fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Premium

1 unces zelta monēta — Spānijas Bullis 2022

Nav noliktavā
Šī ir otrā Spānijas Karaliskā monētu kaltuvē izlaistā investīciju monēta. Šīs monētas tēma ir vērsta uz Spānijas vēstures un kultūras mantojumu. 2022. gada investīciju zelta monētas aizmugurē ir attēlots populārs spāņu kultūras mantojuma simbols — Spānijas cīņas vērsis (jeb "toro bravo"), Pireneju pussalā mītošā vēršu ģints šķirne.   ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
2292,49 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Šī ir otrā Spānijas Karaliskā monētu kaltuvē izlaistā investīciju monēta. Šīs monētas tēma ir vērsta uz Spānijas vēstures un kultūras mantojumu. 2022. gada investīciju zelta monētas aizmugurē ir attēlots populārs spāņu kultūras mantojuma simbols — Spānijas cīņas vērsis (jeb "toro bravo"), Pireneju pussalā mītošā vēršu ģints šķirne.

Kāpēc iegādāties

Monētas vēsture

Spānija turpina emitēt augstākās kvalitātes zelta monētas. Spānijas pirmā, 2021. gadā emitētā 1 unces reversā proof kaluma zelta monēta, kurā attēlots Ibērijas lūsis, guvusi pārliecinošus panākumus, tāpēc Spānija izlēmusi laist apgrozībā otru monētu ar vērša attēlu.

Ir skaidrs, ka Spānija konkurēs ar Meksiku premium klases mazas tirāžas investīciju zelta monētu tirgū. Pastāv viedoklis, ka "Lynx" un "Bull" ir "Libertad" Eiropas versijas.

Monēta "Spānijas bullis" tika izlaista 2022. gadā. Monētas kalšanas kvalitāte - reversais proof.

Jaunā monēta veltīta citam Spānijas faunas pārstāvim – Spānijas vērsim. Bet vai tikai vērsim kā faunas pārstāvim?
Spānijā no marta līdz oktobrim ilgst vēršu cīņu sezona, kuras pirmsākumi meklējami Romas impērijas laikos. Spāņu vēršu cīņas radās 1158. gadā karaļa Alfonso VIII valdīšanas laikā.

Vērsis atspoguļo arī Spānijas un tās iedzīvotāju dvēselisko un karstasinīgo raksturu.
Vēl viena tradīcija, kas saistīta ar spāņu kaujas vērsi, ir notikums, kas pazīstams kā vēršu skrējiens (vai "correbous" katalāņu valodā). Šī paraža ir kļuvusi ārkārtīgi populāra, pateicoties Pamplonas pilsētai. Pasākuma būtība ir sekojoša: festivāla dalībnieki, kurus pārstāv vīrieši, skrien vienā virzienā kopā ar vēršu grupu no desmit vai vairāk buļļiem, kuri tiek izlaisti slēgtās pilsētas ielās. Dalībnieki bieži gūst traumas, un dažreiz šāda izklaide noslēdzas ar traģiskām sekām. Tā vai citādi dalība vēršu skrējienā tiek uzskatīta par katra dalībnieka drosmi.

Atgādinām, ka 2021. gada 22. oktobrī Spānijas monētu kaltuve Real Casa de la Moneda paziņoja par valsts pirmās investīciju monētas emisiju - Ibērijas lūsis - 1 unce zelta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Spānijā. Tā bija pirmā investīciju monēta Spānijas Karaliskās naudas kaltuves vēsturē, kas iezīmēja šīs valsts unikālas zelta investīciju produktu sērijas sākumu.

Kāpēc būtu vērts iegādāties?

1 unces Investīciju monēta "Spānijas bullis" ir izgatavota no 999,9 zelta. Izcilā kalšanas kvalitāte un augstākais zelta standarts nodrošina šīs monētas augsto likviditāti.

Šīs monētas tirāža ir tikai 15 000 monētu. Šī iemesla dēļ monēta lieliski papildina investīciju portfeli – tik mazas tirāžas dēļ monētai ir ievērojams kolekcijas vērtības potenciāls.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

  • Produkta vērtība (1 gab.)
    2527,00 €
  • Atpirkšanas cena
    2292,49 €
  • Jūsu momenta risks tagad
    234,51 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 129.14% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2215,24 EUR/oz

Produkta svars gramos
31.1035
Zelts (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
37.2
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1.5 eiro
Ražotājs
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Spānija

Averss

Aversā zem karaliskā vainaga atveidotas divas puslodes, bet abās pusēs - Herkulesa pīlāri ar devīzi "PLUS VLTRA" ("ārpus"), savukārt visa kompozīcija izvietota uz stilizētiem viļņiem. Monētas augšpusē puslokā ir uzraksts, kas no spāņu valodas tulkots kā “Filips VI, Spānijas karalis”. Zemāk centrā norādīti monētas raksturlielumi spāņu valodā: "1 unce 999.9 zelta".

Reverss

Reversā attēlots Spānijas vērsis pozā, kas atgādina viņa svinīgo uznākšanu vēršu cīņu arēnā. Monētas nominālvērtība (1,5 eiro) norādīta augšpusē pa vidu, Spānijas Karaliskās naudas kaltuves zīme kreisajā pusē, bet monētas nosaukums (“TORO” - bullis) apakšējā labajā pusē.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu