fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Sīkdatņu politika

Tavex sīkdatņu lietošanas politika

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana tavex.lv interneta vietnē, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām. Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Tavex pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākos piedāvājumus, kā arī ērtāko un drošāko lietošanas pieredzi.

Ko nozīmē “sīkdatne”?

Sīkdatne (angļu valodā cookie) ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kā Tavex.lv izmanto sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek pielietotas lietotāja atpazīšanai, saglabājot tā iepriekšējās vai esošās tīmekļa lietošanas sesijas iestatījumus. Sīkdatnes ļauj pārraudzīt datu plūsmu, vietnes apmeklējuma regularitāti un lietotāju pamatizvēli, meklēšanas rīku izmantošanas gadījumos. Sīkdatnes palīdz izprast lietotāja intereses un izstrādāt kvalitatīvus pakalpojuma piedāvājumus atbilstoši klienta vēlmēm.
Sīkdatnes tiek izmantotas arī tāpēc, lai uzzinātu, kā lietotāji nonāk tīmekļa vietnē, un, lai analizētu klientu pārvietošanos tajā – tas palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics vietnes darbību analīzes rīks, kurš izmanto sīkdatnes, kas palīdz analizēt tīmekļa vietnes apmeklējumu un identificēt problēmas tajā. Sīkāk par šo sīkdatņu darbību vari uzzināt Google privacy tīmekļa vietnē.

Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes ir pagaidu sīkdatnes, kas darbojas laikā, kad datorlietotājs piekļūst tīmekļa vietnei (precīzāk, līdz brīdim, kad lietotājs iziet no tīmekļa vietnes un aizver pārlūkprogrammu). Sesijas sīkdatnes palīdz Tavex.lv tīmekļa vietnei iegaumēt darbības, ko apmeklētājs ir veicis iepriekšējā lapā, novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.

Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Šīs sīkdatnes palīdz mums identificēt Jūs kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā pēc nejaušības principa ģenerētu skaitli).

Kādā veidā ir iespējams ierobežot vai dzēst sīkdatņus?

Vietnēs iestatīto sīkdatņu ierobežošanai vai dzēšanai pielieto katras pārlūkprogrammas iestatījumus atsevišķi. Sīkdatņu dzēšanai, izmanto iestatījumu funkcijas, notīrot pārlūkošanas datus (Ctrl+Shift+Delete). Lai uzzinātu par šo iespēju vairāk, izmanto pārlūkprogrammas “Palīdzība” (Help) funkciju. Informējam, ka ja sīkdatņu funkcija pārlūkprogrammā nav iespējota, mēs nevaram nodrošināt tavex.lv vietnes korektu darbību.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas jautājumi par sīkdatņu lietošanu, lūdzam sūtīt jautājumus uz tavex@tavex.lv vai zvanīt pa tālruni +371 6720 55 33.

Plašāka informācija par privātuma politiku un personas datu apstrādi pieejama šeit.