fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1/10 unces zelta monēta Austrālijas „Koala”

Ir noliktavā
Šī 2023. gada monēta no populārās Austrālijas Koala sērijas ir neliela, bet tomēr nozīmīga iespēja investoriem diversificēt ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-4
259,48 €
221,10 € 14.79%
5+
257,30 €
221,10 € 14.07%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,94 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrēta produkta attēlojums.

Ievads

Šī 2023. gada monēta no populārās Austrālijas Koala sērijas ir neliela, bet tomēr nozīmīga iespēja investoriem diversificēt savu portfeli ar monētu, kas izkalta no 1/10 unces 99,99% tīra zelta. Pērtas Monētu kaltuve lepojas ar savu zelta monētu "Koala", kuras galvenais attēla motīvs tiek mainīts katru gadu. Tā ir tik populāra, pateicoties uz tās virsmas attēlotajai mierpilnajai koalai — Austrālijas visatpazīstamākajam somainim. Šī gada dizainā ir attēlota koalas mamma, kas rāpjas kokā un mugurā tai uzrāpies jauns koalas bēbītis.

Monētu tirāža ierobežota - 25 000.

Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā, šī 1/10 unces Austrālijas zelta monēta „Koala” ir ar nominālvērtību 15 Austrālijas dolāri, un tā ir pieejama ar zemu uzcenojumu šī brīža zelta cenai, kas to padara gan par labu ieguldījumu, gan skaistu dāvanu. 

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas zelta monētas „Koala” cena ir atkarīga no zelta cenas. Šo monētu vērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • Austrālijas zelta monētas „Koala” ir norēķinu līdzeklis. Tās ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina visā pasaulē.
 • Austrālijas zelta monētas „Koala” ir 24 karātu mākslas darbs. Šī monēta uz pārējo fona izceļas ar tās mākslinieciskajām detaļām apvienojumā ar matētām un spīdīgām virsmām un nevainojamiem attēlu motīviem, kas atstaro nepārspējamo zelta krāsas skaistumu. To pamanīs jebkurš, kurš apbrīno vērtīgus mākslas darbus.
 • Austrālijas zelta monētas „Koala” ir iecienītas kolekcionāru vidū. Austrālijas zelta monēta „Koala” ir viena no divām zelta monētām pasaulē, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras galvenā attēla motīvs katru gadu tiek mainīts. 
 • Austrālijas zelta monētām „Koala” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves partneris, Tavex var piedāvāt Austrālijas zelta monētas ar zemu uzcenojumu.
 • Austrālijas zelta monētas „Koala” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Austrālijas zelta monētas „Koala” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Austrālijas zelta monētas „Koala” ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Austrālijas zelta monētas kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  259,48 €
 • Atpirkšanas cena
  221,10 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  38,38 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 128.61% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 823,72 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2168,16 EUR/oz

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
3.11
Zelts (999.9°) svars gramos
3.11
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.1
Diametrs
16.6
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
15 Austrālijas dolāri
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Uz monētas aversa ir atainota karaliene Elizabete II un Viņas Majestātes valdīšanas gada skaitļi 1952-2022. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību — 15 Austrālijas dolāri un mākslinieka iniciāļi „JC” (Džodijs Klārks).

Reverss

Uz reversa ir attēlots Austrālijas slavenākais somainis, koala, un virs tā ir teksts „AUSTRALIA KOALA” (AUSTRĀLIJA KOALA). Zem koalas attēla ir emisijas gads, svars un prove. Koalas labajā pusē ir burts „P”, kas norāda, ka monēta ir kalta Pērtas Monētu kaltuvē.

Šī gada dizainā ir attēlota koalas mamma, kas rāpjas kokā un mugurā tai uzrāpies jauns koalas bēbītis.

Iepakojums

Pērtas Monētu kaltuvē katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā. 

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu