fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

30 gramu 2017. gada sudraba monēta Ķīnas „Panda”

Nav noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā jauno 2017. gada Ķīnas sudraba monētu „Panda” — vispopulārāko sudraba monētu no Ķīnas Tautas Republikas. ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
26,51 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā jauno 2017. gada Ķīnas sudraba monētu „Panda” — vispopulārāko sudraba monētu no Ķīnas Tautas Republikas. 1983. gadā Ķīnas Centrālā banka to ieviesa kā likumīgu maksāšanas līdzekli. Tā ir pirmā sudraba monēta, kuras galvenā attēla motīvs tiek mainīts, un tāpēc to īpaši iecienījuši ir investori. Ar 99,9% proves sudrabu Ķīnas sudraba monēta „Panda” attēlo mierpilnu un rāmu lielo pandu, kas ir Ķīnas nacionālais simbols un viens no retākajiem dzīvniekiem pasaulē. J

Jaunajām monētām vecā svara sistēma, kas tiek izteikta Trojas uncēs, tiks aizstāta ar metrisko sistēmu. Tādējādi monētas būs pieejamas 30 g versijā.

Tā izgatavota ar īpašu gravēšanas metodi, kas ļauj monētai atstarot gaismu tā, lai, gaismai krītot atšķirīgos leņķos, tā sudrabam piešķirtu dažādas krāsas, kas vizuāli atveidotu pandas melnbalto kažoku. Monētas mākslinieciskais dizains apvienojumā ar tās augsto kvalitāti ir veicinājis to, ka Ķīnas sudraba „Panda” ir kļuvusi par vienu no četrām vispieprasītākajām investīciju kategorijas sudraba monētām pasaulē. Tiem, kuri vēlas iegūt savā īpašumā Ķīnas sudraba „Pandu”, Tavex kā oficiālais izplatītājs Eiropā piedāvā šīs monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā jums vēlamā daudzumā.

Kāpēc iegādāties

 • Ķīnas sudraba monētām „Panda” ir ievērojams vērtības kāpuma potenciāls. Tā kā tām ir ierobežota gada tirāža un mainīgs dizains, tās ir ļoti pieprasītas kolekcionāru vidū, un to cena otrreizējā tirgū ir ievērojami augstāka par pārdošanas cenu.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir norēķinu līdzeklis. Ķīnas Centrālā banka tās ir atzinusi par likumīgu maksāšanas līdzekli.
 • Ķīnas sudraba monēta „Panda” ir starptautiski atzīta. Tā kā tā ir vienīgā sudraba monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, uz kuras atainota panda — tikai Ķīnas teritorijā sastopams dzīvnieks, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē. Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir kaltas no 99,9 % tīra sudraba.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Sudraba monētas „Panda” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas sudraba monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Sudraba monētas „Panda” ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Ņemot vērā sudraba zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Ķīnas sudraba monētas „Panda” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  50,25 €
 • Atpirkšanas cena
  26,51 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  23,74 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 78.85% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,49 EUR/oz

Ķīnas "Pandas" sudraba monētas cena un uzcenojums

Salīdzinot ar Amerikas „Ērgļiem”, Austrijas „Filharmonikiem”, Kanādas „Kļavas lapām” un citām sudraba monētām, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras no sākta gala ir kaltas neierobežotā daudzumā, Ķīnas „Pandas” monētām ir noteikta ierobežota gada tirāža, kura var mainīties. Šis faktors apvienojumā ar mainīgo lielās pandas motīva attēlu ir ievērojami paaugstinājis senāk izdoto monētu cenu otrreizējā tirgū. 2012. gadā, atsaucoties uz augsto pieprasījumu, Ķīnas Centrālā banka palielināja vispopulārākās 1 unces monētas gada tirāžu uz 8 miljonu eksemplāru gadā, kas bija lielākā tirāža šīs monētas vēsturē. Lai arī lielāks piedāvājums ir nedaudz samazinājis monētas cenu otrreizējā tirgū, šis varētu būt ideāli piemērots brīdis ilgtermiņa investoriem to iegādāties, ņemot vērā tai piemītošo ievērojamo vērtības kāpuma potenciālu.

Ķīnas sudraba „Pandas” monētu vērtību nākotnē un cenas pieaugumu otrreizējā tirgū nosaka vairāki neapstrīdami fakti, no kuriem pirmais un vissvarīgākais ir tāds, ka šīs monētas ir vienīgās sudraba monētas, kas Ķīnā ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Turklāt jāņem vērā, ka Ķīnā dzīvo 1,35 miljardi iedzīvotāji, un 1 unces sudraba „Pandas” monētu tirāžas limits ir 8 miljoni eksemplāru gadā, kamēr ASV iedzīvotāju skaits sasniedz 320 miljonus, un pašlaik Amerikas sudraba „Ērgļa” monētu tirāža gadā pārsniedz 40 miljonus eksemplāru. Otrkārt, tiesību akti, kas ļauj brīvajā tirgū noteikt sudraba cenu un Ķīnas pilsoņiem ieguldīt metālā un tirgoties ar to, ir spēkā vien nedaudz ilgāk kā desmit gadus, tāpēc sudraba popularitāte Ķīnā noteikti var vēl pieaugt. Treškārt, Ķīnas sudraba „Pandu” izplatīšana kontinentālās Ķīnas teritorijā līdz šim bija tiešā valsts pārziņā, kas nozīmēja to, ka tikai ar valsts pārvaldi saistītās iestādes varēja šīs monētas tirgot, kā rezultātā tirgus bija ļoti neefektīvs un nelikvīds. Tagad tas ir mainījies, un dārgmetālu tirgotāji un finanšu iestādes var veicināt šo monētu tirdzniecību. Ceturtkārt, Ķīnas valdība īsteno saskaņotus pasākumus, lai cilvēki būtu ieinteresēti iegūt zeltu un sudrabu savā īpašumā, kas ir kas tāds, ko Rietumu valstīs jūs neredzēsiet. Un kā pēdējo var minēt to, ka Ķīnas vēsturē sudrabam ir bijusi liela nozīme, un, ja pašreizējā cēlmetālu tirgus liberalizācijas politika turpināsies, šis vēstures mantojums varētu sniegt papildu ilgtermiņa atbalstu Ķīnas sudraba „Pandas” monētām.

 

Ķīnas sudraba pieprasījums

Ķīnieši jau sen ir novērtējuši sudraba vērtību gan kā bagātības simbolu, gan maiņas līdzekli. Pierādījumi liecina, ka pat tik senā pagātnē kā Haņu dinastijas valdīšanas laikā (200 p.m.ē.) sudraba lietņi tika izmantoti kā norēķinu līdzeklis, un šī prakse pastāvēja līdz 1936. gadam. Turklāt no 1500. gada līdz 1800. gadam Ķīna bija lielākā sudraba importētāja pasaulē. Iemesls, kāpēc valstī ieplūda tik daudz sudraba, bija tāds, ka starp Ķīnas un ārvalstu tirgotājiem tika veikta ievērojama apjoma tirdzniecība. Ārvalstniekiem bija liela interese par Ķīnas zīdu, tēju un porcelānu, savukārt ķīnieši vēlējās iegūt sudrabu. Ķīnas vēlmi pēc sudraba var izskaidrot ar vienkāršu pieprasījuma un piedāvājuma vienādojumu: Ķīnai ar tās lielo iedzīvotāju skaitu apvienojumā ar tās dinamisko un uz tirdzniecību orientēto ekonomiku bija nepieciešams maiņas līdzeklis jeb nauda, bet nepietiekamie zelta un sudraba krājumi pašu raktuvēs lika tiem meklēt cēlmetālus ārpus valsts robežām. Mūsdienās šis vienādojums ir mainījies: sasniegumi ieguves tehnoloģijā un ģeoloģiskajā izpētē ir padarījusi Ķīnu par pasaulē trešo lielāko sudraba ražotāju, bet sudrabs ir kļuvis vēl iecienītāks ar gada pieprasījumu, kas gandrīz divreiz pārsniedz iekšzemes raktuvju krājumu piedāvājumu. Tāpat kā pirms 200 gadiem Ķīna šodien ieņem vadošo lomu fiziskā sudraba ieguldījumu tirgū.

Ķīnas sudraba „Panda” iezīmēja valsts dārgmetālu tirgus liberalizācijas sākumu

Atšķirībā no Rietumu pasaules valstīm, Ķīna nekad nebija izmantojusi zeltu, bet gan sudrabu kā galveno balstu tās monetārajai sistēmai. Uz sudrabu balstītā monetārā sistēma valstī pastāvēja vairāku gadsimtu garumā, bet Lielās depresijas un komunisma sākums 20. gs. 30. gados lika varas institūcijām sudrabu aizstāt ar banknošu standartu. Lai atbalstītu jauno papīrnaudas sistēmu, tika ieviesti tiesību akti, kas noteica, ka apgrozībā esošais sudrabs ir jānodod varas institūcijām apmaiņā pret jauno papīrnaudu. Neraugoties uz jaunajiem stingrajiem likumiem, sudraba tirdzniecība un sudraba dārglietu un senlietu turēšana īpašumā tika atļauta, taču ne uz ilgu laiku. 20. gs. 30 gadu beigās aizsākās Ķīnas-Japānas karš un sakāpinātā sāncensība starp komunismu un Ķīnas iestādēm piespieda varas institūcijām izziņot vispārēju aizliegumu turēt īpašumā jebkādus sudraba izstrādājumus.

Šis aizliegums bija spēkā piecdesmit gadus, līdz Ķīnas valdība mainīja tās ekonomisko un filozofisko nostāju attiecībā uz tās iekšējo dārgmetālu tirgu, ieviešot Ķīnas zelta un sudraba „Pandas” monētas attiecīgi 1982. gadā un 1983. gadā. Vēlāk Ķīnas varas institūcijas pakāpeniski sāka mazināt 20. gs. 30. gados ieviestos aizliegumus. Diemžēl sudraba tirgus liberalizācija nav piedzīvoju tik strauju izaugsmi, cik zelta tirgus, tāpēc sudrabam atšķirībā no zelta piemēro 17 % pievienotās vērtības nodokli. Iedomājieties, kāds būtu pieprasījums pēc Ķīnas sudraba „Pandām”, ja šis nodoklis tiktu atcelts!

Lēmums uz monētas attēlot visu iemīļoto lielo pandu spēlēja milzīgu lomu Ķīnas sudraba monētu „Panda” veiksmīgā atpazīstamības veicināšanā. Lielā panda ir Ķīnas centrālajā daļā sastopams dzīvnieks, kura kažoks ir ar melniem plankumiem ap acīm un ausīm. Par spīti to apburošajai un miermīlīgajai dabai un tam, ka šis dzīvnieks ir Ķīnas nacionālais simbols, lielās pandas diemžēl ir ļoti reti sastopamas. Mežu izciršana un komerciālā lauksaimniecība diemžēl ir iznīcinājusi plašas lielo pandu apdzīvotās teritorijas un tāpēc to skaits savvaļā ir sarucis līdz 2000 īpatņiem. Pēdējo desmit gadu laikā Ķīnas valdība ir veikusi plašus aizsardzības pasākumus, lai apturētu lielo pandu skaita sarukšanu. Lai gan lielās pandas joprojām ir apdraudēta suga, pētījumi liecina, ka aizsardzības pasākumi strādā un savvaļā mītošo lielo pandu skaits sāk pieaugt. 

Ķīnas zelta „Pandu” pirmoreiz apgrozībā laida 1982. gadā, savukārt sudraba „Pandu” — 1983. gadā, un kopš tā laika to ražošana nav tikusi pārtraukta, izņemot 1986. gadu, kad netika emitētas sudraba monētas „Panda”. Ķīnas monētas „Panda” ir ražotas trīs dažādās vietās:

*Šanhajas Monētu kaltuvē 1982.-2004. g;

*Šeņjaņas Monētu kaltuvē 1985.-1999. g. un 2003.-2004. g.;

*Šeņdžeņas Guobao Monētu kaltuvē 1999.-2002. g. un sākot ar 2005. gadu.

Šeņdžeņas Guobao Monētu kaltuve ir Ķīnas Tautas Republikas bankas (Ķīnas Centrālā banka) filiāle.

Produkta svars gramos
30.03003
Sudrabs (999.9°) svars gramos
30
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
0.96452
Diametrs
40
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
10 juaņas
Ražotājs
Ķīna

Averss

Uz aversa ir atainots Debesu templis — UNESCO pasaules mantojuma objekts, kas sastāv no Pekinas centrā esoša reliģisku ēku kompleksa. Virs Debesu tempļa ir uzraksts ķīniešu valodā „Ķīnas Tautas Republika” un tā apakšā ir norādīts emisijas gads.

Reverss

Uz reversa ir attēlota sēdoša panda ar bambusa zaru rokā un bambusu mežu fonā. Pa labi no pandas ir norādīta nominālvērtība „10 Yuan” (10 juaņas). Apakšā ir uzraksts „30 g”, kas norāda uz monētas svaru, un „Ag .999”, kas norāda uz sudraba saturu.

Iepakojums

Katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu