fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Lielbritānijas Viktorija — zelta suverēns

Ir noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā karaļa Džordža V zelta suverēnus, kuri ir daļa no Lielbritānijas vispopulārākās un visilgāk emitētās ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
556,56 €
505,41 € 9.19%
10-19
553,98 €
505,41 € 8.77%
20+
551,41 €
505,41 € 8.34%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 7,02 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā karaļa Džordža V zelta suverēnus, kuri ir daļa no Lielbritānijas vispopulārākās un visilgāk emitētās zelta monētu sērijas. Suverēns, kuru pirmo reizi ieviesa vairāk nekā pirms 500 gadiem, ir ievērojams ar tā nepārspējamo precizitāti, augsto likviditāti un kvalitāti. Lietoti visā Britu impērijā, suverēni tika dēvēti par „pasaules monētu monētām”, un tie bija klasisko zelta standartu pamats, ieņemot būtisku lomu starptautiskajās finansēs un tirdzniecībā. 19. gs. laikā zelta suverēni bija likumīgs maksāšanas līdzeklis vairāk nekā 20 valstīs, kas arī apliecina to plašo ietekmi. To mantojumu joprojām augstā vērtē tur arī pašreizējā Apvienotās Karalistes valdība, kas karalienes Viktorijas zelta suverēnu ir atzinusi par likumīgu maksāšanas līdzekli. Zelta suverēniem ir īsta un pastāvīga materiālā vērtība, tādēļ tie būs lielisks papildinājums jebkura investora portfelim.

Kāpēc iegādāties

 • Suverēni ir Lielbritānijas vispopulārākās monētas. Zelta suverēni ir Lielbritānijas visiecienītākās un pasaulē visatpazīstamākās zelta monētas, kas simbolizē Britu impērijas zelta laikmetu.
 • Zelta suverēni ir likvīdi. Ar vairāk nekā 700 miljoniem eksemplāru, kas izkalti, sākot ar 19. gs. sākumu, zelta suverēniem ir plašs un likvīds tirgus.
 • Zelta suverēni ir norēķinu līdzeklis. Visi zelta suverēni, kas izkalti pēc 1837. gada, tiek uzskatīti par likumīgu maksāšanas līdzekli, un Apvienotajā Karalistē tos neapliek ar kapitāla pieauguma nodokli.
 • Zelta suverēni ir starptautiski atzītas monētas. Zelta suverēns ar tā 500 gadu garo iespaidīgo vēsturi un uz tā attēloto karalieni Viktoriju, kura bija cilvēces vēsturē lielākās impērijas valdniece, apliecina to, cik plaši monētu iespējams apmainīt visā pasaulē.
 • Zelta suverēni ir kā ieguldījums. Zelta suverēni ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Zelta suverēni ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, zelta suverēni kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  556,56 €
 • Atpirkšanas cena
  505,41 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  51,15 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 123.71% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2171,44 EUR/oz

Vēsture

Karalienes Viktorijas zelta suverēns

Uz monētas aversa redzama karaliene Viktorija, kas ir Lielbritānijā visilgāk valdošais monarhs, kā arī attiecīgi uz zelta suverēna visilgāk attēlotā reģente. 1819. gadā dzimusī karaliene tika kronēta 18 gadu vecumā un viņa valdīja gandrīz 64 gadu garumā. Viņas par Viktorijas laikmetu dēvētajā valdīšanas laikā Lielbritānija sasniedza ievērojamu ekonomisko un sociālo progresu. Šai periodā bija vērienīga izaugsme: tvaika kuģu ieviešana un dzelzceļu tīkla paplašināšanās sekmēja tirdzniecību, tika piedzīvots tehnikas progress, kā telefona, telegrāfa un automobiļa izgudrošana, uzlabojās sakaru sistēma, Londona bija pasaules finanšu centrs, uzplauka britu rūpniecība un impērijā valdīja labklājība. Tāpat arī par par Pax Britannica sauktais ilgstošā miera periods, ko gan īslaicīgi iztraucēja Krimas un būru kari, Viktorijas laikmetā bija viens no galvenajiem starptautiskās tirdzniecības un Lielbritānijas labklājības faktoriem. Kaut gan šai periodā karaliene Viktorija valdīja tikai kā konstitucionāls monarhs ar ierobežotām pilnvarām, viņa tomēr bija cilvēces vēsturē lielākās impērijas valdniece, kā arī, iespējams, visu laiku visietekmīgākā sieviete. Karalienes Viktorijas valdīšanas laiks beidzās ar viņas nāvi 1901. gadā. Pēc tam tronī kāpa viņas vecākais dēls Edvards VII, un viņš bija nākamais valdnieks, kura krūšutēls tika attēlots uz zelta suverēna.

Lielbritānijas zelta suverēni — ieguldījums, kas aptver vairāk nekā 500 gadus senu britu vēsturi.

Kad Anglijas karalis Henrijs VII apstiprināja zelta suverēnu kalšanu 1489. gadā, neviens nevarēja pat iedomāties, ka vairāk nekā pēc pieciem gadsimtiem zelta suverēnus joprojām kals Lielbritānijas Karaliskā monētu kaltuve. Tas padara britu zelta suverēnu par vecāko zelta monētu pasaulē, kas joprojām tiek ražota. Suverēns ir simbols vairāk nekā pus gadsimtu ilgai vēsturei, un visu šo laiku tas ir saglabājis gandrīz vienādu provi un kvalitāti, tādā veidā iegūstot ļoti uzticamas monētas reputāciju. Pateicoties tā vēsturiskajai nozīmei, mūsdienās zelta suverēns ir iecienīts kolekcionāru vidū; to vēlas saņemt dāvanā tie, kuri apzinās tā eleganci un vērtību, un to cenšas iegūt tie, kuri vēlas, lai viņu materiālās vērtības ir drošas, likvīdas un viegli pārvietojamas.

Suverēns — slavena Anglijas karaliskā zelta monēta

Suverēna vēstures aizsākumi meklējami Viduslaikos, kad dārgmetāla monētām bija īpaši svarīga loma Anglijas valdnieka atpazīstamības veicināšanā. Lai izrādītu savu varenumu, karalis Henrijs VII lika oriģinālo zelta suverēnu izgatavot no 24 karātu zelta, kas svēra pusi trojas unces, un monētas aversu rotāja majestātisks karaļa attēls. Tā sastāvā bija pārāk daudz zelta, tāpēc tas bija pārāk vērtīgs, lai izmantotu ikdienas tirdzniecības darījumos, bet tā vietā to pasniedza kā dāvanu augsta ranga amatpersonām, kad tās bija ieradušās pie karaļa vizītēs. Laika gaitā zelta suverēnu tehniskā specifikācija mainījās un tika izveidots izturīgāks sakausējums, nosakot zelta saturu 91,6 % jeb 22 karātu apmērā. Šīs izmaiņas palīdzēja plašāk atzīt to kā apgrozībā esošu monētu, un tā kā tās mērķis bija veicināt valdnieka atpazīstamību karalistē, radās arī šīs monētas nosaukums „suverēns” (vārda sovereign nozīme angļu valodā ir arī „monarhs, karalis”), kļūstot par Anglijas karaļa de facto monētu. Karaļi un karalienes, kas valdīja pēc karaļa Henrija VII turpināja viņa aizsākto tradīciju, attēlot savu krūšutēlu uz zelta suverēna aversa; šī tradīcija turpinās vēl šodien, ko var novērot uz mūsdienu zelta suverēna, uz kura attēlots karalienes Elizabetes II krūšutēls.

Zelta suverēns — 22 karāti uzticamības un precizitātes

Zelta suverēns ieguva plašu atpazīstamību ne tikai tāpēc, ka uz tā bija attēlots ietekmīgs valdnieks (taču tas noteikti to veicināja), bet arī tāpēc, ka tam piemita nevainojama vienveidība, kas ļāva to plaši izmantot starptautiskajā tirdzniecībā. Katra zelta suverēna, ko izkala, sākot no 1817. gada, sastāvā bija zelts vienas mārciņas (£1) apmērā jeb 22 karāti zelta, kas svēra 7,322 gramus. Pati monēta svēra precīzi 7,98805 gramus, un Anglijas likums to atzina par likumīgu maksāšanas līdzekli, ja tā svars nebija zemāks par 7,9379 gramiem. Karaliskā monētu kaltuve, kas bija galvenā monētu kontroles iestāde, bija tik apņēmības pilna nodrošināt zelta suverēna precizitāti, ka tā pat publiski izziņoja, ka iedzīvotāji var savas monētas, kuras svēra mazāk par nepieciešamo svaru, samainīt pret jaunizkaltajām monētām. Vēl viena zelta suverēna unikālā īpašība bija tāda, ka tam nebija noteiktas nominālvērtības, jo tā vērtība bija piesaistīta tikai tā tīrā zelta saturam, kas tajā laikā bija novērtēts £1 apmērā.

Zelta suverēns — pirkt, pārdot un izmantot tirdzniecībā

Pateicoties zelta suverēna vienveidīgajam svaram, provei un vērtībai, tā izmantošana starptautiskajā tirdzniecībā un darījumu slēgšanā strauji pieauga. Ar tiem norēķinājās ķīniešu tējas tirgotāji, indiešu audumu tirgoņi un amerikāņu kokvilnas pārdevēji, tādā veidā zelta suverēni ne tikai pildīja savu lomu kā stabila valūta, bet arī kā britu ietekmes veicinātājs visā pasaulē. Zelta suverēni kļuva par Britu impērijas valūtu, kuru kala monētu kaltuvēs visā pasaulē, piemēram, dažas no tādām vietām bija Pērta Austrālijā, Bombeja Indijā un Pretorija Dienvidāfrikā, kas nodrošināja to, lai šīs zelta monētas tirdzniecībā vienmēr būtu ērti pieejamas. Līdz 20. gs. sākumam bija izkaltas un pa visu pasauli izplatītas vairāk nekā 600 miljoni zelta suverēnu, tā sasniedzot gandrīz visus zemes nostūrus. Suverēns nostiprināja savu lomu kā viena no ievērojamākajām oficiālajām monētām, kas ietekmējusi pasaules tirdzniecību.

Zelta suverēns — likumīgs maksāšanas līdzeklis, kas atzīts visā Britu impērijā

Britu uzvara pār Napoleonu Vaterlo kaujā 1815. gadā atstāja to bez nopietna konkurenta, padarot to par viennozīmīgu tā laika vadošo lielvaru. Bez konkurentiem jūrā tā ātri izveidoja tirdzniecības vietas, kolonijas, ieguva domīnijas un valdījumus un vienlaicīgi arī uzņēmās „pasaules policista” lomu, sargājot visus savus dārgos īpašumus. Zelta suverēnam bija nozīmīga loma Lielbritānijas imperiālisma uzplaukumā, jo tas palīdzēja sekmēt tirdzniecību starp tās daudzajiem protektorātiem. Lielbritānijas varas zenītā 20. gs. 20. gados impērijas sastāvā bija gandrīz ceturtdaļa zemes teritorijas un gandrīz puse miljarda cilvēku. Britu impērija bija lielākā impērija pasaules vēsturē, tādēļ to mēdza dēvēt par „impēriju, kurā saule nekad nenoriet”.

Zelta suverēni — vērtība ceļas

Diemžēl Pirmā pasaules kara sākums piespieda Apvienoto Karalisti atmest zelta standarta ievērošanu un pēcāk arī tās zelta suverēnu ražošanu. Lai finansētu karu, britu valdība pat vērsās pie iedzīvotājiem, lai tie iemaina savas zelta monētas pret kara obligācijām, kā rezultātā liels skaits suverēnu nonāca valdības rīcībā (tiek lēsts, ka nodotais zelta suverēnu apjoms bija mērāms £100 miljonu apmērā (€23 miljardi mūsdienu naudā). Neraugoties uz to, ka zelta suverēni palīdzēja Lielbritānijai karu uzvarēt, to demonetizācija aizsāka papīra mārciņu ēru, kas nākamā gadsimta laikā diemžēl lika suverēniem piedzīvot kritienu to pirktspējā. Ja pirms Pirmā pasaules kara zelta suverēns bija vērts £1, tad šodien šo monētu pārdod par apmēram £200. Lai arī zelta suverēnus atsāka kalt 1925. gadā, tos pārtrauca izmantot ikdienas tirdzniecības darījumos, un to nepārtraukta ražošana atsākās vien pēc 1957. gada.

Lielbritānijas Karaliskā monētu kaltuve ir viena no vecākajām un ievērojamākajām Lielbritānijas valdības iestādēm. Tās ilgā darbības vēsture vairāk nekā 1100 gadu garumā, kā arī tas, ka šajā kaltuvē tika saražotas daudzas no pasaulē visatpazīstamākajām monētām, kā zelta suverēns, ir padarījis to par vienu no slavenākajām monētu kaltuvēm pasaulē. Kopš 1279. gada, kad šī monētu kaltuve uzsāka savu darbību Londonas Tauerā, tā ir bijusi atbildīga par Apvienotās Karalistes monētu ražošanu. Tās labā reputācija, nodrošinot augstvērtīgas un uzticamas monētas, tika spodrināta vēl vairāk, kad sers Īzaks Ņūtons kļuva par Karaliskās monētu kaltuves galvu. Viņa vadības laikā Karaliskajā monētu kaltuvē viņš bija atbildīgs par britu mārciņas pielīdzināšanu zelta standartam.

Šodien Karaliskā monētu kaltuve ir atbildīga ne tikai par Apvienotajā Karalistē apgrozībā esošo monētu kalšanu, bet arī par oficiālo monētu ražošanu vairāk nekā 60 pasaules valstīm. Taču viena no svarīgākajām un ievērojamākajām monētām, kas tajā jebkad ir kalta, neapšaubāmi ir zelta suverēns, ko šobrīd ražo Karaliskās monētu kaltuves filiāle Lantrisantas pilsētā Velsā, Apvienotajā Karalistē. Mūsdienu zelta suverēna precizitāte un kvalitāte ir tieši tāda pati, kāda tā bija divsimt gadus atpakaļ — tā ir izgatavota no 22 karātu tīra zelta un sver precīzi 7,98805 gramus. Arī zelta suverēna popularitāte nav mazinājusies, kā to apliecināja 2014. gads, kad Karaliskajai monētu kaltuvei izbeidzās visi 2014. gada zelta suverēni to lielā pieprasījuma dēļ. Zelta suverēns neapšaubāmi ir viena no ievērojamākajām zelta monētām, kāda jebkad ir saražota, un tas, ka kopš 1957. gada ir izkalti gandrīz 100 000 000 zelta suverēni apliecina to izcilību un uzticamību. Zelta suverēna reputācija, nesot „pasaules monētu monētas” vārdu, dzīvos vēl gadsimtiem ilgi, jo, ņemot vērā to drošumu, likviditāti un uzticamību, apķērīgi investori vienmēr dos priekšroku daļu no savas materiālās vērtības turēt zelta monētās.

Produkta svars gramos
7.98
Zelts (999.9°) svars gramos
7.315
Prove
916.7
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.23542
Diametrs
22.05
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 suverēns
Ražotājs
The Royal Mint, Lielbritānija

Averss

 • Zelta suverēns ar jaunas karalienes Viktorijas krūšutēlu, kas izdots no 1871. gada līdz 1885. gadam: Uz aversa ir jauna karaliene Viktorija, kuras mati ir sapīti copē. Ap to vijas uzraksts „VICTORIA DG BRITANNIAR REG FD”, kura tulkojums ir „Viktorija, ar Dieva žēlastību visu britu karaliene, ticības aizstāve”.
 • Zelta suverēna jubilejas tirāža ar karalienes Viktorijas krūšutēlu, kas izdota no 1887. gada līdz 1893. gadam: Atzīmējot viņas valdīšanas 50. gadadienu, uz aversa ir pusmūža karaliene Viktorija ar kroni galvā. Ap to vijas uzraksts „VICTORIA DG BRITT REG FD”, kura tulkojums ir „Viktorija, ar Dieva žēlastību visu britu karaliene, ticības aizstāve”.
 • Zelta suverēns ar karalienes Viktorijas krūšutēlu ar plīvuru uz galvas, kas izdots no 1893. gada līdz 1901. gadam: Uz aversa ir pieaugusi karaliene Viktorija ar diadēmu un plīvuru uz galvas. Ap to vijas uzraksts „VICTORIA DEI GRA BRITT REGINA FID DEF IND IMP”, kura tulkojums ir „Viktorija, ar Dieva žēlastību visu britu karaliene, ticības aizstāve, Indijas imperatore”. Uz visu monētu reversiem ir attēlots kristiešu moceklis Sv. Georgs, kurš nāvē pūķi. Dizaina autors ir pazīstamais itāļu gravieris un Karaliskās monētu kaltuves galvenais medaļu mākslinieks Benedeto Pistruči (Benedetto Pistrucci). Zem attēla ir redzams emisijas gads. Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Reverss

Uz visu monētu reversiem ir attēlots kristiešu moceklis Sv. Georgs, kurš nāvē pūķi. Dizaina autors ir pazīstamais itāļu gravieris un Karaliskās monētu kaltuves galvenais medaļu mākslinieks Benedeto Pistruči (Benedetto Pistrucci). Zem attēla ir redzams emisijas gads. 

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu