Tavex vietne (Tavex SIA) izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par pakalpojumiem, kā arī uzlabotu tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat, nospiediet “Piekrist visām sīkdatnēm”. Ja vēlaties pārvaldīt savu izvēli, nospiediet “Pārvaldīt sīkdatnes”. Jūsu izvēle tiks saglabāta 60 nedēļas.
Izvēlieties, kuras sīkdatnes ļaut izmantot šai vietnei:
Uzmanību! Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas šīs tīmekļa vietnes darbībai. Šīs sīkdatnes tiek apstrādātas, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm, tāpēc netiek lūgta lietotāja piekrišana. Plašāka informācija ir pieejama mūsu Sīkdatņu politika.
Dārgmetālu tirdzniecībai aktīvi virzoties uz austrumiem, Singapūra varētu kļūt par vadošo zelta tirdzniecības centru, ziņoja Pasaules Zelta padome (WGC) ziņu aģentūrai CNBC. Ķīna ir pasaulē vadošais zelta patērētājs.
Viens no galvenajiem šīs tendences iemesliem ir zelta patēriņa pieaugums lielākajos jaunattīstības tirgos, no kuriem liela daļa ir koncentrēta Āzijā, informēja Shaokai Fan, WGC Āzijas un Klusā okeāna reģiona vadītājs un globālais centrālo banku vadītājs.
Vēl viens faktors ir Singapūras tuvums to valstu centrālajām bankām, kuras aktīvi pērk dzelteno dārgmetālu savām rezervēm.
Zelta tirgus smaguma centrs ir novirzījies uz austrumiem, un Singapūra ir šī jaunā līdzsvara potenciālais centrs,
sacīja Fans Āzijas un Klusā okeāna dārgmetālu konferencē Singapūrā.
Lielākie zelta pircēji austrumos ir Ķīna, Japāna un Dienvidkoreja. Turklāt Singapūra atrodas tiešā tuvumā no 25% pasaules zelta ražošanas centriem, tostarp Ķīnai, Austrālijai, Indonēzijai, Filipīnām, Papua-Jaungvinejai un Laosai.
Viņš arī piebilda, ka Singapūra varētu kļūt par dzīvotspējīgu alternatīvu Londonai un Ņujorkai kā centrālo banku zelta uzglabāšanas centrs.
“Singapūra ir spējīga nākotnē kļūt par zelta vadošo tirdzniecības centru,” sacīja Fans, norādot, ka valsts apņemšanās nodrošināt politisko stabilitāti, kā arī investīciju zelta pārdošanas nodokļa atcelšana ir svarīgi faktori, kuri nosaka Singapūras svarīgo lomu zelta tirgus nākotnē.
Komentāri