fine gold” un „999.9”, kas apliecina, ka tas ir izgatavots no 99,99 % tīra zelta jeb 24 karātu zelta. Stieņa apakšpusē ir kaltuves atpazīstamības zīme, kas garantē zelta stieņa provi, un unikāls sērijas numurs.

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru Omniva SIA. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (1% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana ir iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša straptautiska piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (1% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.