fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces PAMP sudraba stienis — Lunārs 2019 — Cūkas gads Pieejams

Tavex ar prieku piedāvā PAMP Lunāra 1 unces sudraba stieni. Izkaltais 1 unces Lunāra sudraba stienis ataino ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
1+ 45,50 €
20,28 €
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,22 €
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā PAMP Lunāra 1 unces sudraba stieni. Izkaltais 1 unces Lunāra sudraba stienis ataino skaistu Cūkas gada motīvu, kas simbolizē vienu no seno ķīniešu Mēness kalendāra divpadsmit gadiem. Tā izgatavotājs ir PAMP — pasaulē pazīstams Šveices cēlmetālu ražotājs, kuru akreditējusi Šveices Centrālā banka un LBMA. Šis 1 unces sudraba stienis ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas iegūt īpašumā izsmalcinātu sudraba produktu, kura nevainojami izstrādātais dizains padara to par lielisku dāvanu. Šīs monētas būs pievilcīgas ne tikai kolekcionāriem, bet arī cilvēkiem, kas dzimuši Cūkas gadā - 1923., 1935., 1947., 1959., 1971., 1983., 1995., 2007. un 2019. Iegūstot īpašumā šo eleganto sudraba stieni, Jūsu rokās nonāk ne tikai vērtīgs cēlmetāls, kuru radījuši Šveices inženierijas profesionāļi, bet arī brīvi konvertējama valūta, kuru pieņems dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori visā pasaulē.

Cenā iekļauts 21% PVN

Kāpēc iegādāties

 • PAMP Lunāru 1oz sudraba stieņi ir eleganta dāvana par pieejamu cenu. Parādiet to, cik ļoti novērtējat Jums svarīgos cilvēkus un viņu tikumus, uzdāvinot viņu dzimšanas gada tīra 999 proves sudraba stieni, kuru tie varēs glabāt pie sevis mūžam.
 • PAMP Lunāru sudraba stieņiem ir garantēta 999 prove. PAMP ražošanas un apstrādes procesus uzrauga Šveices Federālais cēlmetālu kontroles birojs un LBMA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija), garantējot PAMP sudraba stieņu augsto kvalitāti un proves standartu.
 • PAMP Lunāru sudraba stieņi ir īsts sudrabā izkalts mākslas darbs. 1 unces sudraba stienis tiek ražots, izmantojot augstākās šveiciešu inženierijas prasmes. Tas apvieno spīdīgas virsmas ar nevainojamu kazas attēla motīvu, liekot to pamanīt jebkuram, kurš apbrīno īpašo kalšanas mākslu.
 • PAMP Lunāru sudraba stieņa vērtība tiek noteikta pēc tā sudraba svara. PAMP 1 unces sudraba stieņa vērtība tiek noteikta pēc tā tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • PAMP Lunāru sudraba stieņi ir norēķinu līdzeklis. Šveices Centrālā banka, LBMA un visi lielākie preču apmaiņas punkti visā pasaulē pieņem PAMP sudraba stieņus kā sudraba labas piegādes standartu, garantējot to, ka PAMP 1 unces sudraba stieņus ir iespējams apmainīt visā pasaulē, un tos pieņems dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  45,50 €
 • Atpirkšanas cena
  20,28 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  25,22 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 14.1% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 34,20 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 20,30 EUR/oz

Vēsture

PAMP sudraba stienis — Cūkas gads

Ķīniešu mēness kalendāru mūsdienās izmanto daudzi taoistu kosmologi. Tiek uzskatīts, ka atkarībā no tā, kādā zodiaka gadā cilvēks ir dzimis, starp cilvēka personību un attiecīgo ķīniešu zodiaka dzīvnieku pastāv īpaša saikne. Zodiaka dzīvniekiem ir simboliska nozīme, kurā katrs dzīvnieks pārstāv konkrētu rakstura iezīmju kopumu, ko iespējams novērot ikkatrā cilvēkā. Ķīniešu zodiakā ir divpadsmit dzīvnieki, un katrs no tiem tiek godināts ik pa divpadsmit gadiem. Cūkas gads tika atzīmēts šajos gados: 1923., 1935., 1947., 1959., 1971., 1983., 1995., 2007. un 2019. gadā.

Tie, kas dzimuši Cūkas gadā, tiek uzskatīti par godīgiem, lojāliem, patiesiem un dāsniem cilvēkiem ar mierīgu temperamentu, kas viņiem palīdz uzturēt harmoniskas attiecības ar pārējiem. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē ir uzmanīgi, atbildīgi, neatkarīgi un optimistiski. Lai gan viņi reti meklē palīdzību no citiem, viņi nekad neatteiks to sniegt citiem. Šie cilvēki ir cītīgi, līdzjūtīgi un dāsni. Viņiem ir lielas koncentrēšanās spējas, ja reiz viņi ir izvirzījuši mērķi, tad ieguldīs visu savu enerģiju, lai to sasniegtu. Cūkas gadā dzimušajiem ir augsta atbildības sajūta pret darbiem, kurus viņi ir uzsākuši. Kopumā viņi ir samērā mierīgi, saskaroties ar problēmām. Neatkarīgi no tā, cik sarežģītas ir problēmas, viņi spēj rīkoties pareizi un uzmanīgi, kaut arī dažreiz viņiem patīk slinkot un neiesaistīties. Viņu sirsnība un tīrā sirds ir viegls mērķis krāpniekiem.

Austrālijas Lunāra Cūkas gada monēta ir ideāla dāvana tam, kuru jūs mīlat un cienāt, jo, dāvinot Lunāra zelta monētu, jūs apliecināt to, cik ļoti tuvs jums ir šis cilvēks, svinot šī cilvēka dzimšanas gadu un tikumus ar šo tīrā zeltā veidoto īpaši vērtīgo mākslas darbu.

Produkta svars gramos
31.13461
Sudrabs svars gramos
31.10347
Prove
999
Sudrabs svars Trojas uncēs
1
Garums
47
Diametrs
24
Biezums
2.45
Ražotājs
PAMP, Šveice

Averss

1 unces sudraba stieņa augšpusē atrodas PAMP oficiālais zīmogs un uzraksts „SUISSE”. Stieņa vidū ir uzraksti „1 oz” un „Silver 999”, kas apliecina, ka tas ir izgatavots no 99,90 % tīra sudraba. Stieņa apakšpusē ir unikāls sērijas numurs un kaltuves atpazīstamības zīme, kas garantē stieņa provi. Cūkas attēla motīvs, kas ir atainots uz stieņa aversa, ir redzams arī uz reversa kopā ar diviem sivēniem un naudas lādi, kas pilna ar sudraba monētām.

Reverss

Uz 1 unces sudraba stieņa reversa ir atainota omulīga cūciņa, sēžam uz zāles dārzā, un tai apkārt ir izkaisītas sudraba monētas. Virs tās ir ķīniešu hieroglifs, kura nozīme ir „cūka”.

Iepakojums

1 unces sudraba stieņi ir iepakoti caurspīdīgā aizsargiepakojumā. Lielākiem pasūtījumiem stieņi ir pieejami pa 25 gabaliem oriģinālajā rūpnīcas cietā plastikāta kastēs. Iepakojuma krāsa ir sarkana.

Autentiskuma sertifikāts

Stieņa iepakojums ir sertifikāts.

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša straptautiska piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.