fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1/10 unces zelta monēta — ASV „Ērglis”

Nav noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā vispopulārāko ASV izdoto zelta monētu „Ērglis”, kas ir viena no ievērojamākajām investīciju zelta ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
222,98 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā vispopulārāko ASV izdoto zelta monētu „Ērglis”, kas ir viena no ievērojamākajām investīciju zelta monētām pasaulē. Šī iespaidīgā zelta monēta ir tik populāra, pateicoties tās skaistajam dizainam, augstajai kvalitātei un prestižajam statusam, kā likumīgam maksāšanas līdzeklim. Pirmoreiz ASV Monētu kaltuve tās laida apgrozībā 1986. gadā, un kopš tā laika daudzi investori tās iegādājušies kā materiālu ieguldījumu. 

Ar tās provi, kuru garantē ASV valdība, ASV zelta monētas „Ērglis” atpazīst visā pasaulē, un tām ir plašs un likvīds tirgus. Tādēļ tās ir piemērotas lielākajai daļai investoru, jo īpaši tiem, kuri vēlas diversificēt savu portfeli un nodrošināt to pret nevēlamiem pavērsieniem tirgū.

Kāpēc iegādāties

 • ASV zelta monētas „Ērglis” cena ir atkarīga no zelta cenas. ASV zelta monētu „Ērglis” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • ASV zelta monētas „Ērglis” ir norēķinu līdzeklis. ASV Kongress zelta monētai „Ērglis” piešķīra likumīga maksāšanas līdzekļa statusu 1985. gadā, un šobrīd tā ir ieguvusi monetāro statusu kā visvecākā ASV zelta monēta, ko joprojām turpina ražot kopš 20. gadsimta 30. gadiem.
 • ASV zelta monētas „Ērglis” ir likvīdas un pasaulē atzītas. Līdz šai dienai ASV Monētu kaltuve ir izkalusi un laidusi apgrozībā aptuveni 30 miljonus šo monētu, kas tādējādi apstiprina šo monētu starptautisko atpazīstamību un atzīšanu kā apgrozībā esošu monētu.
 • ASV zelta monētas „Ērglis” ir izturīgas. Tās ir izkaltas no 22 karātu zelta sakausējuma, no kura 91,67% ir tīrs zelts. Atlikušo sakausējuma daļu veido varš, kas stiprina monētas virsmu un uzlabo tās izturību, tādā veidā padarot to piemērotu lietošanai ikdienā.
 • ASV zelta monētas „Ērglis” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. ASV zelta monētas „Ērglis” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • ASV zelta monētas „Ērglis” ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, ASV zelta monētas „Ērglis” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  250,98 €
 • Atpirkšanas cena
  222,98 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  28,00 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 127.2% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2181,86 EUR/oz

Vēsture

ASV 20. gadsimta 30. gadu panika finanšu tirgos un zelts

Kad 20. gadsimta 30. gados Amerikas Savienotās Valstis bija nonākušas smagā krīzē, zelts pašsaprotami kļuva par izvēles aktīvu. Cilvēki centās samainīt visa veida vērtspapīrus papīra formā, tostarp banknotes, pret zeltu, un finanšu sektors un pati valdība sāka just, kā sarūk valsts zelta rezerves. Lai novērstu zelta rezervju iztukšošanu, 1933. gadā prezidents Frenklins D. Rūzvelts (Franklin D. Roosevelt) izdeva bēdīgi slaveno Rīkojumu Nr. 6102, ar kuru zelta turēšana īpašumā tika izsludināta par pretlikumīgu un kas valdības apgrozībā laistos papīra vērtspapīrus un naudu neļāva samainīt pret zeltu. Sākot ar 1933. gadu, ASV sākās jauns finanšu laikmets, kurā zaļās banknotes kļuva par valsts monetārās sistēmas pamatu.

ASV zelta monētu „Ērglis” pārdošana strauji pieaug

Rūzvelta rīkojums, kas aizliedza turēt īpašumā zeltu bija spēkā 41 gadu līdz prezidents Džeralds Fords (Gerald Ford) šo likumu atcēla 1974. gadā. Pagāja vēl 11 gadi līdz ASV Kongress izdeva 1985. gada Zelta monētu likumu, kas atļāva radīt zelta un sudraba monētas, kuras būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Drīz pēc tam 1986. gadā ASV Monētu kaltuve laida apgrozībā pirmo ASV zelta monētu „Ērglis”. Ņemot vērā to, ka šī bija pirmā zelta monēta, kas bija likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuru izdeva ASV pēdējo piecdesmit gadu laikā, to vēlējās iegādāties daudzi. Pirmajā izdošanas gadā ASV Monētu kaltuvei bija jāizkaļ 3,6 miljoni zelta monētas „Ērglis” jeb 62 tonnas zelta, lai apmierinātu lielo investoru un monētu tirgotāju pieprasījumu!

ASV zelta monēta „Ērglis” — ideāls nodrošinājums

Ar tās prestižo ASV Kongresa piešķirto likumīga maksāšanas līdzekļa statusu, ASV zelta monētas „Ērglis” kopš 1986. gada ir bijušas daudzu to investoru pirmā izvēle, kuri vēlas nodrošināt savu portfeli pret akciju tirgu sabrukumiem un nestabilu ekonomiku. ASV Monētu kaltuves dati saistībā ar pieprasījumu pēc ASV zelta monētām „Ērglis” liecina, ka investori iegādājās šīs monētas ievērojami vairāk laikā, kad notika akciju tirgus sabrukums 1987. gadā, tieši pirms tehnoloģisko kompāniju burbuļa (ko mēdz dēvēt arī par Interneta burbuli) 1999.–2000. gadā un nesenā vēsturē, kad ASV un citas lielās valstis saskārās ar smagu ekonomisko krīzi 2008.–2009. gadā. Apskatot datus gada griezumā, šajos laikposmos pieprasījums pēc šīm monētām vidēji pieauga par gandrīz 100%, kas tikai pierāda to, ka grūtos tirgus apstākļos ASV zelta monēta „Ērglis” kļūst par izvēles aktīvu.

Produkta svars gramos
3.41
Zelts (999.9°) svars gramos
3.11
Prove
916.7
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.1
Diametrs
16.5
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
5 dolāri
Ražotājs
United States Mint, Amerikas Savienotās Valstis

Averss

Uz aversa ir attēlota Lēdija Brīvība, kura labajā rokā tur degošu lāpu, bet kreisajā — olīvzaru. Fonā kreisajā pusē ir redzama Kapitolija ēka, bet labajā pusē emisijas gads un burts „W”, kas ir Vestpointas Monētu kaltuves zīme.

Reverss

Uz reversa ir attēlots ērgļu tēviņš ar olīvzaru knābī, kurš lido virs ligzdas ar tajā esošu ērgļu mātīti un ērglēniem, kas tikko izšķīlušies. Virs lidojošā ērgļa ir uzraksts „UNITED STATES OF AMERICA”un monētas centrā blakus ērgļu mātītei ir uzraksti „E PLURIBUS UNUM”, kura tulkojums no latīņu valodas ir „viens no daudziem”, un „IN GOD WE TRUST” (MĒS TICAM DIEVAM). Zem ērgļu ligzdas ir norādīts monētas svars, nominālvērtība — 5 dolāri un ērgļu ligzdas mākslinieces Mailijas Buziekas (Miley Busiek) iniciāļi „MB”.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu