fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces zelta monēta — Kanādas „Kļavas lapa"

Ir noliktavā
Tavex ar prieku iepazīstina ar Kanādas zelta monētu „Kļavas lapa” — pasaulē pirmo zelta monētu, kas ir likumīgs ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-5
2282,99 €
2153,36 € 5.68%
6-9
2276,53 €
2153,36 € 5.41%
10+
2270,06 €
2153,36 € 5.14%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 11,79 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku iepazīstina ar Kanādas zelta monētu „Kļavas lapa” — pasaulē pirmo zelta monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kura ir izgatavota tikai no 99,99% tīra zelta. 1979. gadā izdotā Kanādas zelta monēta „Kļavas lapa” ir Kanādas Karaliskās monētu kaltuves ražošanas izcilības piemērs. Kopš pirmā emisijas gada, Kanādas zelta monēta „Kļavas lapa” ir izkalta vairāk nekā 37 miljonos eksemplāru, tā kļūstot par pasaulē vispopulārāko 24 karātu zelta monētu. Izgreznota ar Kanādas nacionālo simbolu, kļavas lapu, šī zelta monēta ir nevainojama ar tās provi, kas uz tās mirdzošās virsmas eleganti atainota ar četriem devītniekiem. Kanādas zelta monēta „Kļavas lapa” tiek pieņemta un mainīta visā pasaulē un, kas ir vissvarīgākais, tā ir pieejama ar zemu zelta cenas uzcenojumu. Tāpēc jebkuram investoram, kuram interesē pievienot savam portfelim fizisku zelta monētu, būtu jāapsver šīs skaistās Kanādas monētas iegāde.

Kāpēc iegādāties

 • Šīs 1 unces monētas cena ir atkarīga no zelta cenas. Kanādas zelta monētu „Kļavas lapa” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • Zelta monētām „Kļavas lapa” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Pateicoties Kanādas Karaliskās monētu kaltuves efektīvajai darbībai, tā ir spējusi samazināt šīs monētas ražošanas izmaksas, kas nozīmē to, ka Jūs kā investors, pērkot šīs monētas, ietaupīsiet naudu, jo tām būs mazāks uzcenojums.
 • 1 unces zelta monētām „Kļavas lapa” ir papildu drošības elements. Šī ir pirmā zelta monēta pasaulē, uz kuras ir unikāla pretviltošanas drošības zīme, kas garantē monētas īstumu.
 • Kanādas zelta monētas „Kļavas lapa” ir norēķinu līdzeklis. Tās ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Kanādā, un tās pieņem un maina visā pasaulē.
 • Zelta monēta „Kļavas lapa” ir likvīda un starptautiski atzīta. Tā tikusi nepārtraukti ražota 35 gadu garumā, un uz tās ir attēlota visievērojamākā un visilgāk valdošā karaliene 20. gadsimtā — Elizabete II, padarot Kanādas zelta monētu „Kļavas lapa” plaši pieejamu pasaules zelta tirgū.
 • Zelta monētas „Kļavas lapa” ir 24 karātu zelts. Augstā zelta prove un mākslinieciskais dizains piešķir zelta monētai „Kļavas lapa” īpaši mirdzošu zelta krāsu — kombinācija, kas ir bīstama jebkuram, kurš varētu saslimt ar „zelta drudzi”.
 • Kanādas zelta monētas „Kļavas lapa” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Kanādas zelta monētas „Kļavas lapa” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Šīs monētas ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Kanādas zelta monētas „Kļavas lapa” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2282,99 €
 • Atpirkšanas cena
  2153,36 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  129,63 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 117.88% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2141,72 EUR/oz

Vēsture

Kanādas zelta monētu „Kļavas lapa” cena tiek noteikta pēc to 24 karātu zelta satura

Kanādas Karaliskās monētu kaltuves 1979. gadā izdotā 24 karātu zelta monēta „Kļavas lapa” iezīmēja ievērojamas pārmaiņas investīciju zelta ražošanas nozarē. Līdz 1979. gadam visas populārās zelta monētas bija izgatavotas no sakausējumiem, kuru sastāvā bija citi metāli. Iemesls, kāpēc gadsimtu garumā zelta monētas tika kaltas šādā veidā bija tāds, ka tīrs zelts ir ļoti mīksts, un monētas no tīra zelta kā apgrozībā esošs maksāšanas līdzeklis nebūtu piemērots, jo tās būtu viegli saskrāpēt vai radīt tajās iespiedumus. Zelta monētas „Kļavas lapa” ieviešanas galvenā ideja bija tāda, ka investori nākotnē varētu vēlēties iegūt un uzkrāt fiziskas zelta monētas kā ilgtermiņa ieguldījumu, nevis izmantot tās tirdzniecības darījumos, tādējādi to izmantošana ikdienā nebūtu vajadzība. Savā ziņā šis pieņēmums ir izrādījies pareizs, jo pēdējo gadu laikā 24 karātu zelta monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, tirdzniecības apjoms pasaulē ir pārspējis līdzīgu 22 karātu zelta monētu tirdzniecības apjomus. Lai arī zelta „Kļavas lapa” bija pasaulē pirmā zelta monēta, kura ir izgatavota tikai no tīra zelta, sākotnēji šīs monētas prove bija tikai 99.9. Redzot, cik lielus panākumus šī monēta gūst, Kanādas Karaliskā monētu kaltuve nolēma izgatavot vēl vienu monētu, kāda pasaulē līdz šim nebija tikusi ražota, uzlabojot šīs monētas provi ar četriem devītniekiem aiz nulles. Pēc 1982. gada visas zelta monētas „Kļavas lapa” ir izkaltas ar provi 999.9.

1908. gadā dibinātā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve pēdējo 20 gadu laikā ir bijusi viena no tirgus līderēm jaunu tehnoloģiju pielietošanā zelta un sudraba monētu ražošanā. Tā ne tikai radīja pirmo sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras sudraba prove bija ar četriem cipariem „9”, bet tā gāja vēl vienu soli tālāk, 1998. gadā ieviešot īpašas tirāžas 1,02233 Trojas unces zelta monētu ar 99,999 % (pieci „deviņi”) tīra zelta. Monētu kaltuves centieni pilnveidot un uzlabot augstās proves zelta monētas neapstājās pie vienas unces. Tā vietā 2007. gadā tā sasniedza jaunu rekordu, nākot klajā ar zelta monētu „Kļavas lapa”, kas svēra 100 kilogramus. Tā bija izgatavota no 0,99999 proves zelta, un tās nominālvērtība bija 1 miljons Kanādas dolāru.

2014. gadā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve noteica jaunu monētu drošības standartu, ieviešot inovatīvu „Dārgmetāla DNS pretviltošanas tehnoloģiju” (Bullion DNA Anti-Counterfeiting Technology), kas ietver procesu, kurā katrai monētai tiek uzkalta unikāla mikroskopiska drošības zīme. Drošības zīmes centrā ir cipars „14” (apzīmējot 2014. gadu), un to ir iespējams saskatīt tikai lielā palielinājumā. Šī jaunā tehnoloģija sniedz papildu nodrošinājumu pret monētu viltošanu, un visas zelta monētas „Kļavas lapa”, kas kaltas, sākot ar 2014. gadu, ietvers šo jauno drošības elementu.

Produkta svars gramos
31.10659
Zelts (999.9°) svars gramos
31.10348
Prove
9999
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
30
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
50 dolāri
Ražotājs
Royal Canadian Mint, Kanāda

Averss

Uz monētas aversa ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Kanāda ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Kanādai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes attēla ir viņas vārds „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un monētas apakšā ir nominālvērtība „50 dollars” un emisijas gads. 

Reverss

Uz reversa ir attēlots Kanādas nacionālais simbols — kļavas lapa, un virs tās ir uzraksts „CANADA” (KANĀDA). Kļavas lapas abās pusēs ir redzami četri devītnieki un zem tās ir iegravēta maza drošības zīme un uzraksts „FINE GOLD 1 OZ OR PUR”, kura tulkojums teikuma otrajai daļai ir „1 unce tīra zelta”.

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā. Iepakojumi ar 10 monētām ir pieejami oriģinālās monētu kaltuves aizzīmogotās tūbiņās.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu