fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Austrijas 1 dukāta zelta monēta

Ir noliktavā
Austrijas visievērojamākā vēsturiskā zelta monēta — Franča Jozefa dukāts — ir izcila zelta monēta, kura visā pasaulē ir pazīstama ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
269,23 €
245,01 € 9.00%
10-19
266,83 €
245,01 € 8.18%
20+
265,15 €
245,01 € 7.60%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,98 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Austrijas visievērojamākā vēsturiskā zelta monēta — Franča Jozefa dukāts — ir izcila zelta monēta, kura visā pasaulē ir pazīstama ar tās ilgo vienveidības vēsturi un augsto provi. Dēvēts arī par Austrijas dukātu vai 1 dukātu, tas simbolizē tā laika otro lielāko valsti Eiropā un vienu no vadošajām valstīm pasaulē — Austrijas impēriju un tās vēsturi. Pagātnes notikumi ir iemūžināti 98,6 % proves zeltā, kas klasiskajām zelta monētām ir viens no augstākajiem rādītājiem zelta satura ziņā. Viena dukāta zelta monēta ir detaļām bagāta un izrotāta ar Habsburgu dzimtas (viena no vecākajām un ietekmīgākajām karaliskajām ģimenēm) ģerboni un krūšutēlu ar vienu no pēdējiem visievērojamākajiem monarhiem Eiropā — Austrijas Franci Jozefu. Šī monēta ar savu dizainu pirmo reizi tika izkalta 1872. gadā, un šodien to pašu dizainu izmanto pazīstamā Austrijas Monētu kaltuve, lai ražotu Franča Jozefa dukāta kopijas. Būdams Austrijas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris un lielākais šīs monētas tirgotājs Eiropā, Tavex piedāvā šīs iespaidīgās vēsturiskās zelta monētas par visizdevīgāko cenu tirgū.

Kāpēc iegādāties

 • Franča Jozefa 1 dukāts ir Austrijas visslavenākā vēsturiskā zelta monēta. Pazīstama ar tās ilgo vienveidības vēsturi, augsto provi un māksliniecisko skaistumu Franča Jozefa dukāta monēta ir visatpazīstamākā monēta Centrāleiropā.
 • 1 dukāta Franča Jozefa monēta ir ideāli piemērota monētu kolekcionāriem. Ja iegādāsieties šo monētu, tas nozīmēs to, ka jums burtiski piederēs daļiņa Eiropas vēstures. Monēta simbolizē vienu no pasaules lielvarām — Austroungārijas impēriju un tās vēsturi, un uz tās ir atainots viens no vadošajiem tā laika monarhiem — imperators Francis Jozefs.
 • 1 dukāta Franča Jozefa zelta monētas ir norēķinu līdzeklis. Austrijas dukātus neapliek ar pievienotās vērtības nodokli, un gan dārgmetālu tirgotāji, gan investori visā Eiropā brīvi maina tās pret reālu valūtu.
 • 1 dukāta Franča Jozefa zelta monētas ir starptautiski atzītas. To ilgāk nekā gadsimtu senā vēsture un fakts, ka tās pašreiz kaļ pazīstamā Austrijas Monētu kaltuve, apvienojumā ar to unikālo dizainu un formu padara tās par īpaši ievērojamām monētām, kuras pieņem visā pasaulē.
 • 1 dukāta Franča Jozefa zelta monētas ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Austrijas dukāti ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas.
 • 1 dukāta Franča Jozefa zelta monētu cena ir atkarīga no zelta cenas. 1 dukāta zelta monētu pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • 1 dukāta Franča Jozefa zelta monēta būs lieliska dāvana jūsu tuviniekiem. Papildus tam, ka tā ir ilgas noturības simbols, dukāta zelta monēta arī ir būtiska vēstures sastāvdaļa.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  269,23 €
 • Atpirkšanas cena
  245,01 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  24,22 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 124.83% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,34 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2173,08 EUR/oz

Vēsture

Lielākā daļa zelta dukātu, uz kuriem ir atainots Francis Jozefs, tika laistas apgrozībā, sākot ar 20. gadsimta sākumu. 1915. gada 1 dukāta monētu oficiālas kopijas mūsdienās ražo Austrijas Monētu kaltuve.

Dukāta monētas vēsture

Nebūtu pārspīlēti apgalvot, ka dukāts ir pasaules numur viens zelta monēta tās vienveidības ziņā un viena no trim vissvarīgākajām klasiskajām monētām, kas jebkad ir Eiropā ražotas. Dukāts patiesībā nav cēlies Austrijā; tā saknes ir meklējamas Viduslaiku Itālijā. Zelta dukāta, kura vienveidība sekmēja tirdzniecību vairāk nekā 700 gadu garumā, rašanās vieta bija Itālijas pilsēta Venēcija. 12. un 13. gadsimtā Venēcija bija spēcīga tirdzniecības pilsēta un vadošā pilsētvalsts Adrijas jūras piekrastē. Lai paplašinātu pilsētas tirdzniecību un atpazīstamību, tajā laikā pie varas esošais hercogs uzsāka kalt zelta monētas, kuras svēra 3,5 gramus un kuru zelta prove bija 98,6 % (23,68 karāti). Tā kā hercogi (angļu valodā „duke”) valdīja pār pilsētu, jaunā monēta tika nosaukta par „ducatus”, kas latīņu valodā nozīmē „hercogiste” (angļu valodā „dukedom”), un tāpēc arī radies mūsdienu nosaukums „dukāts”.

Dukāta zelta saturs bija mārketinga kampaņa

Jau no paša sākuma dukāts guva tūlītējus panākumus. Tas notika daļēji pateicoties Venēcijas ietekmei reģionā un tās plašajiem tirdzniecības sakariem, taču arī monētas augstā prove bija tas, kas ļāva dukātiem iegūt plašu atpazīstamību un sekmēja tos atzīt kā apgrozībā esošas monētas. Attīrīt zeltu tādā mērā tajā laikā bija sasniegums pats par sevi, un tā rezultātā dukāts mirdzēja tik spožā zelta krāsā, ka citas monētas tam blakus izskatījās pavisam neizteiksmīgi. Neskaitot florīnu, kuram bija līdzīgs standarts un kas līdzās dukātam arī sacentās par vadošās apgrozībā esošās monētas lomu tirdzniecībā, pārējās tā laika monētas bija izgatavotas no zemākas proves sudraba vai zelta. Interesanti ir tas, ka iemesls, kāpēc dukātu izgatavoja ar tik augstu provi bija saistīts ar to, ko mūsdienās mēs sauktu par „mārketingu”. Tīrs jeb 24 karātu zelts ir ļoti mīksts, un tieši tāpēc apgrozībā esošām monētām tik daudz karātu nav piemēroti, jo tās ātri nolietotos. Taču zelta monēta ar tik augstu provi spēj atstarot tās skaisto un valdzinošo zelta krāsu, un šo īpašību novērtē daudzi līdz pat šai dienai.

Zelta dukāts kļūst par vislabāko universālo monētu

Dukāta galvenais mērķis bija paplašināt Venēcijas ietekmi, un tieši to šī monēta arī panāca. Dukāti veicināja tirdzniecību un atviegloja preču apmaksu visā Vidusjūras reģionā, sasniedzot pat tik attālas tirdzniecības vietas kā Indija, Āfrika un Tuvie Austrumi. 15. gadsimtā Venēcijas dukāts bija kļuvis par starptautisku izvēles valūtu. Dukāta popularitāte bija tik liela, ka arī citas valsts un pilsētvalstis sāka atdarināt Venēcijas dukātu, izkaļot savas monētu versijas ar atšķirīgu dizainu vai formu, taču pieturoties pie vienveidības standarta 3,5 gramiem un 98,6 % zelta saturu. Itālijas slavenās pilsētvalstis, kā Roma, Dženova un Florence, tādas ārvalstu pilsētas kā Konstantinopole un Ako, kā arī lielākā daļa Eiropas valstu, tostarp Austrija, Zviedrija, Nīderlande, Vācija un Krievija, kādā savas vēstures posmā kala dukātus. Kopš tā ieviešanas dukātu ir kalušas vairāk nekā 250 dažādas valsts un privātās monētu kaltuves. Visaizraujošākais ir tas, ka, pateicoties tam, ka Venēcijas un citas monētu kaltuves gadu gaitā saglabāja dukāta vienveidību svara un proves ziņā, jēdzienu „dukāts” asociējas ar norēķina vienību. Piecu gadsimtu garumā Venēcijas pilsēta laida apgrozībā dukātus ar līdzīgu dizainu līdz 1797. gadam, kad to iekaroja Napoleons Bonaparts.

Uz dukāta ir attēlots Habsburgu dzimtas ģerbonis.

Habsburgu karaliskā ģimene līdzīgi kā dukāta zelta monēta bija ar plašu un gadsimtiem ilgu ietekmi. Ģimenes saknes meklējamas 10. gadsimtā saistībā ar Habsburgu pils celšanu Ārgavā, Zviedrijā. 13. gadsimta beigās ģimene ieguva varu pār Austrijas hercogisti, pār kuru viņi valdīja ilgāk nekā 600 gadus līdz Austrija kļuva par republiku 1919. gadā. Habsburgi bija viena no Eiropas visietekmīgākajām karaliskajām dzimtām, kas savu ietekmi guva noslēdzot izdevīgas laulības un politiskas apvienības. Laikā starp 15. un 18. gadsimtu tā regulāri valdīja pār Svēto Romas impēriju (politisks veidojums, kas stiepās no Romas Itālijā līdz Vācijas ziemeļu daļai). Ģimenes varas zenītā tā valdīja ne tikai Centrāleiropā, bet tai piederēja arī Spānija, daļa Itālijas, lielākā daļa Nīderlandes teritorijas un valdījumi Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

Pēc tam, kad 19. gadsimta sākumā Svētā Romas impērija nonāca Napoleona Bonaparta lielās armijas rokās, attapīgie Habsburgi noslēdza ar Napoleonu vienošanos, solot uzticību, pret kuru viņi saņēma tiesības atgriezties savā ilglaicīgajā cietoksnī Austrijā. Habsburgi pacietīgi apvienoja savas zemes un nostiprināja savu varu, nodibinot Austrijas impēriju, kuras sastāvā bija Austrija un vairākas dienvidos un austrumos esošās vasaļvalstis. Kad Napoleons cieta savu pirmo lielo sakāvi, piedzīvojot smagu militārās akcijas sagrāvi Krievijā, Habsburgi ar citiem sabiedrotajiem ātri nostājās pret viņu un 1815. gadā sakāva Francijas bijušo lielo armiju. Kā vieni no kaujas uzvarētājiem, Habsburgi pieteica savas tiesības uz papildu teritorijām, tostarp Horvātiju, Itālijas ziemeļu daļām (Lombardija-Venēcija) un reģionu, kas mūsdienās ir Rietumaustrija. Paplašinātā Austrijas impērija kļuva par otro lielāko valsti Eiropā ģeogrāfiskajā ziņā, pār kuru Habsburgi valdīja visu nākamo gadsimtu.

Dukāts veicināja tirdzniecību Austrijas impērijā

Pirmais Austrijas dukāts tika laists apgrozībā 16. gadsimta sākumā. Tās kā tirdzniecības monētas atpazīstamība kļuva īpaši jūtama ar Austrijas impērijas paplašināšanos 1816. gadā. Austrijas impērijas sastāvā bija 12 dažādas valstis, kas to padarīja pēc iedzīvotājiem par trešo lielāko daudznacionālo karalisti Eiropā. Tās dinamiskā ekonomika lielā mērā bija atkarīga no tirdzniecības, kuru Austrijas zelta dukāts palīdzēja veicināt. Taču dukāts nebija vienīgā zelta monēta, ko tajā laikā izmantoja Austrijas impērijā. Decimālās skaitīšanas sistēmas monētas, kurām bija zemāks zelta saturs, bija ērtāk lietojamas, tāpēc ikdienā tās tika izmantotas vairāk. Šīs monētas, tostarp Austrijas zelta guldenis un krona un Ungārijas zelta forints, bija apgrozībā līdzās dukātam. Taču Austrijas dukāts bija iecienītākā zelta monēta tirdzniecības darījumu slēgšanā gan Austrijas impērijā, gan ārpus tās.

Franča Jozefa dukāts ir visiecienītākā zelta monēta Centrāleiropā.

Dukāti ar Franča Jozefa attēlu ir vispopulārākā Austrijas zelta dukātu versija. Tā lielā popularitāte ir pateicoties tam, ka Francis Jozefs tika uzskatīts par patriarhālu līderi, kas saturēja kopā impēriju, tādā veidā iemantojot pavalstnieku cieņu. Francis Jozefs ieņēma troni 1848. gadā, bet viņa pirmie divdesmit valdīšanas gadi bija juceklīgi, kad viņa spējas valdīt pār reģionu ar stingru roku tika apšaubītas. Solferīno kaujā Itālijā 1859. gadā militārajā jomā nepieredzējušais Francis Jozefs pats komandēja karaspēku un zaudēja kaujā pret Francijas un Itālijas armijām, kā rezultātā viņam bija sabiedrotajiem jāatdod Lombardija (Milānas reģions). 1866. gadā viņš zaudēja austriešu–prūšu karā, kas nozīmēja to, ka viņam bija Austrijas kontrolē esošais Venēcijas reģions jānodod Prūsijas sabiedrotajam — Itālijas karalim Viktoram Emanuelam. Gadu vēlāk Ungārijas nacionālistiskais sentiments piespieda Franci Jozefu piešķirt tai lielāku autonomiju, vienlaicīgi izveidojot Austroungārijas impēriju. Neraugoties uz šīm neveiksmēm, sākot ar 1867. gadu viņa valdīšanas laiks bija mierpilns un veiksmīgs līdz viņa nāvei 1916. gadā.

Šajā saticības pilnajā laika periodā Austroungārija zēla un plauka. Visā duālajā monarhijā paplašinājās rūpniecība, sabiedrības mākslas un zinātnes nozares plauka, jo īpaši Austrijā, tika modernizēta infrastruktūra, būvēti dzelzceļa tīkli, upju kanāli un ostas. Ungārija kļuva par vienu no galvenajiem pārtikas ražotājiem visai Eiropai, un impērija kopumā kļuva par pasaulē ceturto lielāko iekārtu un mehānismu ražotāju. Ar pieaugošajiem ienākumiem un plaukstošo tirdzniecību Franča Jozefa valdīšanas laiku asociēja ar „bagātības” laiku, kā rezultātā viņa popularitāte cilvēku vidū auga. Viņš bija īpaši populārs Austrijas konservatīvās sabiedrības vidū, kā arī plašu atbalstu viņš guva Slovēnijā, Horvātijā, Ungārijā un Čehijas Republikā. Paraža dāvināt Franča Jozefa dukātus jaundzimušo vecākiem, jaunajiem pāriem vai vienkārši kā atmiņā paliekošu dāvanu kļuva par tradīciju, ko joprojām piekopj bijušās Austroungārijas impērijas valstis.

Austrijas Monētu kaltuve, kas ir Austrijas Centrālās bankas filiāle, ir pasaulē pazīstama monētu kaltuve, kuras vēsture aizsākās 12. gadsimtā. Austrijas Monētu kaltuves stāsts aizsākās 1194. gadā, kad Ričards Lauvassirds samaksāja Austrijas hercogam Leopoldam V 12 tonnas sudraba, lai atbrīvotu viņu no ieslodzījuma. Vēlāk hercogs izmantoja šo sudrabu, lai kaltu sudraba monētas, tā veidojot pamatu Austrijas Monētu kaltuves aizsākumiem. Savā bagātajā un ilgajā vēsturē Austrijas Monētu kaltuve ir saražojusi daudzas Eiropas slavenākās un plaši izmantotās monētas, tostarp zelta kronas, guldeņus, dukātus un sudraba monētas, kā Marijas Terēzes tāleri. Daudzas no Austrijas Monētu kaltuves emitētajām zelta monētām plaši izmantoja tirdzniecībā Austroungārijas impērijas laikā, bet sudraba tāleri kļuva par vienu no visvairāk kaltajām un plašāk izmantotajām sudraba monētām pasaules tirdzniecībā laika no 1750. gada līdz 20. gs. 50. gadiem. Šodien monētu kaltuve ir vislabāk pazīstama ar Eiropā vispieprasītāko investīciju dārgmetāla monētu, zelta un sudraba „Filharmonika”, ražošanu.

Produkta svars gramos
3.4909
Zelts (999.9°) svars gramos
3.44203
Prove
986
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.11066
Diametrs
20
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dukāts
Ražotājs
Münze Österreich, Austrija

Averss

Uz aversa ir attēlots imperatora Franča Jozefa krūšutēls, un viņam galvā ir lauru lapu vainags. Ap imperatora attēlu ir viņa tituls „FRANC IOS I D G AUSTRIAE IMPERATOR”, kura tulkojums ir „Francis Jozefs I, ar Dieva žēlastību Austrijas imperators”.

Reverss

Uz reversa ir attēlots Habsburgu dzimtas ģerbonis, ap kuru vijas uzraksts „HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX AA 1915”, kura tulkojums ir „Ungārija, Bohēmija, Galīsija, Lodomērija, Ilīrija, Austrijas karalis un erchercogs 1915. gads”.

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu