fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces sudraba monēta — Austrālijas Kukaburra 2021

Nav noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā Austrālijas sudraba monētu „Kukaburra”. Tā ir Austrālijas visikoniskākā sudraba monēta. Šai unikālajai sudraba ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
27,60 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Austrālijas sudraba monētu „Kukaburra”. Tā ir Austrālijas visikoniskākā sudraba monēta. Šai unikālajai sudraba monētai piemīt nevainojama kvalitāte un estētisks skaistums, kā arī to ir iespējams iegādāties par izdevīgu cenu. Austrālijas sudraba monēta „Kukaburra”, ko pirmoreiz emitēja 1990. gadā Pērtas Monētu kaltuve, ir pasaulē pirmā sudraba monēta, kas godina vienu no visfascinējošākajiem putniem dabā - kukaburru, izveidojot monētu no 99.9% tīra sudraba (99.99% kopš 2018. gada). Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā šīs monētas nominālvērtība ir 1 Austrālijas dolārs, un tā būs piemērota jebkuram investoram, kurš labprāt iegulda līdzekļus sudraba monētā, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis un kuru jau sen tur augstā vērtē.

Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs spožās sudraba monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā jums vēlamā daudzumā.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” cena ir atkarīga no sudraba cenas. „Kukaburras” monētu pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība laikā, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir norēķinu līdzeklis. Sudraba monētas „Kukaburra” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina daudzās vietās pasaulē.
 • Austrālijas sudraba monētām „Kukaburra” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves partneris, Tavex var piedāvāt sudraba kukaburras monētas ar zemu uzcenojumu.
 • Sudraba monētas „Kukaburra” ir iecienītas kolekcionāru vidū. Sudraba monētas „Kukaburra” ir iecienītas kolekcionāru un investoru vidū, jo tām ir stabili pieaugoša vērtība otrreizējā tirgū, kas tieši saistīta ar monētu ikgadējo ierobežoto tirāžu un mainīgo dizainu.
 • Sudraba monēta „Kukaburra” ir starptautiski atzīta. Kā vienīgajai sudraba monētai pasaulē, uz kuras atainots Austrālijā dzīvojošais kukaburra un kura ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē.
 • Šī monēta ir 99.99% tīrs sudrabs. Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir kā ieguldījums. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu investoriem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  46,77 €
 • Atpirkšanas cena
  27,60 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  19,17 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 79.8% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,63 EUR/oz

Vēsture

Uz sudraba kukaburras monētas atainots Austrālijā slavenais kukaburras putns.

„Kuks” jeb kukaburra ir Austrālijā dzīvojošs putns un atkarībā no sugas (kopumā tādas ir četras), tie var sasniegt 25 līdz 45 cm garumu, un tie visbiežāk sastopami mitros mežu apgabalos vai sausās savannās. Nosaukums „kukaburra” ir radies no Austrālijas iezemiešu valodas, kurā putns saukts par „guuguubarra”. Šos putnus interesantus padara to unikālais sauciens, kas izklausās pēc smiekliem apvienojumā ar virkni „r” burtiem.

Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” izkaļ vien 500 000 eksemplāros gadā.

Iemesls, kāpēc šo divu veidu ieguldītāju vidū šīs monētas ir tik iecienītas, ir tāds, ka to nākotnes vērtība un cenas kāpums tiek noteikts pēc vairākiem faktoriem. Atšķirībā no Austrijas „Filharmonika”, Kanādas „Kļavas lapas”, Amerikas „Ērgļa” un citām labi zināmām sudraba monētām, kuras ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, vienas unces Austrālijas sudraba monētām „Kukaburra” ir iepriekš noteikts ikgadējais tirāžas apjoms. No 1990. gada, kad tika emitētas pirmās monētas, to maksimālā tirāža bija tikai 300 000 monētu gadā, un šādā tirāžā to kala līdz 2011. gadam. Sudraba monētas „Kukaburra” ir vienas no retajām sudraba monētām, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuru galvenais motīvs — kukaburras putns, ik gadu mainās. Daudzi kolekcionāri ir iecienījuši mainīgo monētu motīvu, un tāpat viņi novērtē monētu augstās kvalitātes kalumu, īpaši izteiktās detaļas un sudrabkrāsas spīdumu, kuru izceļ monētas spīdīgās un matētās virsmas. Sudraba monēta „Kukaburra” noteikti piesaistīs tos, kuri apbrīno vērtīgus mākslas darbus. Visi šie faktori palielina senāk emitēto sudraba monētu „Kukaburra” vērtību otrreizējā tirgū krietni augstāku par monētā esošā sudraba vērtību, un šī tendence, visticamāk, turpināsies. Monētas popularitāti gadu gaitā apliecina tās netipiski lielais pieprasījums, kas noveda pie tā, ka Pērtas Monētu kaltuve 2011. gadā palielināja maksimālo tirāžas apjomu uz 500 000 eksemplāriem gadā, un tāds tas ir saglabājies joprojām. Bet pat ar lielāku piedāvājumu sudraba monētas „Kukaburra” turpina savu uzvaras gājienu — kopš 2011. gada, katru reizi izdodot jaunu tirāžu, visas vienas unces monētas tiek pilnībā izpirktas.

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
31.107
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
9999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.9
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dolārs
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Monētas aversā ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Austrālija ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Austrālijai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību —1 Austrālijas dolārs un mākslinieka iniciāļi „IRB” — Īans Renks-Brodlijs (Ian Rank-Broadley). 

Reverss

Uz 2021. gada monētas reverss attēlo kukaburru, kas sēž uz koka zara. Monētas augšpusē ir uzraksts „AUSTRALIAN KOOKABURRA” (AUSTRĀLIJAS KUKABURRA). Zem kukaburras attēla ir emisijas gads 2021., svars 1 oz un prove 9999 Silver. Kreisajā pusē ir burts „P”, kas norāda, ka monēta ir kalta Pērtas Monētu kaltuvē. 

Iepakojums

Katra monēta ir iepakota plastmasas kapsulā. Iepakojumi ar 20 monētām ir pieejami oriģinālās monētu kaltuves aizzīmogotās tūbiņās. Pērkot vairumā, mēs monētas ievietojam oriģinālās Pērtas Monētu kaltuves aizzīmogotās kastēs, kurās ir 10 tūbiņas ar divdesmit sudraba kukaburras monētām katrā (kopā 200 monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu