fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Valcambi 1 unces zelta monēta „Armilārā sfēra”

Pieejams pasūtījumam
Šīm lieliskajām īpaši veidotajām 24 karātu zelta monētām „Armilārā sfēra” („A” monētām) ir unikāls, jauns un moderns dizains. Katra ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
2798,25 €
2129,62 € 23.89%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 13,65 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Šīm lieliskajām īpaši veidotajām 24 karātu zelta monētām „Armilārā sfēra” („A” monētām) ir unikāls, jauns un moderns dizains. Katra no četrām daudzfunkcionālajām „A” monētām atbilst CombiBarTM mērķim, tomēr to iespējamās funkcijas atšķir tās no jebkuras citas monētas.

Pateicoties izcilai profesionālajai meistarībai un jaunākajām tehnoloģijām, Valcambi kaltuvē ir izveidotas šīs jaunās avangardiskās „A” monētas. Apaļais vienu unci smagais 999,9 proves tīra zelta investīciju produkts ar caurumu vidū patiesībā sastāv no četrām Kuka Salās emitētām ¼ unces smagām 999,9 proves tīra zelta monētām, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Tās ir savienotas kopā koncentriskos apļos, kurus var pagriezt, izveidojot mākslas darbu, kas atgādina armilāru sfēru, vai sadalīt četrās ¼ unces zelta monētās. Šīs monētas var gan kopā, gan katru atsevišķi valkāt kā rotaslietu.

Kāpēc iegādāties

 • Monētas ir izgatavotas no garantēta 0,9999 augstākās proves zelta. Valcambi ražošanas un apstrādes procesus uzrauga apstiprināti novērtētāji, kurus akreditējis Šveices Federālais cēlmetālu kontroles birojs un LBMA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija), tādā veidā garantējot, ka Valcambi zelta stieņi atbilst stingriem kvalitātes un proves standartiem.
 • Valcambi zelta monēta „Armilārā sfēra” ir norēķinu līdzeklis, jo tās nominālvērtība ir 100 Kuka Salu dolāri. Šveices Centrālā banka, LBMA un visi lielākie preču apmaiņas punkti visā pasaulē pieņem Valcambi zelta monētas kā labas zelta piegādes standartu, garantējot to, ka Valcambi zelta monēta „Armilārā sfēra” ir iespējams apmainīt visā pasaulē, un tās pieņem dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori.
 • Valcambi zelta monētas „Armilārā sfēra” ir meistardarbs ar modernu un unikālu dizainu. Dažāda veida lietojums un unikalitāte citu pasaules monētu vidū tās padara par neparastu mākslas darbu.
 • Valcambi monētām „Armilārā sfēra” ir ievērojams vērtības pieauguma potenciāls. Tā kā to tirāža ir ierobežota, šīs monētas noteikti būs pieprasītas kolekcionāru vidū, kas var būtiski paaugstināt to vērtību otrreizējā tirgū.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2798,25 €
 • Atpirkšanas cena
  2129,62 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  668,63 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 122.45% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,34 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2151,85 EUR/oz

Vēsture

Armilārās sfēras vēsture

Grieķijas astronoms Hiparhs (ap 190. — 120. g. p.m.ē.) par armilārās sfēras izgudrotāju nosaucis Eratostenu (276. — 194. g. p.m.ē.). Armilārā sfēra ir no apļiem un stīpām veidots debesu sfēras modelis, kas ataino ekvatoru un citus meridiānus un var griezties ap savu asi. Šī veidojuma nosaukums atvasināts no latīņu valodas vārda „armilla” (aplis, aproce).

Uzņēmums Valcambi ir Šveices cēlmetālu apstrādātājs, kas tika dibināts 1961. gadā un pasaulē ir pazīstams kā viens no lielākajiem lieto un kalto dārgmetālu stieņu ražotājiem un piegādātājiem. Valcambi dārgmetālu stieņi ar savu izcilo kvalitāti un šveiciešu meistarības piemēru ir izslavēti visā pasaulē, padarot tos par pieprasītiem cēlmetālu pazinēju vidū. Uzņēmums ražo tā izstrādājumus Balernā, Šveicē, kurā darbojas viena no pasaulē lielākajām cēlmetālu ražotnēm, kas spēj apstrādāt 2000 tonnas cēlmetālu gadā. Lai būtu vieglāk saprast, cik liels apjoms tas patiesībā ir, zelta piegāde no raktuvēm 2013. gadā sasniedza 3000 tonnas. Kopējais dārgmetālu apjoms, ko gadā apstrādā šajā ražotnē, ir tik tiešām ievērojams, un fakts, ka viena no pasaulē lielākā zelta ieguves uzņēmuma Newmont Mining īpašumā ir lielākā daļa uzņēmuma akcijas, norāda uz to, cik nozīmīga ir Valcambi kā viena no vadošajām cēlmetālu lietuvēm pasaulē. Valcambi zelta un sudraba stieņus ir akreditējuši visi vadošie cēlmetālu maiņas punkti, Šveices Centrālā banka un LDTA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija) un tos atpazīst visā pasaulē. Uzņēmuma klientu loku veido privātie investori, vairākas lielākās starptautiskās finanšu iestādes, valstu valdības un centrālās bankas.

Valcambi — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas biedrs

LDTA jeb Londonas Dārgmetālu tirgus asociāciju kā neatkarīgu uzraudzības iestādi dibināja Lielbritānijas Centrālā banka 1987. gadā. LDTA aizsākumus var atrast vairākus gadsimtus atpakaļ, kad 18. gs. sākumā Londona aizsāka savu ceļu kā pasaules vadošais cēlmetālu tirdzniecības centrs. Dēvēta par Londonas Zelta tirgu, šo asociāciju pārvaldīja paši Londonas ievērojamākie dārgmetālu tirgotāji un ražotāji, kuri uzraudzīja tirgu, akreditējot cēlmetāla apstrādātājus Londonas Labas piegādes standarta sarakstā. Tikai tiem apstrādātājiem, kuri atbilda Londonas Zelta tirgus sarakstā iekļautajiem kvalitātes un proves kritērijiem, bija ļauts „ieiet” Londonas dārgmetālu tirgū. Šodien vairāk nekā 135 uzņēmumi, tostarp vairāki lielākie cēlmetālu apstrādātāji, uzglabāšanas pakalpojumu sniedzēji, ražotāji un dārgmetālu tirgotāji, ir Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas biedri. Tie visi kopā veido LDTA — pasaulē cienījamāko un uzticamāko starptautisko iestādi, kas uzrauga zelta un sudraba ražošanas un apstrādes procesu. LDTA galvenais uzdevums ir pārvaldīt Labas piegādes standarta sarakstu, kas ir mūsdienu starptautiskais zelta un sudraba stieņu kvalitātes un raudzes noteikšanas standarts.

 

Produkta svars gramos
31.10659
Zelts (999.9°) svars gramos
31.10348
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
55
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
4 x 25 dolāri
Ražotājs
Valcambi Suisse, Šveice

Averss

Uz monētas aversa attēlotie elementi un gravējumi stiepjas pāri visu četru monētu apļiem. Uz katra apļa aversa ir attēlots Īana Renka-Brodlija (Ian Rank-Broadley) veidots karalienes Elizabetes II portrets, kā arī Viņas Majestātes vārda, monētas nominālvērtības, kalšanas gada, emisijas valsts, katras monētas svara, proves un metāla satura gravējumi.

Reverss

Uz reversa redzams vienkāršs nosaukuma „Valcambi” gravējums, kas rakstīts pāri monētu sadalošajām līnijām, savukārt pašā monētas centrā ir caurums.

Iepakojums

Monēta „Armilārā sfēra” ir iepakota caurspīdīgā plastmasas kārbā, un tai ir pievienots autentiskuma sertifikāts, kur norādīts tās svars, katra atsevišķā apļa zelta saturs, kā arī iekļauts novērtētāja paraksts.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu