fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Premium

1 unces DĀR zelta monēta — Lielais piecinieks "Zilonis"

Nav noliktavā
Zelta monētas no sērijas "Lielais piecinieks", kas tapušas sadarbībā ar Dienvidāfrikas monētu kaltuvi un rafinēšanas rūpnīcu Rand Refinery, pārsteidz ar savu reālistisko izskatu un smalkajām detaļām.  ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
2192,15 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Zelta monētas no sērijas "Lielais piecinieks", kas tapušas sadarbībā ar Dienvidāfrikas monētu kaltuvi un rafinēšanas rūpnīcu Rand Refinery, pārsteidz ar savu reālistisko izskatu un smalkajām detaļām.

Āfrikas zilonis ir ģimenes spēka un vienotības simbols. Tas ir lielākais pastāvošais sauszemes dzīvnieks, kā arī viena no saprātīgākajām sugām.
Termins "Lielais piecinieks" radās laikā, kad lielo dzīvnnieku mednieki ieradās Āfrikā, lai medītu un iegūtu iespaidīgāko dzīvnieku trofejas.

Kāpēc iegādāties

Dienvidāfrikas monētu kaltuve (SA Mint) un rafinēšanas rūpnīca Rand Refinery ir izlaidušas jaunu dārgmetālu monētu sēriju. Tāpat tika paziņots, ka tuvāko gadu laikā tiks izdotas zelta monētas ar mainīgiem motīviem ar nosaukumu "Lielais piecinieks". Šo projektu īsteno Prestige Bullion, kas ir divu pazīstamu Dienvidāfrikas zelta rafinētāju kopuzņēmums.

Jaunā sērija ir tematiski veltīta pieciem šai valstij raksturīgajiem lielajiem savvaļas dzīvniekiem: zilonis ir 2022. gada motīvs, kam sekos monētas ar šādiem motīviem - lauva, degunradzis, leopards un bifelis. Zelta monētas šādā secībā parādīsies reizi piecos gados.

Prestige Bullion izpilddirektors paziņoja, ka šīs monētu sērijas izlaišana ir labākais, ko Āfrika var piedāvāt. Papildus kvalitātei un meistarībai šīs tīrā zelta monētas piedāvā arī ilgtermiņa vērtību kā nodrošinājumu pret ģeopolitiskiem, inflācijas un valūtu riskiem. Lielā piecinieka dārgmetālu monētas piedāvā aizraujošu jaunu investīciju iespēju globālajiem investoriem un ir līdzeklis ilgtermiņa vērtības saglabāšanai.

Jaunās Lielā piecnieka zelta monētas tiek izdotas pa 1 uncei un ir izgatavotas no 999,9 proves zelta. Tāpat kā klasiskā investīciju monēta – Krūgerrands – šī monēta ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Dienvidāfrikā. Taču ir viena atšķirība – uz šīm monētām ir norādīta valūtas nominālvērtība. Ziloņa motīva zelta monētas nominālvērtība ir piecdesmit rendi. Zelta monētas tiks izlaistas bez ierobežojumiem visā to emisijas laikā.

Dienvidāfrika ir pasaulē lielākā platīna ražotājvalsts, taču tās raktuvēs joprojām tiek ražots liels daudzums zelta. Randas rafinēšanas rūpnīca, kuras oficiālais izplatītājs ir Tavex Group, ir zelta piegādātājs Lielā piecinieka monētām, un Dienvidāfrikas monētu kaltuve ražo šīs monētas.

Ir vērts atzīmēt, ka līdz 2022. gadam jau bija virkne kolekcionējamu monētu, kas arī bija veltītas Lielajam pieciniekam. Tomēr tās tika ražotas tikai stingri ierobežotā tirāžā un tika ražotas augstākajā kvalitātē. Nekādā gadījumā investoriem nedrīkstētu jaukt šīs kolekcijas monētas ar jaunās investīciju zelta monētu sērijas paraugiem.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

  • Produkta vērtība (1 gab.)
    2320,34 €
  • Atpirkšanas cena
    2192,15 €
  • Jūsu momenta risks tagad
    128,19 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 123.71% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2171,44 EUR/oz

20. gadsimta vidū Dienvidāfrika bija lielākā zelta ieguves valsts, veidojot gandrīz 50 % no gada pasaules raktuvju piedāvājuma. Lai vieglāk pārdotu plaši pieejamo zeltu, Dienvidāfrikas zelta ieguves rūpniecības nozare nāca klajā ar ideju laist apgrozībā zelta monētu, kuras sastāvā būtu zelts, kas iegūts tikai no Dienvidāfrikas raktuvēm. Dienvidāfrikas Centrālā banka šo ideju apstiprināja un atļāva izveidot krūgeranda zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Dienvidāfrikas Monētu kaltuve pirmoreiz izkala zelta krūgerandus 20. gadsimta 70. gadu sākumā, un tā kļuva par vispopulārāko Dienvidāfrikas Republikas izdoto zelta monētu.

Produkta svars gramos
31.107
Zelts (999.9°) svars gramos
31.107
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
32.69
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
50 rendi
Ražotājs
Rand Refinery, Dienvidāfrika

Averss

Aversā ir attēlots Āfrikas ziloņa portrets kopā ar Dienvidāfrikas ģerboni un uzrakstu "SOUTH AFRICA" (Dienvidāfrika), sērijas nosaukums "BIG FIVE" (Lielais piecinieks) un monētas izdošanas datums "2022".

Reverss

Reversā attēlotas divas ziloņa sejas puses tā, ka, novietojot divas monētas vienu otrai blakus, ir redzams ziloņa sejas pilns tuvplāns; novietojot daudzas no šīm monētām vienu otrai blakus, var radīt vizuālu iespaidu par ziloņu baru.

Iepakojums

Investīciju sērijas "Lielais piecinieks" monētām ir Bullion kalšanas kvalitāte. Tas nozīmē, ka monētas sākotnēji ir iepakotas tūbās, bez kapsulām. Pēc klienta lūguma Tavex darbinieki katru no monētām var ievieto kapsulā. Oriģinālajā tūbā ir 10 gab. 1 unces zelta monētu, savukārt lielajā iepakojumā ir 25 tūbas (t.i., tajā ir 250 zelta monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu