fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

✨SUPERCENA✨

Investīciju komplekts "Zelta starts 15"

Ir noliktavā
Tavex saviem klientiem nodrošina gatavu investīciju komplektu, kas palīdzēs izveidot pārdomātu dārgmetālu portfeli. Investīciju komplekts "Zelta starts 15" ir paredzēts ... lasīt vairāk
Pārdodam Jūs ieekonomējāt Mēs pērkam
17958,16 €
18044,31 €
86,15 € 17270,40 €
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex saviem klientiem nodrošina gatavu investīciju komplektu, kas palīdzēs izveidot pārdomātu dārgmetālu portfeli. Investīciju komplekts "Zelta starts 15" ir paredzēts investoriem, kuri veido savu investīciju portfeli un vēlas ieguldīt dārgmetālos aptuveni 15 000 eiro. Šī komplekta produkti tiek izvēlēti, balstoties uz mūsu klientu vēlmēm, kā arī pēc izdevīgākākajiem nosacījumiem (mazākais ieguldījumu produktu uzcenojums). Tā kā komplektā ir iekļautas pasaulē slavenu zelta ražotāju monētas un stieņi, šis komplekts ir labākais veids kā šodien varētu veikt pēc iespējas ienesīgāku ieguldījumu, un nākotnē varētu pārdot zelta aktīvus gan vienā reizē vai pa daļām. Pieredzējušam investoram šis komplekts ir laba iespēja ar izdevīgiem nosacījumiem palielināt savu zelta pozīciju investīciju portfelī.

Investīciju komplekts "Zelta starts 15" sastāv no 3 zelta monētām un 2 zelta stieņiem:

Investīciju komplektā ir 7,82 unces (243,31 g) 999,9 tīrā zelta, tādējādi nodrošinot investīciju likviditāti un iespēju nepieciešamības gadījumā pārdot zelta aktīvus pa daļām.

Kā ilggadējs The Perth Mint (Austrālija) un Valcambi (Šveice) kaltuvju partneris, kā arī lielākais dārgmetālu tirgotājs Ziemeļeiropā, mēs spējam piedāvāt tirgū labāko cenu šiem investīciju produktiem.

Kāpēc iegādāties

  • Investīciju komplektam "Zelta starts 15" ir konkurētspējīga cena par 1 g tīra zelta. Iegādājoties investīciju komplektu, jūs saņemat labāku cenu nekā pērkot šos produktus atsevišķi.
  • Investīciju komplekts "Zelta starts 15" ir piemērots arī investoram iesācējam. Šī ir labākā izvēle tiem, kas vēlas redzēt fiziskā zelta priekšrocības, ieguldot aptuveni 15 000 eiro.
  • Investīciju komplekta "Zelta starts 15" cena ir balstīta uz pasaules zelta cenām. Komplektā iekļauto investīciju monētu un stieņu cena ir balstīta uz tīrā zelta saturu.
  • Investīciju komplekts "Zelta starts 15" ir vēsturiski uzticams veids, kā diversificēt tirgus riskus. Vēsturiski zeltam ir bijuši labi rezultāti. "Zelta starts 15" spēj aizsargāt ieguldījumu portfeli no tirgus riskiem.
  • Investīciju komplekts "Zelta starts 15" sniedz iespēju ieguldīt savus uzkrājumus. Šis komplekts ir lieliska izvēle tiem, kas izvēlas ilgtermiņa ieguldījumu un novērtē fiziskā zelta stabilitāti un drošību.

Iepakojums

Valcambi zelta stienis ir iepakots aizzīmogotā caurspīdīgā un drošā aizsargiepakojumā. Stieņa iepakojums ir arī autentiskuma sertifikāts.

Pērtas Monētu kaltuvē katra monēta atsevišķi ir iepakota plastmasas kapsulā. Šī komplekta monētu kvalitāte ir "bullion uncirculated", kas nozīmē, ka ļoti ieteicams neizņemt zelta monētu no kapsulas (tas var negatīvi ietekmēt pirkuma cenu nākotnē).

Investīciju komplekts "Zelta starts 15" sastāv no 3 zelta monētām un 2 zelta stieņiem:

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu